Rezultati

Rezultati

Dvoransko prvenstvo Hrvatske za seniore i seniorke

Zagreb (CRO), 24.2.2018

FINALE SKUPNO - 60 m, seniori

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
16100Dotlic MarinoKR19976.960,146
220270Kolar AlenAGR19926.960,138
37510Siljan DavidMZ19947.080,140
42800Kuprešak LukaDZ20007.100,130
513380Vrhovec StašaZAG19947.140,145
615630Cukman HrvojeAGR19987.250,166

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, seniori

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
120270Kolar AlenAGR19927.070,113
22800Kuprešak LukaDZ20007.090,141
36100Dotlic MarinoKR19977.120,168
47510Siljan DavidMZ19947.140,149
513380Vrhovec StašaZAG19947.180,160
615630Cukman HrvojeAGR19987.210,166
711860Žnidaric MatijaSV20017.230,143
82810Guštin DominikDZ19987.230,147
96140Novko IvanKR19997.270,104
1017640Dubajic LukaAGR20027.280,157
1120200Raguž JakovAGR19987.330,167
1212930Prebeg SvenZAG19987.360,195
1321490Tomšic TomislavSO19977.400,167
147200Markovic JanMZ19947.540,127
1511870Jozepovic AndreasSV20017.570,139
169250Jandrokovic ManuelMZ20027.580,238
172930Grivic Vojnovic DorijanDZ19997.720,190
184400Racki PatrikKK20017.780,191
197260Mutic DomagojMZ20007.870,284
209630Strahija PavaoMC20027.900,165
217160Gregov RobertoMZ19988.070,283
221510Tremski IgorSIM19728.890,213
6120Vrban MatejKR2001DNS
20700Orlovic FilipAGR1998DNS
12810*Široki TrpimirZAG1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, seniori

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
16100Dotlic MarinoKR19977.120,168
213380Vrhovec StašaZAG19947.180,160
317640Dubajic LukaAGR20027.280,157
47200Markovic JanMZ19947.540,127
511870Jozepovic AndreasSV20017.570,139
61510Tremski IgorSIM19728.890,213

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, seniori

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
120270Kolar AlenAGR19927.070,113
26140Novko IvanKR19997.270,104
321490Tomšic TomislavSO19977.400,167
49250Jandrokovic ManuelMZ20027.580,238
57160Gregov RobertoMZ19988.070,283
6120Vrban MatejKR2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, seniori

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
17510Siljan DavidMZ19947.140,149
211860Žnidaric MatijaSV20017.230,143
312930Prebeg SvenZAG19987.360,195
47260Mutic DomagojMZ20007.870,284
59630Strahija PavaoMC20027.900,165
20700Orlovic FilipAGR1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, seniori

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12800Kuprešak LukaDZ20007.090,141
215630Cukman HrvojeAGR19987.210,166
32810Guštin DominikDZ19987.230,147
420200Raguž JakovAGR19987.330,167
52930Grivic Vojnovic DorijanDZ19997.720,190
64400Racki PatrikKK20017.780,191

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, seniori

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12810*Široki TrpimirZAG1998DNS