Rezultati

Rezultati

Mednarodni miting v dvorani

Ljubljana, 13.1.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016436Glojnarič NikaBRE20007.69
2015065Obal IzaKRO20007.71
3016129Ščančar TamiKLC20007.78
4016233Krnc LaraAKR20007.80
5015645Istenič ZalaMASS20027.88
016525Keber TaraKRO2001DQ

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Čosić DoloresCRO19997.76
203980*Tukhay VladyslavaMASS19997.83
30279Škerl NežaKRO20017.92
4016781Zakošek IzaKLC20037.97
5015620Lajhar EvaKLC19997.98
6016263Zalokar TinkaraKRKA19988.01

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102790Remškar MancaKRO20047.99
2015254Šlebir MajaOL19968.00
3016529Heric VeronikaKLC20008.03
4012719Trajkovič GalaASB19988.08
503594Povše MojcaKRO19988.12
017120Hriberšek LeaMASS2001DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016436Glojnarič NikaBRE20007.73
2016129Ščančar TamiKLC20007.77
3015065Obal IzaKRO20007.79
4015645Istenič ZalaMASS20027.82
5016233Krnc LaraAKR20007.84
6016525Keber TaraKRO20017.86
700Čosić DoloresCRO19997.89
8015620Lajhar EvaKLC19997.89
903980*Tukhay VladyslavaMASS19997.97
10016263Zalokar TinkaraKRKA19987.98
110279Škerl NežaKRO20017.99
12016781Zakošek IzaKLC20037.99
13016529Heric VeronikaKLC20008.00
14017120Hriberšek LeaMASS20018.02
1502790Remškar MancaKRO20048.03
16012719Trajkovič GalaASB19988.03
17015254Šlebir MajaOL19968.07
1803594Povše MojcaKRO19988.08
19016510Šraj Miklič IzaKRO20008.09
20015941Vavdi ValentinaASB20008.09
2101324Leskovec SibilaKRO19998.11
22016378Bricelj LaraOL19998.11
23012907Jan MartinaKRO19968.16
2400Macanović IvanaCRO19978.17
2500Risek MargaretaCRO19948.18
260620Gradnik KatarinaBLED20038.20
2705686Maradin TjašaAKK20038.20
2803069Božič EvaVRH20028.20
29016423Ferlež AnjaASB20008.23
30016620Agrež HanaŽALEC20038.28
31016840Vereš NikaAKR20018.30
320602Črček MonikaŠTA20018.31
3300Švenda NatalijaCRO20028.32
34017279Dvoršak MašaASB20018.33
3504555Rosulnik EvaAKK20048.35
3603107Rajšel KajaKRKA20028.41
3705048Slevec AnjaTRK20048.43
3805683Logar ŠpelaKRO20038.43
3904082Miklavčič TajdaMASS20028.44
4000Perić MagdalenaCRO20018.44
41017225Kenda AnaKLC20028.48
4205928Eržen IzabelaMASS20038.49
4300Kaučič AjdaDKMar20038.53
4400Majetić LeaCRO19998.55
4507245Dolar RimaŽALEC20048.55
4600Kšela LizaTabMb20038.58
460577Kralj NikaPMB20038.58
4800Zrinjan PaulaCRO19978.59
4902566Kolar EvaAKŠ20038.59
4903082Fajs EvaAKŠ20018.59
5104212Cerlini BrinaKRO20048.60
5206816Šenica LinaMASS20008.61
5306605Kugler KarinŽALEC20048.61
5402875Kline NejaKRO20048.62
55017294Resman ZalaOL20028.63
5601814Burger NajaKRO20058.63
5704799Longar Lina MarijaKRO20038.63
5806828Belič Sara MiaMASS20048.64
5907045Ramovš EmaKRO20048.65
6002088Ipšek ŠpelaAKŠ20048.66
6104966Jagrič EmaŽALEC20038.67
6204711Likar AjdaTRK20038.71
6304616Polanec AljaBLED20008.72
6403923Gregorovič GajaKRO20038.73
6504456Štorman TejaŽALEC20038.73
6603186Frančeškin KlaraKRO20018.75
670622Slamnik SaraBLED20028.78
68016102Jakše KlaudijaŠEN20038.79
6903956Buh AnaOL20048.80
7005993Železen TjašaKRO20048.82
7100Pirnat Kopač MiaOL20038.83
7205326Bokal KlaraKRO20038.85
7307006Bjelić NejlaKRO20058.85
7405887Lahajner AlenkaKRO20028.86
75016439Škulj AnaMASS20038.86
7606065Košec HannaOL20038.87
7706082Belič UršaOL20018.89
7806854Erjavec AnaKRO20048.90
7904546Šuklje Pia AnaADP20048.91
8006929Hribar LinaKRO20058.96
8102860Tomše LaraŠL20068.96
8204539Kokotec LanaADP20069.01
8306064Rot AjdaOL20039.01
8407027Kumar LeaOL20039.04
8506725Eržen EnjaMASS20069.04
86016883Peric KristinaADP20009.04
8705660Arčan Magajne NajaŽALEC20059.06
8806815Žuvela LucijaMASS20059.07
8905757Železnikar AlišaKRO20059.17
9005493Vacik EmaKRO20069.19
9105100Vehovar EmaMASS20079.26
9206104Zajec EmaOL20049.26
9301294Korent ArianaMASS20069.31
9405372Kavčnik PikaKRO20049.42
9506826Marguč MancaMASS20049.45
9602108Lisac TaraOL20049.48
9706783Žibert LaraKRO20059.49
9806406Veljkovič Hirsch EvaMASS20069.61
9903943Roš ZanaMASS20069.61
10006602Vogrič ElizaKRO20069.72
10105857Staniša BrinaKRO20059.73
10204920Vučko TajaOL20059.76
10306006Bricelj EvaMASS20069.85
10407032Groznik SaraOL20089.91
10505906Srdić SunaMASS20069.91
10604865Martinovič ZarjaOL20069.94
10707034Bakarić Mavsar JulijaOL20069.98
10804863Savič PaulinaOL200510.06
10907017Groznik NinaOL200510.08
11006092Majcen NežaOL200410.12
11107026Grmek MašaOL200510.15
11205966Strlekar GajaOL200510.21
11307028Gorenšek MaraOL200610.23
11407029Radoš EmanuelaOL200710.34
11506923Heric MašaMASS200610.37
11604131Banić JulijaOL200810.39
11706932Medica TiaKRO200810.42
11807005Jeraj AjdaKRO200811.13
11904861Grošelj ZarjaOL200911.17
03987Kulašič SaraOL2004DQ
05915Markovič UrškaKRO2004DNS
06098Korošec KajaOL2004DNS
00Brozović BrunaCRO2000DNS
05096Štefan EmaKLC2007DNS
07024Medjimurec EvaKRO2004DNS
00Čeko MarkoCRO2000DNS
03859Troha LinaOL2007DNS
07250Saličević ŠejlaOL2005DNS
01678Spahič AnaKAM2004DNS
07247Podbevšek UršulaOL2008DNS
03861Vučko KlaraOL2002DNS
05888Zidanšek TajaKRO2006DNS
00Sansa GiorgiaITA1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105100Vehovar EmaMASS20079.26
207032Groznik SaraOL20089.91
307029Radoš EmanuelaOL200710.34
406932Medica TiaKRO200810.42
504861Grošelj ZarjaOL200911.17

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104131Banić JulijaOL200810.39
207005Jeraj AjdaKRO200811.13
07247Podbevšek UršulaOL2008DNS
05096Štefan EmaKLC2007DNS
03859Troha LinaOL2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
106929Hribar LinaKRO20058.96
206725Eržen EnjaMASS20069.04
305660Arčan Magajne NajaŽALEC20059.06
405857Staniša BrinaKRO20059.73
506923Heric MašaMASS200610.37

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107006Bjelić NejlaKRO20058.85
205493Vacik EmaKRO20069.19
303943Roš ZanaMASS20069.61
404865Martinovič ZarjaOL20069.94
504863Savič PaulinaOL200510.06
605966Strlekar GajaOL200510.21

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
101814Burger NajaKRO20058.63
201294Korent ArianaMASS20069.31
306602Vogrič ElizaKRO20069.72
406006Bricelj EvaMASS20069.85
505906Srdić SunaMASS20069.91
07250Saličević ŠejlaOL2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107045Ramovš EmaKRO20048.65
205326Bokal KlaraKRO20038.85
306815Žuvela LucijaMASS20059.07
406406Veljkovič Hirsch EvaMASS20069.61
504920Vučko TajaOL20059.76
607017Groznik NinaOL200510.08

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104539Kokotec LanaADP20069.01
205757Železnikar AlišaKRO20059.17
306826Marguč MancaMASS20049.45
406783Žibert LaraKRO20059.49
507026Grmek MašaOL200510.15
05888Zidanšek TajaKRO2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103594Povše MojcaKRO19988.08
201324Leskovec SibilaKRO19998.11
304616Polanec AljaBLED20008.72
406064Rot AjdaOL20039.01
507034Bakarić Mavsar JulijaOL20069.98

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103980*Tukhay VladyslavaMASS19997.97
204555Rosulnik EvaAKK20048.35
302860Tomše LaraŠL20068.96
07024Medjimurec EvaKRO2004DNS
00Brozović BrunaCRO2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Čosić DoloresCRO19997.89
2017225Kenda AnaKLC20028.48
306605Kugler KarinŽALEC20048.61
400Pirnat Kopač MiaOL20038.83
505887Lahajner AlenkaKRO20028.86
607028Gorenšek MaraOL200610.23

KVALIFIKACIJE po skupinah (11. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Majetić LeaCRO19998.55
200Kšela LizaTabMb20038.58
304212Cerlini BrinaKRO20048.60
406065Košec HannaOL20038.87
03987Kulašič SaraOL2004DQ
01678Spahič AnaKAM2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (12. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016510Šraj Miklič IzaKRO20008.09
2016378Bricelj LaraOL19998.11
300Švenda NatalijaCRO20028.32
407245Dolar RimaŽALEC20048.55
506828Belič Sara MiaMASS20048.64
05915Markovič UrškaKRO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (13. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016525Keber TaraKRO20017.86
202790Remškar MancaKRO20048.03
3012907Jan MartinaKRO19968.16
402566Kolar EvaAKŠ20038.59
504456Štorman TejaŽALEC20038.73
606092Majcen NežaOL200410.12

KVALIFIKACIJE po skupinah (14. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1015620Lajhar EvaKLC19997.89
2012719Trajkovič GalaASB19988.03
3016620Agrež HanaŽALEC20038.28
403082Fajs EvaAKŠ20018.59
504546Šuklje Pia AnaADP20048.91
606104Zajec EmaOL20049.26

KVALIFIKACIJE po skupinah (15. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1015254Šlebir MajaOL19968.07
200Macanović IvanaCRO19978.17
30602Črček MonikaŠTA20018.31
4017279Dvoršak MašaASB20018.33
503186Frančeškin KlaraKRO20018.75
605372Kavčnik PikaKRO20049.42

KVALIFIKACIJE po skupinah (16. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016781Zakošek IzaKLC20037.99
2016423Ferlež AnjaASB20008.23
3016840Vereš NikaAKR20018.30
406816Šenica LinaMASS20008.61
5016102Jakše KlaudijaŠEN20038.79
606854Erjavec AnaKRO20048.90

KVALIFIKACIJE po skupinah (17. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016529Heric VeronikaKLC20008.00
2015941Vavdi ValentinaASB20008.09
305928Eržen IzabelaMASS20038.49
4016439Škulj AnaMASS20038.86
5016883Peric KristinaADP20009.04
602108Lisac TaraOL20049.48

KVALIFIKACIJE po skupinah (18. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016233Krnc LaraAKR20007.84
2016263Zalokar TinkaraKRKA19987.98
30279Škerl NežaKRO20017.99
405048Slevec AnjaTRK20048.43
502088Ipšek ŠpelaAKŠ20048.66
03861Vučko KlaraOL2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (19. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016436Glojnarič NikaBRE20007.73
2015645Istenič ZalaMASS20027.82
30620Gradnik KatarinaBLED20038.20
405683Logar ŠpelaKRO20038.43
50622Slamnik SaraBLED20028.78
06098Korošec KajaOL2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (20. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1015065Obal IzaKRO20007.79
205686Maradin TjašaAKK20038.20
303107Rajšel KajaKRKA20028.41
400Zrinjan PaulaCRO19978.59
504799Longar Lina MarijaKRO20038.63
603956Buh AnaOL20048.80

KVALIFIKACIJE po skupinah (21. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Risek MargaretaCRO19948.18
204082Miklavčič TajdaMASS20028.44
304711Likar AjdaTRK20038.71
403923Gregorovič GajaKRO20038.73
506082Belič UršaOL20018.89
00Sansa GiorgiaITA1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (22. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016129Ščančar TamiKLC20007.77
2017120Hriberšek LeaMASS20018.02
300Perić MagdalenaCRO20018.44
40577Kralj NikaPMB20038.58
505993Železen TjašaKRO20048.82
607027Kumar LeaOL20039.04

KVALIFIKACIJE po skupinah (23. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103069Božič EvaVRH20028.20
200Kaučič AjdaDKMar20038.53
302875Kline NejaKRO20048.62
4017294Resman ZalaOL20028.63
504966Jagrič EmaŽALEC20038.67
00Čeko MarkoCRO2000DNS