Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice

Celje, 25.2.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
17712899Rutar VikaMASS19977.640,473
25515065Obal IzaKRO20007.730,155
32611887Slejko TinaGO19947.740,169
44516263Zalokar TinkaraKRKA19987.870,138
58415254Šlebir MajaOL19967.960,140
61012719Trajkovič GalaASB19988.140,125

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
19811178Končan NinaTRK19968.090,159
24416098Grubič SaraKRKA20018.110,174
3563594Povše MojcaKRO19988.130,348
41115941Vavdi ValentinaASB20008.230,198
5616840Vereš NikaAKR20018.250,191
6853Pavlinjek NatalijaPAN19988.300,191

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
17712899Rutar VikaMASS19977.750,126
22611887Slejko TinaGO19947.760,160
35515065Obal IzaKRO20007.780,142
44516263Zalokar TinkaraKRKA19987.840,145
58415254Šlebir MajaOL19967.960,123
61012719Trajkovič GalaASB19988.030,106
7563594Povše MojcaKRO19988.040,551
89811178Končan NinaTRK19968.090,150
94416098Grubič SaraKRKA20018.160,177
101115941Vavdi ValentinaASB20008.200,233
11853Pavlinjek NatalijaPAN19988.240,172
12616840Vereš NikaAKR20018.250,173
13916423Ferlež AnjaASB20008.250,143
14817279Dvoršak MašaASB20018.290,133
15752229Levičnik NikaMASS20028.310,133
16422408Florjančič LaraKRKA20018.520,170
17367301Šegota AnaKLC20028.650,168

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
17712899Rutar VikaMASS19977.750,126
21012719Trajkovič GalaASB19988.030,106
39811178Končan NinaTRK19968.090,150
44416098Grubič SaraKRKA20018.160,177
5616840Vereš NikaAKR20018.250,173

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
14516263Zalokar TinkaraKRKA19987.840,145
28415254Šlebir MajaOL19967.960,123
3563594Povše MojcaKRO19988.040,551
4916423Ferlež AnjaASB20008.250,143
5817279Dvoršak MašaASB20018.290,133
6752229Levičnik NikaMASS20028.310,133

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
12611887Slejko TinaGO19947.760,160
25515065Obal IzaKRO20007.780,142
31115941Vavdi ValentinaASB20008.200,233
4853Pavlinjek NatalijaPAN19988.240,172
5422408Florjančič LaraKRKA20018.520,170
6367301Šegota AnaKLC20028.650,168