Rezultati

Rezultati

Miting v dvorani

Celje, 10.2.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1012281Vrhunec EnejMASS19966.920,126
2016065Ovniček TilenKRKA19986.930,125
3014517Subašič DinoVEL19997.100,108
404174Benko ŽigaKLC19987.110,235
502331Gregorič AndrejGO19977.150,135
604637Makarovič MatijaGO19997.300,193

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
109494Pernek Acker ReneASB20007.290,143
2017371Grkman MatijaMASS20007.300,150
309024Trupej AndražVEL20007.740,146
06740Bellaqa EduardKLC2003DNS
07199Žgank NejcKLC2003DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1012281Vrhunec EnejMASS19966.990,119
2016065Ovniček TilenKRKA19987.080,135
304174Benko ŽigaKLC19987.160,134
4014517Subašič DinoVEL19997.170,130
502331Gregorič AndrejGO19977.230,152
604637Makarovič MatijaGO19997.270,195
709494Pernek Acker ReneASB20007.330,147
8017371Grkman MatijaMASS20007.400,145
909024Trupej AndražVEL20007.840,151
1007199Žgank NejcKLC20038.040,143
1106740Bellaqa EduardKLC20038.170,137
017133Vrhunec TitMASS1999DNS
014713Kramberger JanASB1995DNS
04192*Rakić LukaMASS1991DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
104174Benko ŽigaKLC19987.160,134
204637Makarovič MatijaGO19997.270,195
309024Trupej AndražVEL20007.840,151
014713Kramberger JanASB1995DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1016065Ovniček TilenKRKA19987.080,135
2014517Subašič DinoVEL19997.170,130
3017371Grkman MatijaMASS20007.400,145
406740Bellaqa EduardKLC20038.170,137
017133Vrhunec TitMASS1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1012281Vrhunec EnejMASS19966.990,119
202331Gregorič AndrejGO19977.230,152
309494Pernek Acker ReneASB20007.330,147
407199Žgank NejcKLC20038.040,143
04192*Rakić LukaMASS1991DNS