Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke

Ljubljana, 3.2.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
19215065Obal IzaKRO20007.610,146
212417120Hriberšek LeaMASS20017.790,147
316516011Meh NeaVEL20027.900,133
415817178Dolenc NežaTRK20038.080,174
51617563Lukanc NinaBLED20008.160,148
5216129Šcancar TamiKLC2000DQ

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1275531Mocan IvaBRE20028.030,181
2915891Omanovic NejaAKR20008.080,244
36916098Grubic SaraKRKA20018.090,165
41515941Vavdi ValentinaASB20008.110,202
51524647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.130,185
61416423Ferlež AnjaASB20008.380,222

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
19215065Obal IzaKRO20007.770,151
212417120Hriberšek LeaMASS20017.780,157
35216129Šcancar TamiKLC20007.840,144
41393980*Tukhay VladyslavaMASS19997.900,172
516516011Meh NeaVEL20028.020,138
615817178Dolenc NežaTRK20038.060,137
71617563Lukanc NinaBLED20008.090,146
8915891Omanovic NejaAKR20008.090,179
9275531Mocan IvaBRE20028.120,154
101524647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.120,154
116916098Grubic SaraKRKA20018.120,147
121515941Vavdi ValentinaASB20008.130,201
131416423Ferlež AnjaASB20008.130,109
149316510Šraj Miklic IzaKRO20008.130,177
1515686Maradin TjašaAKK20038.160,173
161534216Vovk VitaSLG20028.250,195
1724555Rosulnik EvaAKK20048.260,157
18915683Logar ŠpelaKRO20038.320,175
191677245Dolar RimaŽALEC20048.350,441
201116840Vereš NikaAKR20018.370,148
2170582Svenšek KlaraKRKA20028.420,147
22154602Crcek MonikaŠTA20018.430,168
23543003Pugelj AljaKOC20038.460,180
241185928Eržen IzabelaMASS20038.470,252
251174085Cesen KristinaMASS20018.500,190
261334082Miklavcic TajdaMASS20028.500,191
272316669Glogovšek MajaBRE20028.520,144
28431678Spahic AnaKAM20048.521,665
291694456Štorman TejaŽALEC20038.570,178
301215538Franetic TajaMASS20018.590,193
31873923Gregorovic GajaKRO20038.640,167
3214215324Zakšek KlaraMASS20008.660,163
331684966Jagric EmaŽALEC20038.660,236
3466148Fabjan PatriciaKRKA20028.680,188
35136386Ravnikar MišaMASS20008.740,160
3613215247Maucec SašaMASS20008.780,221
3712017122Flajs MancaMASS20018.800,202
38683081Gimpelj AnaKRKA20028.840,157
391233660Gregoric EvaMASS20018.880,177
401282173Kolenc ŠpelaMASS20008.930,141
411385352Tomšic LanaMASS20019.250,534
16616620Agrež HanaŽALEC2003DQ
16416953Jenko NikaVEL2002DQ
4916529Heric VeronikaKLC2000DQ
901324Leskovec SibilaKRO1999DNS
1306927Kraševec VitaMASS2004DNS
12515645Istenic ZalaMASS2002DNS
8617354Dodic SaraKRO1999DNS
416636Vrabec NikaGO2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11617563Lukanc NinaBLED20008.090,146
270582Svenšek KlaraKRKA20028.420,147
31684966Jagric EmaŽALEC20038.660,236
412017122Flajs MancaMASS20018.800,202
12515645Istenic ZalaMASS2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11524647Hovnik Zala KatarinaSLG20028.120,154
29316510Šraj Miklic IzaKRO20008.130,177
3543003Pugelj AljaKOC20038.460,180
41385352Tomšic LanaMASS20019.250,534
416636Vrabec NikaGO2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
115817178Dolenc NežaTRK20038.060,137
2275531Mocan IvaBRE20028.120,154
31534216Vovk VitaSLG20028.250,195
424555Rosulnik EvaAKK20048.260,157
51215538Franetic TajaMASS20018.590,193
8617354Dodic SaraKRO1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
15216129Šcancar TamiKLC20007.840,144
21416423Ferlež AnjaASB20008.130,109
31174085Cesen KristinaMASS20018.500,190
4873923Gregorovic GajaKRO20038.640,167
5136386Ravnikar MišaMASS20008.740,160
16416953Jenko NikaVEL2002DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
112417120Hriberšek LeaMASS20017.780,157
26916098Grubic SaraKRKA20018.120,147
31677245Dolar RimaŽALEC20048.350,441
41116840Vereš NikaAKR20018.370,148
51233660Gregoric EvaMASS20018.880,177

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
19215065Obal IzaKRO20007.770,151
2154602Crcek MonikaŠTA20018.430,168
366148Fabjan PatriciaKRKA20028.680,188
41282173Kolenc ŠpelaMASS20008.930,141
16616620Agrež HanaŽALEC2003DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11393980*Tukhay VladyslavaMASS19997.900,172
2915891Omanovic NejaAKR20008.090,179
32316669Glogovšek MajaBRE20028.520,144
41694456Štorman TejaŽALEC20038.570,178
901324Leskovec SibilaKRO1999DNS
1306927Kraševec VitaMASS2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
115686Maradin TjašaAKK20038.160,173
2915683Logar ŠpelaKRO20038.320,175
31185928Eržen IzabelaMASS20038.470,252
414215324Zakšek KlaraMASS20008.660,163
5683081Gimpelj AnaKRKA20028.840,157
4916529Heric VeronikaKLC2000DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
116516011Meh NeaVEL20028.020,138
21515941Vavdi ValentinaASB20008.130,201
31334082Miklavcic TajdaMASS20028.500,191
4431678Spahic AnaKAM20048.521,665
513215247Maucec SašaMASS20008.780,221