Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani v kroznih tekih za cl in ml kategoriji

Zagreb (CRO), 24.2.2018

SKUPNO - 400 m , mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1103264118Grkman JureKAM199948.150,168
21039016472Grahovac GregorMASS200048.630,176
31052416573Kordež MitjaSLG200150.400,194
4103294193Šket LukaKAŠ200050.690,198
51033717249Orož DomenKLC200151.370,175
6103345179Gabrovec GašperKLC200151.450,175
710511847Janža MajPAN200352.000,184
81053016101Jakše DavidŠEN200152.810,160
91054817268Šalamon TimotejVEL200153.270,146
10103594652Kebelj RokKRKA200053.460,179
11103514015Furlanič TimothyKP199953.610,195
121035417217Žorž ŽanKP200153.700,151
131054917528Turinek TomažVEL200354.320,115
141039316612Ulčar TilenMASS200254.350,183
15105366278Mandič SamoTRK200054.550,195
16105464731Krejan NejcVEL200254.690,173
171033517497Guček Matic IanKLC200355.230,139
1810375113Hace JakaKRO200355.890,158
191038916309Gorenc AndražMASS200256.200,136
20103285035Petek ŽigaKAŠ200157.030,199
211037917259Ulčar MaksKRO200257.050,133
221035017240Bahčič JakobKP200257.610,225

po skupinah (1. skupina) - 400 m , mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11054817268Šalamon TimotejVEL200153.270,146
21054917528Turinek TomažVEL200354.320,115
310375113Hace JakaKRO200355.890,158

po skupinah (2. skupina) - 400 m , mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11033517497Guček Matic IanKLC200355.230,139
21038916309Gorenc AndražMASS200256.200,136
31035017240Bahčič JakobKP200257.610,225

po skupinah (3. skupina) - 400 m , mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11039316612Ulčar TilenMASS200254.350,183
2105366278Mandič SamoTRK200054.550,195
3103285035Petek ŽigaKAŠ200157.030,199
41037917259Ulčar MaksKRO200257.050,133

po skupinah (4. skupina) - 400 m , mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
110511847Janža MajPAN200352.000,184
2103594652Kebelj RokKRKA200053.460,179
31035417217Žorž ŽanKP200153.700,151
4105464731Krejan NejcVEL200254.690,173

po skupinah (5. skupina) - 400 m , mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11033717249Orož DomenKLC200151.370,175
2103345179Gabrovec GašperKLC200151.450,175
31053016101Jakše DavidŠEN200152.810,160
4103514015Furlanič TimothyKP199953.610,195

po skupinah (6. skupina) - 400 m , mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1103264118Grkman JureKAM199948.150,168
21039016472Grahovac GregorMASS200048.630,176
31052416573Kordež MitjaSLG200150.400,194
4103294193Šket LukaKAŠ200050.690,198