Rezultati

člani
60 m
članice
60 m
Rezultati

Miting v dvorani

Celje, 21.1.2018

FINALE SKUPNO - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12812281Vrhunec EnejMASS19967.00
2222167Kolar Bačnik BorKRO20007.06
3100Šiljan DavidCRO19947.08
4114174Benko ŽigaKLC19987.12
5295347Šterman JurePAN20017.13
67316015Viher ŽanPT19997.20

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12812281Vrhunec EnejMASS19967.02
2100Šiljan DavidCRO19947.15
3222167Kolar Bačnik BorKRO20007.16
47316015Viher ŽanPT19997.18
5295347Šterman JurePAN20017.18
6114174Benko ŽigaKLC19987.22
72644Skok AljošaMASS20007.23
8214632Jamnik MaksKRO19977.25
92417371Grkman MatijaMASS20007.37
10403017Kobler BastianŠTA19997.38
11152629Plevčak GašperKLC20017.46
125517268Šalamon TimotejVEL20017.50
13164111Šuster JašaKLC20017.54
14136770Janežič Ivan JanezKLC20037.58
15324410Smiljan AlenPT20027.61
16236739Slak ŽanKRO20027.61
1790Markovič JanCRO19947.62
185717528Turinek TomažVEL20037.64
197515931Kostanjevec JakaPT19997.68
203616101Jakše DavidŠEN20017.68
21515723Lah LukaVEL20017.72
22504731Krejan NejcVEL20027.77
232715905Šarman Mark AleksanderMASS20037.85
24312750Lorenčič DenisPT19887.90
253516106Brežnjak MatjažŠEN20007.92
26481770Balažic VenjaVEL20027.95
27304869Šinkovec TajPMB19997.96
281217497Guček Matic IanKLC20038.00
2912010Pavlič BlažAKŠ20028.02
305617529Turinek SebastjanVEL20048.15
31144432Oparenović BlažKLC20028.20
32394092Kobler AdrianŠTA20048.26
3349770Kos AljažVEL20048.63
345416992Skaza TijanVEL20048.78
253400Jeras JernejMASS1991DNS
534190Matjaš VidVEL2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1100Šiljan DavidCRO19947.15
22644Skok AljošaMASS20007.23
3164111Šuster JašaKLC20017.54
43516106Brežnjak MatjažŠEN20007.92
5304869Šinkovec TajPMB19997.96
649770Kos AljažVEL20048.63

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1114174Benko ŽigaKLC19987.22
2214632Jamnik MaksKRO19977.25
3324410Smiljan AlenPT20027.61
4515723Lah LukaVEL20017.72
5504731Krejan NejcVEL20027.77
6394092Kobler AdrianŠTA20048.26

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12812281Vrhunec EnejMASS19967.02
2236739Slak ŽanKRO20027.61
390Markovič JanCRO19947.62
4481770Balažic VenjaVEL20027.95
55617529Turinek SebastjanVEL20048.15
6144432Oparenović BlažKLC20028.20

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1222167Kolar Bačnik BorKRO20007.16
27316015Viher ŽanPT19997.18
3152629Plevčak GašperKLC20017.46
45717528Turinek TomažVEL20037.64
57515931Kostanjevec JakaPT19997.68
62715905Šarman Mark AleksanderMASS20037.85

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1403017Kobler BastianŠTA19997.38
25517268Šalamon TimotejVEL20017.50
33616101Jakše DavidŠEN20017.68
41217497Guček Matic IanKLC20038.00
512010Pavlič BlažAKŠ20028.02
253400Jeras JernejMASS1991DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1295347Šterman JurePAN20017.18
22417371Grkman MatijaMASS20007.37
3136770Janežič Ivan JanezKLC20037.58
4312750Lorenčič DenisPT19887.90
55416992Skaza TijanVEL20048.78
534190Matjaš VidVEL2002DNS