Rezultati

Rezultati

Mednarodni miting v dvorani

Ljubljana, 27.1.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1012899Rutar VikaMASS19977.730,141
2015065Obal IzaKRO20007.730,169
3016436Glojnarič NikaBRE20007.770,148
4017120Hriberšek LeaMASS20017.830,147
5016263Zalokar TinkaraKRKA19987.900,146
6016525Keber TaraKRO20017.960,150

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
105531Močan IvaBRE20028.070,227
2016098Grubič SaraKRKA20018.090,193
3016510Šraj Miklič IzaKRO20008.090,169
401324Leskovec SibilaKRO19998.130,146
503594Povše MojcaKRO19988.160,187
017563Lukanc NinaBLED2000DNS

FINALE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
106636Vrabec NikaGO20018.340,145
207111Kostanjšek KatrinKRO20018.490,176
304082Miklavčič TajdaMASS20028.500,205
402881Košir NastjaŠL20018.890,213
03186Frančeškin KlaraKRO2001DNS
03082Fajs EvaAKŠ2001DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016436Glojnarič NikaBRE20007.770,179
2015065Obal IzaKRO20007.770,155
3017120Hriberšek LeaMASS20017.840,159
4012899Rutar VikaMASS19977.900,121
5016525Keber TaraKRO20017.940,140
6016263Zalokar TinkaraKRKA19987.950,150
7016098Grubič SaraKRKA20018.090,158
801324Leskovec SibilaKRO19998.090,172
9016510Šraj Miklič IzaKRO20008.150,170
10017563Lukanc NinaBLED20008.200,152
1105531Močan IvaBRE20028.210,189
1203594Povše MojcaKRO19988.250,183
1306636Vrabec NikaGO20018.390,121
1403082Fajs EvaAKŠ20018.480,172
1507111Kostanjšek KatrinKRO20018.520,141
1604082Miklavčič TajdaMASS20028.560,230
1703186Frančeškin KlaraKRO20018.650,136
1802881Košir NastjaŠL20018.760,228
1904725Strle TejaBRE20028.780,163
200148Fabjan PatriciaKRKA20028.810,206
2102723Butinar NežaADP20018.850,209
2202860Tomše LaraŠL20068.920,251
2301867Rous KristinaKRO20058.950,235
2405887Lahajner AlenkaKRO20028.960,414
2505100Vehovar EmaMASS20079.050,169
26016883Peric KristinaADP20009.160,177
2705493Vacik EmaKRO20069.180,238
2804575Dolenc MancaŠL20039.330,228
2904578Fatimič AsjaŠL20069.41
3005912Klun LanaKRO20069.460,203
3103995Brenk AjdaKRO20069.470,266
3206783Žibert LaraKRO20059.500,164
3305911Rizvić NikaKRO20059.590,188
3407304Gruden NajaŠL20089.730,203
3505777Klemše NanaKRO20079.870,168
3605914Šantl SantajaKRO20079.890,261
3705909Klun TiaKRO20049.920,707
3806333Sikošek AjdaKRO20079.98
3906092Majcen NežaOL200410.060,243
4006070Kokalj VidaOL200410.090,195
4106577Kočan TaraKRO200710.340,200
4206907Burger MimaKRO200910.480,573
4305776Klemše MinaKRO200910.500,206
4402266Škerl NeliKRO200610.50
4505161Kostrič Iza DoraKRO200811.010,166
06602Vogrič ElizaKRO2006DQ
05857Staniša BrinaKRO2005DQ
07005Jeraj AjdaKRO2008DNS
06932Medica TiaKRO2008DNS
0279Škerl NežaKRO2001DNS
04806Andjelković TaraKRO2005DNS
05803Radilj KiaraKRO2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
107304Gruden NajaŠL20089.730,203
206907Burger MimaKRO200910.480,573
305776Klemše MinaKRO200910.500,206
05803Radilj KiaraKRO2009DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
105777Klemše NanaKRO20079.870,168
205914Šantl SantajaKRO20079.890,261
306577Kočan TaraKRO200710.340,200
405161Kostrič Iza DoraKRO200811.010,166
06932Medica TiaKRO2008DNS
07005Jeraj AjdaKRO2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
104578Fatimič AsjaŠL20069.41
205912Klun LanaKRO20069.460,203
303995Brenk AjdaKRO20069.470,266
406333Sikošek AjdaKRO20079.98
06602Vogrič ElizaKRO2006DQ
05857Staniša BrinaKRO2005DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
105100Vehovar EmaMASS20079.050,169
206783Žibert LaraKRO20059.500,164
305911Rizvić NikaKRO20059.590,188
402266Škerl NeliKRO200610.50
04806Andjelković TaraKRO2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
102860Tomše LaraŠL20068.920,251
201867Rous KristinaKRO20058.950,235
305493Vacik EmaKRO20069.180,238
405909Klun TiaKRO20049.920,707
506092Majcen NežaOL200410.060,243

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016263Zalokar TinkaraKRKA19987.950,150
203594Povše MojcaKRO19988.250,183
306636Vrabec NikaGO20018.390,121
407111Kostanjšek KatrinKRO20018.520,141
504725Strle TejaBRE20028.780,163
602723Butinar NežaADP20018.850,209

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1015065Obal IzaKRO20007.770,155
201324Leskovec SibilaKRO19998.090,172
3017563Lukanc NinaBLED20008.200,152
4016883Peric KristinaADP20009.160,177
506070Kokalj VidaOL200410.090,195

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016525Keber TaraKRO20017.940,140
204082Miklavčič TajdaMASS20028.560,230
30148Fabjan PatriciaKRKA20028.810,206
404575Dolenc MancaŠL20039.330,228
0279Škerl NežaKRO2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1012899Rutar VikaMASS19977.900,121
2016098Grubič SaraKRKA20018.090,158
3016510Šraj Miklič IzaKRO20008.150,170
405531Močan IvaBRE20028.210,189
505887Lahajner AlenkaKRO20028.960,414

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016436Glojnarič NikaBRE20007.770,179
2017120Hriberšek LeaMASS20017.840,159
303082Fajs EvaAKŠ20018.480,172
403186Frančeškin KlaraKRO20018.650,136
502881Košir NastjaŠL20018.760,228