Rezultati

člani
60 m
članice
60 m
Rezultati

Miting v dvorani

Celje, 21.1.2018

FINALE SKUPNO - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12016129Ščančar TamiKLC20007.79
27412385Bedrač MajaPT19997.85
31716529Heric VeronikaKLC20007.91
44116625Boštjančič NikaŠTA20008.01
51915998Skok LanaKLC19998.07
6712719Trajkovič GalaASB19988.17

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12016129Ščančar TamiKLC20007.76
21716529Heric VeronikaKLC20007.94
37412385Bedrač MajaPT19997.98
4712719Trajkovič GalaASB19988.09
54116625Boštjančič NikaŠTA20008.11
61915998Skok LanaKLC19998.13
7385638Kržičnik ZalaŠEN20008.22
86816620Agrež HanaŽALEC20038.28
9815941Vavdi ValentinaASB20008.31
1042602Črček MonikaŠTA20018.31
116216953Jenko NikaVEL20028.34
12616423Ferlež AnjaASB20008.34
13517279Dvoršak MašaASB20018.39
14651089Marovt HanaVEL20048.43
1542042Vehovec Pondelak EnejaAKŠ20048.45
16345026Šeruga SaraPT20048.51
17704966Jagrič EmaŽALEC20038.56
18643472Magrič TeaVEL20038.56
19697245Dolar RimaŽALEC20048.58
2032566Kolar EvaAKŠ20038.58
2100Bezgovšek LaraKLC20038.61
2222088Ipšek ŠpelaAKŠ20048.65
234515154Prosen ReneŠTA20008.66
24724456Štorman TejaŽALEC20038.67
251817225Kenda AnaKLC20028.68
263716102Jakše KlaudijaŠEN20038.69
276016654Hrovat LauraVEL20028.71
28716605Kugler KarinŽALEC20048.72
296317362Kovačevič NinaVEL20038.73
304417315Herman AlinaŠTA20048.87
314617172Rudolf NadjaŠTA20028.88
324316698Heinrih EvaŠTA20008.89
3361498Jahiri Kandolf TijaVEL20048.92
34677307Sulejmanovič TiaVEL20038.93
35335722Cafuta MelaniPT20029.18
36475462Zemljič Vernik NušaŠTA20029.26
375917100Goršek MašaVEL20049.37
38665558Prostor TjašaVEL20049.48

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1712719Trajkovič GalaASB19988.09
2651089Marovt HanaVEL20048.43
3697245Dolar RimaŽALEC20048.58
461498Jahiri Kandolf TijaVEL20048.92
5475462Zemljič Vernik NušaŠTA20029.26

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14116625Boštjančič NikaŠTA20008.11
21817225Kenda AnaKLC20028.68
33716102Jakše KlaudijaŠEN20038.69
4716605Kugler KarinŽALEC20048.72
5665558Prostor TjašaVEL20049.48

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
16816620Agrež HanaŽALEC20038.28
2815941Vavdi ValentinaASB20008.31
36317362Kovačevič NinaVEL20038.73
44617172Rudolf NadjaŠTA20028.88
5677307Sulejmanovič TiaVEL20038.93

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12016129Ščančar TamiKLC20007.76
2517279Dvoršak MašaASB20018.39
322088Ipšek ŠpelaAKŠ20048.65
46016654Hrovat LauraVEL20028.71
54316698Heinrih EvaŠTA20008.89

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Bezgovšek LaraKLC20038.61
21716529Heric VeronikaKLC20007.94
3345026Šeruga SaraPT20048.51
432566Kolar EvaAKŠ20038.58
54417315Herman AlinaŠTA20048.87
65917100Goršek MašaVEL20049.37

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
142602Črček MonikaŠTA20018.31
2616423Ferlež AnjaASB20008.34
36216953Jenko NikaVEL20028.34
442042Vehovec Pondelak EnejaAKŠ20048.45
5704966Jagrič EmaŽALEC20038.56
6335722Cafuta MelaniPT20029.18

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
17412385Bedrač MajaPT19997.98
21915998Skok LanaKLC19998.13
3385638Kržičnik ZalaŠEN20008.22
4643472Magrič TeaVEL20038.56
54515154Prosen ReneŠTA20008.66
6724456Štorman TejaŽALEC20038.67