Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice

Celje, 25.2.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12016613Leban EnejGO19966.860,152
23816065Ovniček TilenKRKA19986.940,126
36812281Vrhunec EnejMASS19966.950,124
4294174Benko ŽigaKLC19987.040,134
54773Možina NejcKRO19967.050,143
6215227Leban ŽigaGO19997.060,179

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
16516518Nuhanović AlenMASS19977.120,153
2664192*Rakić LukaMASS19917.190,154
3192331Gregorič AndrejGO19977.220,221
49711722Zupanc JakobTRK19957.280,141
55917371Grkman MatijaMASS20007.300,134
8913305Pavlovič GregaPT1998DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12016613Leban EnejGO19966.930,163
23816065Ovniček TilenKRKA19987.000,137
36812281Vrhunec EnejMASS19967.010,143
4215227Leban ŽigaGO19997.070,175
4294174Benko ŽigaKLC19987.070,137
64773Možina NejcKRO19967.090,168
76516518Nuhanović AlenMASS19977.120,132
8664192*Rakić LukaMASS19917.170,150
98913305Pavlovič GregaPT19987.220,161
10192331Gregorič AndrejGO19977.280,159
119711722Zupanc JakobTRK19957.300,147
125917371Grkman MatijaMASS20007.320,132
139517275Skalar JanTRK20007.330,155
14116607Dowhyj ValentinAKR20017.380,155
15375441Novak TilenKRKA20027.390,179
16932251Jovanovič MaticTRK19867.510,144
17803860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.590,137
18406542Slak BenjaminKRKA20017.620,101
199612920Škafar AmbrožTRK20007.660,140
2025934Hafner KrisAKR20007.860,178
21882750Lorenčič DenisPT19887.890,181
5818Demšar Filip JakobMASS2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1215227Leban ŽigaGO19997.070,175
2664192*Rakić LukaMASS19917.170,150
35917371Grkman MatijaMASS20007.320,132
4116607Dowhyj ValentinAKR20017.380,155
5406542Slak BenjaminKRKA20017.620,101

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12016613Leban EnejGO19966.930,163
2294174Benko ŽigaKLC19987.070,137
36516518Nuhanović AlenMASS19977.120,132
4375441Novak TilenKRKA20027.390,179
59612920Škafar AmbrožTRK20007.660,140

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13816065Ovniček TilenKRKA19987.000,137
2192331Gregorič AndrejGO19977.280,159
39517275Skalar JanTRK20007.330,155
4803860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.590,137
5882750Lorenčič DenisPT19887.890,181
5818Demšar Filip JakobMASS2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
16812281Vrhunec EnejMASS19967.010,143
24773Možina NejcKRO19967.090,168
38913305Pavlovič GregaPT19987.220,161
49711722Zupanc JakobTRK19957.300,147
5932251Jovanovič MaticTRK19867.510,144
625934Hafner KrisAKR20007.860,178