Rezultati

Kategorije
10MRekreativni tek (10.400 m) - moški
10ZRekreativni tek (10.400 m) - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZPolmaraton - Ženske skupno
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
Rezultati

18. mali kraški maraton

Sežana, 25.3.2018

21MA - Polmaraton - Moški A

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.LRKlub10km17kmRezultat
1282Bečan TimotejSLO1996KGT PAPEŽ0:34:140:58:161:11:30
21164Pangos BoštjanSLO1989 0:36:541:03:271:17:53
3725Jenčič BoštjanSLO1990 0:36:331:03:051:18:07
4705Malek Kuzmič SimonSLO1990ŠD Majstri Lenart0:38:161:09:261:29:12
532Potočnik NejcSLO1991 0:42:141:12:561:31:02
6353Starc AndražSLO1993 0:42:361:13:191:31:37
7825Marolt MatjažSLO1990ŠD Bloke0:44:541:16:041:33:41
8181Likar AnejSLO1994ŠD NANOS PODNANOS0:41:431:15:261:34:27
9191Trontelj PrimožSLO1992ŠRD OMEGA AIR0:45:241:18:061:36:35
1039Vidmar ArminSLO1991 0:46:551:19:391:38:05
11383Premuž KristjanSLO1991 0:45:091:19:311:39:21
12137Čok AlenSLO1992MKM VIP0:47:371:20:571:39:24
13800Perme MatevžSLO1993 0:46:511:20:281:39:28
141019Ulčar PrimožSLO1990 0:46:591:21:021:39:44
15558Leghissa CristianITA1993 0:47:361:22:461:41:15
1670Kopinč JožeSLO1989Športno društvo G-FIT0:48:581:23:141:41:51
17159Praček AnžejSLO1994 0:49:161:23:121:42:29
17806Divjak BlažSLO1990 0:47:301:21:221:42:29
19738Pele DavidSLO1991 0:49:221:24:061:43:15
20540Tekavc AnžeSLO1989 0:47:571:22:481:43:27
21914Kogovšek TineSLO1998Ljubljana0:49:221:24:431:43:35
22729Lamut NejcSLO1990 0:49:391:24:301:43:46
23899Brudar SandiSLO1991 0:49:341:24:331:44:23
24986Čufer MatijaSLO1992Sladki Powhi0:45:041:19:261:44:27
25849Ferfoglia SasaITA1989 0:47:361:23:161:44:41
26953Nusdorfer MarkoSLO1991 0:49:361:24:401:44:53
27194Šemrl JašSLO1996Šemrl0:52:071:28:001:47:13
2823Klemenčič NejcSLO1993GIS MLADOVJE0:51:241:27:131:47:42
29255Velkovrh MatjažSLO1993 0:51:531:27:341:47:47
30452Gustinčič AljažSLO1996ŠD Danfoss Trata0:47:361:25:481:49:01
31323Hren LukaSLO1990KinVital0:53:181:30:241:50:35
32365Luzar MatejSLO1993 0:52:281:30:191:50:51
33598Rupnik BlažSLO1996Špica International d.o.o.0:55:141:33:341:54:15
34968Cvetek ErikSLO1989 0:55:161:33:131:54:58
35636Adžić AleksandarSLO1990 0:53:131:32:201:55:48
36639Hofer ReinhardSLO1991Šemrl0:56:011:35:251:56:05
3742Ganoni DavidSLO2001 0:55:271:35:031:57:14
38201Lenassi VidSLO1989 0:52:241:34:481:58:48
39872Vauhnik TimSLO1992 0:52:491:35:352:01:42
402715Tomšič JakaSLO1990SIQ Ljubljana0:58:371:39:372:02:19
41315Brank MaticSLO1991Urbani tekači0:56:121:38:452:02:31
423240Žabkar LukaSLO2001 0:58:181:41:212:03:25
43824Kos MarkoSLO2001 0:54:241:37:452:03:53
44944Nikočević EmiSLO1992 0:58:201:40:202:04:41
45575Bizjak MihaSLO1997 1:01:141:43:302:06:57
46879Zdovc NejcSLO1989 0:53:211:38:002:08:06