Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke

Ljubljana, 3.2.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1424118Grkman JureKAM19996.890,157
210416583Kopac ŽigaMASS19997.040,161
39718Demšar Filip JakobMASS20007.060,149
415116573Kordež MitjaSLG20017.090,169
516114517Subašic DinoVEL19997.100,128
67215069Benedetic DomenKRO20007.170,164

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1365227Leban ŽigaGO19997.030,133
2762167Kolar Bacnik BorKRO20007.140,165
31465347Šterman JurePAN20017.150,127
4644957Šuštaršic MatevžKRKA20017.170,125
510117371Grkman MatijaMASS20007.210,145
615617275Skalar JanTRK20007.300,143

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1424118Grkman JureKAM19996.950,162
210416583Kopac ŽigaMASS19996.980,131
39718Demšar Filip JakobMASS20007.040,141
415116573Kordež MitjaSLG20017.090,183
516114517Subašic DinoVEL19997.120,133
67215069Benedetic DomenKRO20007.120,170
71465347Šterman JurePAN20017.160,130
8762167Kolar Bacnik BorKRO20007.170,161
9365227Leban ŽigaGO19997.170,166
10644957Šuštaršic MatevžKRKA20017.200,135
1110117371Grkman MatijaMASS20007.200,152
1215617275Skalar JanTRK20007.320,153
13356752Kocina RokGO20017.330,239
14715531Silic MaticAKR20007.340,148
15802275Tinta TadejKRO20017.340,157
16132827Veilguni AnejASB20027.360,173
17129494Pernek Acker ReneASB20007.420,174
18462629Plevcak GašperKLC20017.420,165
186789Makuc RokAKR20037.420,166
20605441Novak TilenKRKA20027.440,170
2111517133Vrhunec TitMASS19997.480,140
2216217268Šalamon TimotejVEL20017.510,188
2310515768Lipovec NejcMASS20027.520,189
241005032Gregoric MatejMASS20017.570,173
25736962Devetak MitjaKRO20007.610,154
26626542Slak BenjaminKRKA20017.630,228
27611979Rolih TadejKRKA20007.630,185
28585659Križman MarioKRKA20007.640,179
291453860Rifelj Trickovic AnžeOL20017.640,158
308117259Ulcar MaksKRO20027.650,134
311085137Rankovic Jenko JanMASS20017.650,170
32561645Erpic MaticKRKA20027.650,160
338216199Ulcar MaticKRO20007.660,149
34635944Slak JanKRKA20027.690,219
3575113Hace JakaKRO20037.700,148
3645934Hafner KrisAKR20007.730,138
3711015905Šarman Mark AleksanderMASS20037.750,162
389916309Gorenc AndražMASS20027.990,165
391144817Volenik EmilMASS19998.020,248
40787194Slobodnik LukaKRO20008.190,181
41531012Papež TineKOC20038.620,182
316607Dowhyj ValentinAKR2001DQ
1605723Lah LukaVEL2001DNS
384637Makarovic MatijaGO1999DNS
834669Vujic StefanKRO2003DNS
14717560Lenarcic TomažPOS2002DNS
5515744Koren AljošaKP1999DNS
1434614Smerkolj NikNAV2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1762167Kolar Bacnik BorKRO20007.170,161
2356752Kocina RokGO20017.330,239
3462629Plevcak GašperKLC20017.420,165
4626542Slak BenjaminKRKA20017.630,228
511015905Šarman Mark AleksanderMASS20037.750,162
6787194Slobodnik LukaKRO20008.190,181

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
110416583Kopac ŽigaMASS19996.980,131
2644957Šuštaršic MatevžKRKA20017.200,135
31453860Rifelj Trickovic AnžeOL20017.640,158
41144817Volenik EmilMASS19998.020,248
834669Vujic StefanKRO2003DNS
1434614Smerkolj NikNAV2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
17215069Benedetic DomenKRO20007.120,170
210117371Grkman MatijaMASS20007.200,152
3585659Križman MarioKRKA20007.640,179
49916309Gorenc AndražMASS20027.990,165
5531012Papež TineKOC20038.620,182
316607Dowhyj ValentinAKR2001DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
116114517Subašic DinoVEL19997.120,133
2365227Leban ŽigaGO19997.170,166
31005032Gregoric MatejMASS20017.570,173
48117259Ulcar MaksKRO20027.650,134
5561645Erpic MaticKRKA20027.650,160
14717560Lenarcic TomažPOS2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1424118Grkman JureKAM19996.950,162
215617275Skalar JanTRK20007.320,153
3605441Novak TilenKRKA20027.440,170
41085137Rankovic Jenko JanMASS20017.650,170
58216199Ulcar MaticKRO20007.660,149
1605723Lah LukaVEL2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
115116573Kordež MitjaSLG20017.090,183
2132827Veilguni AnejASB20027.360,173
36789Makuc RokAKR20037.420,166
416217268Šalamon TimotejVEL20017.510,188
510515768Lipovec NejcMASS20027.520,189
675113Hace JakaKRO20037.700,148

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11465347Šterman JurePAN20017.160,130
2715531Silic MaticAKR20007.340,148
311517133Vrhunec TitMASS19997.480,140
4736962Devetak MitjaKRO20007.610,154
5611979Rolih TadejKRKA20007.630,185
384637Makarovic MatijaGO1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
19718Demšar Filip JakobMASS20007.040,141
2802275Tinta TadejKRO20017.340,157
3129494Pernek Acker ReneASB20007.420,174
4635944Slak JanKRKA20027.690,219
545934Hafner KrisAKR20007.730,138
5515744Koren AljošaKP1999DNS