Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)

Ljubljana, 27.1.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1404313Rodman EmaGO20047.930,153
25116781Zakošek IzaKLC20037.970,152
3396261Komel NatalijaGO20038.050,149
41072790Remškar MancaKRO20048.050,223
535686Maradin TjašaAKK20038.120,182
6674068Blažič AnaKRKA20038.310,194

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
120216620Agrež HanaŽALEC20038.240,179
21491722Mele KajaMASS20038.250,162
344555Rosulnik EvaAKK20048.270,211
41055683Logar ŠpelaKRO20038.350,144
5533003Pugelj AljaKOČ20038.400,179
61916776Rus AnaTRK20038.500,154

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1404313Rodman EmaGO20048.040,144
25116781Zakošek IzaKLC20038.060,187
31072790Remškar MancaKRO20048.100,188
4396261Komel NatalijaGO20038.150,200
535686Maradin TjašaAKK20038.190,180
6674068Blažič AnaKRKA20038.220,170
71491722Mele KajaMASS20038.290,134
844555Rosulnik EvaAKK20048.350,332
9533003Pugelj AljaKOČ20038.36
101055683Logar ŠpelaKRO20038.360,517
1120216620Agrež HanaŽALEC20038.370,179
121916776Rus AnaTRK20038.420,137
131800Mermolja MajaŠempa20038.430,227
1417417429Renko MancaRAD20048.440,178
15441678Spahič AnaKAM20048.45
161586707Telič TinkaraMASS20048.480,199
17411256Kamenik AjdaKAK20048.49
181735026Šeruga SaraPT20048.500,229
192037245Dolar RimaŽALEC20048.520,173
2042849Navodnik Hanna PaulinaKAK20038.520,288
21163532Perpar MajaOL20058.550,548
222066828Belič Sara MiaMASS20048.560,186
231873932Bajželj TajaTRK20048.560,243
24294352Hasanagić EvaDOM20048.590,232
252054456Štorman TejaŽALEC20038.590,154
26122566Kolar EvaAKŠ20038.590,509
272044966Jagrič EmaŽALEC20038.620,194
28112088Ipšek ŠpelaAKŠ20048.650,495
291105993Železen TjašaKRO20048.660,211
30751641Korasa NikaKRKA20038.680,309
311525079Peršin Sara AnaMASS20048.710,174
321894711Likar AjdaTRK20038.710,174
331453654Križaj IzaMASS20038.740,175
34971814Burger NajaKRO20058.740,567
35743462Juršak UrškaKRKA20048.750,165
361473989Lucu Dražovič AsaMASS20038.770,529
371094771Zgonc NajaKRO20048.790,204
38715422Hostnik AnaKRKA20038.810,251
3915616439Škulj AnaMASS20038.870,533
4024546Šuklje Pia AnaADP20048.880,210
41692513Dragišić TajaKRKA20048.890,138
421425907Knez Silič AnejaMASS20048.890,580
43765702Korbar AnaKRKA20048.900,566
44806799Saje NinaKRKA20048.900,190
451446927Kraševec VitaMASS20048.900,248
461692532Leban Mara MeiPSČ20038.910,189
47947006Bjelić NejlaKRO20058.910,505
481006854Erjavec AnaKRO20048.920,244
491436151Košak LanaMASS20048.930,198
50153384Ravnikar AsjaMASS20048.960,290
511065915Markovič UrškaKRO20048.970,415
52816797Škarja EmaKRKA20049.000,273
53276249Gabrovec AljaDOM20059.080,302
541616815Žuvela LucijaMASS20059.080,228
551336725Eržen EnjaMASS20069.090,220
561325975Eror LanaMASS20039.210,223
571603925Zajc ŠpelaMASS20049.240,253
582014018Weixler IzabelaVRH20049.290,515
59327380Planinšek ŽanaDOM20059.290,196
601597007Vrbnjak Sečen TiaMASS20039.340,623
61304326Lopatič LanaDOM20049.360,198
621486826Marguč MancaMASS20049.45
631415932Kadič AnjaMASS20039.480,598
641307067Bečič SaraMASS20039.500,200
651652335Jusić AlmaPOS20039.510,523
661667397Stojkovski TiaPOS20049.540,575
672005264Blažko KajaVRH20049.620,534
68142558Žagar TiaBOV20049.660,626
69287388Galič NinaDOM20069.730,258
70314327Parkelj ZalaDOM20069.840,180
711514785Perdan MancaMASS20069.89
721386860Groznik LanaMASS20049.950,253
73703458Fišter NikaKRKA20049.970,194
74846905Zidar LanaKRKA200410.19
955326Bokal KlaraKRO2003DQ0,009
722000Irt KatjaKRKA2003DQ
335157Vuk MaruškaDOM2006DQ
204985Mladkovič MašaBRE2003DQ-,070
984212Cerlini BrinaKRO2004DNS
1971089Marovt HanaVEL2004DNS
1013923Gregorovič GajaKRO2003DNS
11502Slapernik TajaADP2004DNS
1345928Eržen IzabelaMASS2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1533003Pugelj AljaKOČ20038.36
220216620Agrež HanaŽALEC20038.370,179
3971814Burger NajaKRO20058.740,567
41336725Eržen EnjaMASS20069.090,220
52014018Weixler IzabelaVRH20049.290,515
6703458Fišter NikaKRKA20049.970,194

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12054456Štorman TejaŽALEC20038.590,154
2715422Hostnik AnaKRKA20038.810,251
324546Šuklje Pia AnaADP20048.880,210
41603925Zajc ŠpelaMASS20049.240,253
51652335Jusić AlmaPOS20039.510,523
1345928Eržen IzabelaMASS2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11453654Križaj IzaMASS20038.740,175
2743462Juršak UrškaKRKA20048.750,165
31094771Zgonc NajaKRO20048.790,204
41514785Perdan MancaMASS20069.89
11502Slapernik TajaADP2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1404313Rodman EmaGO20048.040,144
21916776Rus AnaTRK20038.420,137
31735026Šeruga SaraPT20048.500,229
41105993Železen TjašaKRO20048.660,211
5765702Korbar AnaKRKA20048.900,566
61325975Eror LanaMASS20039.210,223

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
15116781Zakošek IzaKLC20038.060,187
22037245Dolar RimaŽALEC20048.520,173
31446927Kraševec VitaMASS20048.900,248
4816797Škarja EmaKRKA20049.000,273
5287388Galič NinaDOM20069.730,258
984212Cerlini BrinaKRO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11072790Remškar MancaKRO20048.100,188
22066828Belič Sara MiaMASS20048.560,186
32044966Jagrič EmaŽALEC20038.620,194
4751641Korasa NikaKRKA20038.680,309
51616815Žuvela LucijaMASS20059.080,228
6304326Lopatič LanaDOM20049.360,198

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
135686Maradin TjašaAKK20038.190,180
21586707Telič TinkaraMASS20048.480,199
31006854Erjavec AnaKRO20048.920,244
41486826Marguč MancaMASS20049.45
51667397Stojkovski TiaPOS20049.540,575
722000Irt KatjaKRKA2003DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
117417429Renko MancaRAD20048.440,178
2441678Spahič AnaKAM20048.45
31692532Leban Mara MeiPSČ20038.910,189
4327380Planinšek ŽanaDOM20059.290,196
51386860Groznik LanaMASS20049.950,253
1013923Gregorovič GajaKRO2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11055683Logar ŠpelaKRO20038.360,517
2411256Kamenik AjdaKAK20048.49
3112088Ipšek ŠpelaAKŠ20048.650,495
4692513Dragišić TajaKRKA20048.890,138
51597007Vrbnjak Sečen TiaMASS20039.340,623
1971089Marovt HanaVEL2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11491722Mele KajaMASS20038.290,134
21873932Bajželj TajaTRK20048.560,243
3947006Bjelić NejlaKRO20058.910,505
41307067Bečič SaraMASS20039.500,200
5142558Žagar TiaBOV20049.660,626
335157Vuk MaruškaDOM2006DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (11. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1163532Perpar MajaOL20058.550,548
21525079Peršin Sara AnaMASS20048.710,174
31473989Lucu Dražovič AsaMASS20038.770,529
4846905Zidar LanaKRKA200410.19
955326Bokal KlaraKRO2003DQ0,009
204985Mladkovič MašaBRE2003DQ-,070

KVALIFIKACIJE po skupinah (12. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1674068Blažič AnaKRKA20038.220,170
2122566Kolar EvaAKŠ20038.590,509
31436151Košak LanaMASS20048.930,198
4153384Ravnikar AsjaMASS20048.960,290
5276249Gabrovec AljaDOM20059.080,302
62005264Blažko KajaVRH20049.620,534

KVALIFIKACIJE po skupinah (13. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
144555Rosulnik EvaAKK20048.350,332
21894711Likar AjdaTRK20038.710,174
315616439Škulj AnaMASS20038.870,533
41425907Knez Silič AnejaMASS20048.890,580
5806799Saje NinaKRKA20048.900,190
6314327Parkelj ZalaDOM20069.840,180

KVALIFIKACIJE po skupinah (14. skupina) - 60 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1396261Komel NatalijaGO20038.150,200
21800Mermolja MajaŠempa20038.430,227
342849Navodnik Hanna PaulinaKAK20038.520,288
4294352Hasanagić EvaDOM20048.590,232
51065915Markovič UrškaKRO20048.970,415
61415932Kadič AnjaMASS20039.480,598