Rezultati

Rezultati

Mednarodni miting v dvorani

Ljubljana, 27.1.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016065Ovniček TilenKRKA19986.910,106
2012281Vrhunec EnejMASS19966.970,131
3016518Nuhanović AlenMASS19977.020,147
4018Demšar Filip JakobMASS20007.050,130
5044Skok AljošaMASS20007.060,137
602167Kolar Bačnik BorKRO20007.110,159

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1073Možina NejcKRO19967.040,133
204637Makarovič MatijaGO19997.240,193
300Dobnikar TilenTRK19957.270,153
400Zupanc JakobTRK19957.280,126
504957Šuštaršič MatevžKRKA20017.290,134
600Skalar JanTRK20007.350,177

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1017371Grkman MatijaMASS20007.200,144
203400Jeras JernejMASS19917.370,122
3017245Anžin TjažKRO20017.410,147
405441Novak TilenKRKA20027.420,141
502251Jovanovič MaticTRK19867.440,145
601769Alijagić EdinKRO20027.510,167

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016065Ovniček TilenKRKA19986.960,116
2012281Vrhunec EnejMASS19967.020,131
3044Skok AljošaMASS20007.100,147
4016518Nuhanović AlenMASS19977.110,123
502167Kolar Bačnik BorKRO20007.140,162
6018Demšar Filip JakobMASS20007.150,144
7073Možina NejcKRO19967.150,177
804637Makarovič MatijaGO19997.230,121
900Zupanc JakobTRK19957.290,139
1004957Šuštaršič MatevžKRKA20017.300,144
1100Dobnikar TilenTRK19957.320,141
1200Skalar JanTRK20007.340,136
1305441Novak TilenKRKA20027.390,168
14017371Grkman MatijaMASS20007.420,156
1502251Jovanovič MaticTRK19867.450,134
16017245Anžin TjažKRO20017.450,133
1701769Alijagić EdinKRO20027.490,150
1803400Jeras JernejMASS19917.500,151
19016607Dowhyj ValentinAKR20017.520,141
20017133Vrhunec TitMASS19997.520,146
2101645Erpič MaticKRKA20027.580,185
2206962Devetak MitjaKRO20007.610,161
2305659Križman MarioKRKA20007.630,145
24017337Bončina NejcŠL19977.640,160
2505944Slak JanKRKA20027.640,196
2600Škafar AmbrožTRK20007.650,165
2704410Smiljan AlenPT20027.680,174
2801979Rolih TadejKRKA20007.690,161
2906542Slak BenjaminKRKA20017.710,243
3002404Zelenjak FilipPT20017.750,173
31016309Gorenc AndražMASS20027.870,141
3202750Lorenčič DenisPT19887.870,220
3302005Šobar FilipKRKA20017.890,188
34016387Tušar MihaMASS20017.910,173
3506821Koderman MajMASS20058.750,163
3603301Škrinjar AljažKRO20078.840,147
3704746Salerno DanteKRO20059.200,227
3806694Novak TimŠL20079.230,220
3901821Kostrič MaksimKRO20069.34
4007138Dekleva AleksejKRO20059.42
4107137Dekleva StašKRO20059.480,166
4206933Očko JakaKRO20059.620,149
4305492Dobrun NilKRO20069.680,201
4405937Bokal TobijaKRO200610.180,320
4505747Ocepek LukaKRO200910.240,197
4606973Škerl NalKRO200910.390,350
4706931Markovič ŽigaKRO200910.700,159
017249Orož DomenKLC2001DNF0,150
06739Slak ŽanKRO2002DQ-,159
07194Slobodnik LukaKRO2000DNS
017259Ulčar MaksKRO2002DNS
017560Lenarčič TomažPOS2002DNS
016443Katič Jan ŽanMASS2002DNS
06646Kunstek ErikKRKA2001DNS
04670Bukovec JanKRO2002DNS
06139Novšak JakobMASS2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
105492Dobrun NilKRO20069.680,201
205937Bokal TobijaKRO200610.180,320
305747Ocepek LukaKRO200910.240,197
406973Škerl NalKRO200910.390,350
506931Markovič ŽigaKRO200910.700,159

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
104746Salerno DanteKRO20059.200,227
207138Dekleva AleksejKRO20059.42
307137Dekleva StašKRO20059.480,166
406933Očko JakaKRO20059.620,149

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
106821Koderman MajMASS20058.750,163
203301Škrinjar AljažKRO20078.840,147
306694Novak TimŠL20079.230,220
401821Kostrič MaksimKRO20069.34
06139Novšak JakobMASS2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
102167Kolar Bačnik BorKRO20007.140,162
205441Novak TilenKRKA20027.390,168
301769Alijagić EdinKRO20027.490,150
4016607Dowhyj ValentinAKR20017.520,141
502005Šobar FilipKRKA20017.890,188
6016387Tušar MihaMASS20017.910,173

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1018Demšar Filip JakobMASS20007.150,144
200Skalar JanTRK20007.340,136
3017371Grkman MatijaMASS20007.420,156
4017245Anžin TjažKRO20017.450,133
506542Slak BenjaminKRKA20017.710,243
017560Lenarčič TomažPOS2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
103400Jeras JernejMASS19917.500,151
201645Erpič MaticKRKA20027.580,185
3017337Bončina NejcŠL19977.640,160
404410Smiljan AlenPT20027.680,174
017249Orož DomenKLC2001DNF0,150
04670Bukovec JanKRO2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1012281Vrhunec EnejMASS19967.020,131
202251Jovanovič MaticTRK19867.450,134
302404Zelenjak FilipPT20017.750,173
4016309Gorenc AndražMASS20027.870,141
06739Slak ŽanKRO2002DQ-,159
06646Kunstek ErikKRKA2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016518Nuhanović AlenMASS19977.110,123
204637Makarovič MatijaGO19997.230,121
300Zupanc JakobTRK19957.290,139
406962Devetak MitjaKRO20007.610,161
505944Slak JanKRKA20027.640,196
016443Katič Jan ŽanMASS2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016065Ovniček TilenKRKA19986.960,116
2044Skok AljošaMASS20007.100,147
305659Križman MarioKRKA20007.630,145
400Škafar AmbrožTRK20007.650,165
502750Lorenčič DenisPT19887.870,220
017259Ulčar MaksKRO2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1073Možina NejcKRO19967.150,177
204957Šuštaršič MatevžKRKA20017.300,144
300Dobnikar TilenTRK19957.320,141
4017133Vrhunec TitMASS19997.520,146
501979Rolih TadejKRKA20007.690,161
07194Slobodnik LukaKRO2000DNS