Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)

Ljubljana, 27.1.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
16789Makuc RokAKR20037.290,153
2466770Janežič Ivan JanezKLC20037.510,160
319417528Turinek TomažVEL20037.580,160
412715905Šarman Mark AleksanderMASS20037.590,149
5856941Bartol ErazemKRO20037.630,137
6604947Jarc JanKRKA20037.690,186

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11182770Huč TimonMASS20037.690,131
2934669Vujić StefanKRO20037.800,145
31711652Rimele VasjaPT20037.810,150
41294103Vrhovnik ŽanMASS20047.820,138
51826509Čerin OžbejTRK20037.880,168
61177066Gumilar JernejMASS20038.050,172

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
16789Makuc RokAKR20037.350,179
2466770Janežič Ivan JanezKLC20037.520,176
319417528Turinek TomažVEL20037.620,169
412715905Šarman Mark AleksanderMASS20037.620,157
5604947Jarc JanKRKA20037.700,172
6856941Bartol ErazemKRO20037.720,225
71182770Huč TimonMASS20037.750,138
81177066Gumilar JernejMASS20037.760,150
9934669Vujić StefanKRO20037.780,136
101711652Rimele VasjaPT20037.810,195
111294103Vrhovnik ŽanMASS20047.810,113
121826509Čerin OžbejTRK20037.820,134
131114857Arsič LukaMASS20037.890,155
141787198Pušnik JoštSLG20047.930,166
151264708Svetina Luka SvitMASS20047.950,197
16487199Žgank NejcKLC20037.960,163
1711316522Bergant SamoMASS20037.960,168
181762422Nabernik GregaSLG20047.990,192
191867221Rakin NikolaTRK20048.040,197
2019317529Turinek SebastjanVEL20048.100,136
211837405Dajčman AleksanderTRK20048.130,149
221646843Maver MatijaPIV20038.130,155
231253888Potočki JakobMASS20048.140,167
24267389Vuk Oskar DamijanDOM20038.150,272
25911973Kitanovski AlexKRO20048.270,238
261126833Beretič MarjanMASS20038.280,163
27132560Žagar NejcBOV20038.300,155
281284815Štular NejcMASS20048.340,175
291772350Prednik AljažSLG20048.430,188
30192770Kos AljažVEL20048.490,120
31562694Haskić ElvedinKP20038.500,264
321226827Letnar LukaMASS20038.530,168
33542701Bržan ErikKP20048.550,145
341167073*Gros AntonyMASS20048.640,159
351626079Vuga GregorOL20048.720,172
361142228Čop Tomšič NejcMASS20048.760,173
371216192Knežević AlekMASS20049.000,153
381244640Pajek Luka AljažMASS20059.410,172
521012Papež TineKOČ2003DQ
596801Jakelj AlenKRKA2004DQ-,021
554467Glavina TimotejKP2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11182770Huč TimonMASS20037.750,138
2487199Žgank NejcKLC20037.960,163
31837405Dajčman AleksanderTRK20048.130,149
4911973Kitanovski AlexKRO20048.270,238
5132560Žagar NejcBOV20038.300,155
61284815Štular NejcMASS20048.340,175

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1604947Jarc JanKRKA20037.700,172
21177066Gumilar JernejMASS20037.760,150
31646843Maver MatijaPIV20038.130,155
41126833Beretič MarjanMASS20038.280,163
521012Papež TineKOČ2003DQ
554467Glavina TimotejKP2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11294103Vrhovnik ŽanMASS20047.810,113
21114857Arsič LukaMASS20037.890,155
31787198Pušnik JoštSLG20047.930,166
419317529Turinek SebastjanVEL20048.100,136
5562694Haskić ElvedinKP20038.500,264
61626079Vuga GregorOL20048.720,172

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1466770Janežič Ivan JanezKLC20037.520,176
21711652Rimele VasjaPT20037.810,195
31264708Svetina Luka SvitMASS20047.950,197
4542701Bržan ErikKP20048.550,145
51216192Knežević AlekMASS20049.000,153
596801Jakelj AlenKRKA2004DQ-,021

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
16789Makuc RokAKR20037.350,179
211316522Bergant SamoMASS20037.960,168
31867221Rakin NikolaTRK20048.040,197
41253888Potočki JakobMASS20048.140,167
51772350Prednik AljažSLG20048.430,188

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
112715905Šarman Mark AleksanderMASS20037.620,157
2856941Bartol ErazemKRO20037.720,225
3267389Vuk Oskar DamijanDOM20038.150,272
4192770Kos AljažVEL20048.490,120
51167073*Gros AntonyMASS20048.640,159
61244640Pajek Luka AljažMASS20059.410,172

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , pionirji U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
119417528Turinek TomažVEL20037.620,169
2934669Vujić StefanKRO20037.780,136
31826509Čerin OžbejTRK20037.820,134
41762422Nabernik GregaSLG20047.990,192
51226827Letnar LukaMASS20038.530,168
61142228Čop Tomšič NejcMASS20048.760,173