Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)

Ljubljana, 27.1.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
118817178Dolenc NežaTRK20039.160,150
22116732Pacek DeaBRE20039.490,135
343856Navodnik Izabella HajdiKAK20039.510,142
41042875Kline NejaKRO20049.510,197
5396261Komel NatalijaGO20039.920,163
674068Blažič AnaKRKA2003DNF0,220

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1494038Grajžl AnaKLC20039.590,151
2955326Bokal KlaraKRO20039.750,254
3163532Perpar MajaOL20059.930,351
41716739Bevc NikaBRE20039.980,564
51904557Likar Nina AnaTRK200410.020,153
61792348Simonović IvanaSLG200410.410,392

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
118817178Dolenc NežaTRK2003q9.320,169
2674068Blažič AnaKRKA2003q9.330,187
32116732Pacek DeaBRE2003q9.460,190
41042875Kline NejaKRO2004q9.580,189
543856Navodnik Izabella HajdiKAK2003q9.610,155
6396261Komel NatalijaGO2003q9.650,171
7494038Grajžl AnaKLC2003q9.780,164
8955326Bokal KlaraKRO2003q9.820,207
9163532Perpar MajaOL2005q9.870,264
101716739Bevc NikaBRE2003q9.980,174
111792348Simonović IvanaSLG2004q10.00
121904557Likar Nina AnaTRK2004q10.070,214
13971814Burger NajaKRO200510.250,318
141375453Gradišek SaraMASS200310.290,154
15112088Ipšek ŠpelaAKŠ200410.300,175
161311264Duhovnik Pia KlaraMASS200510.31
171006854Erjavec AnaKRO200410.320,237
18684129Butala NinaKRKA200410.440,197
1918117315Herman AlinaŠTA200410.590,250
2020216620Agrež HanaŽALEC200311.450,199
21734946Jaklič NušaKRKA200311.530,172
221701266Sovdat ŽanaPSČ200411.600,247
354519Ostojič KlaraDTO2004DNF0,132
404313Rodman EmaGO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11042875Kline NejaKRO2004q9.580,189
2494038Grajžl AnaKLC2003q9.780,164
31792348Simonović IvanaSLG2004q10.00
41375453Gradišek SaraMASS200310.290,154
5734946Jaklič NušaKRKA200311.530,172
404313Rodman EmaGO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
143856Navodnik Izabella HajdiKAK2003q9.610,155
2396261Komel NatalijaGO2003q9.650,171
3955326Bokal KlaraKRO2003q9.820,207
41716739Bevc NikaBRE2003q9.980,174
518117315Herman AlinaŠTA200410.590,250
620216620Agrež HanaŽALEC200311.450,199

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
118817178Dolenc NežaTRK2003q9.320,169
2674068Blažič AnaKRKA2003q9.330,187
3163532Perpar MajaOL2005q9.870,264
4112088Ipšek ŠpelaAKŠ200410.300,175
51311264Duhovnik Pia KlaraMASS200510.31
61006854Erjavec AnaKRO200410.320,237

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m ovire (12.00 / 0.762 / 7.50), pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12116732Pacek DeaBRE2003q9.460,190
21904557Likar Nina AnaTRK2004q10.070,214
3971814Burger NajaKRO200510.250,318
4684129Butala NinaKRKA200410.440,197
51701266Sovdat ŽanaPSČ200411.600,247
354519Ostojič KlaraDTO2004DNF0,132