Rezultati

Kategorije
10MRekreativni tek (10.400 m) - moški
10ZRekreativni tek (10.400 m) - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZPolmaraton - Ženske skupno
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
Rezultati

18. mali kraški maraton

Sežana, 25.3.2018

21MC - Polmaraton - Moški C

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.LRKlub10km17kmRezultat
1870Žontar AlešSLO1982ŠD Nanos Podnanos - Slovenska vojska0:34:300:58:331:11:43
2614Stranjak RobertSLO1979HIŠNI SERVIS LOGATEC RUT-S0:37:541:04:451:19:25
3146Robič MarjanSLO1982 0:37:561:04:471:20:05
4118Rojnik KlemenSLO1979Olimpija triatlon klub0:38:401:05:481:20:52
5732Kimovec MihaSLO1983SD Strahovica0:38:401:06:031:20:59
6219Florjanič MarkoSLO1981ŠD Suhadole0:37:461:05:371:21:33
7602Ipavec KristjanSLO1979ŠD NANOS PODNANOS0:38:381:07:261:23:44
8513Strmšek Davor StrmšekSLO1983Orientacijski klub Slovenske Konjice0:40:561:09:061:24:35
91005Zamedic TomazSLO1981 0:40:161:09:291:25:50
10954Velišček AndrejSLO1982ŠD KRAŠKI TEKAČI SEŽANA0:41:531:11:501:28:40
11112Mavri MarkoSLO1983 0:42:231:12:311:29:21
121111Markun TadejSLO1983Bajsi0:42:531:12:571:30:00
13536Smerdelj AlešSLO1979LEXER d.o.o.0:42:271:12:501:30:03
14608Šafarič BoštjanSLO1979Športno društvo PP Piran0:42:051:13:311:31:12
15704Bergant NikolajSLO1981 0:42:091:13:501:31:54
16370Tonut AlessioITA1979Fincantieri Atletica Monfalcone0:43:301:14:201:32:16
17426Cevec MirkoSLO1979vegan.si0:44:201:16:111:34:25
18115Vrtovec MatejSLO1979Tekači vipavske doline0:44:331:16:211:34:26
19102Krivina SrečkoSLO1979Alpina sport team0:45:281:17:121:34:48
20790Gros JožaSLO1980 0:48:361:18:221:35:20
21333Birk SimonSLO1983ŠD Javoršica0:45:461:18:531:37:03
22628Arnuš JureSLO1980 0:45:581:18:561:37:32
23926Jevnikar PeterSLO1983 0:45:201:18:371:37:37
2441Belovič GregorSLO1980 0:47:101:19:291:37:44
25104Ferlan MihaSLO1980ŠDM0:47:141:19:381:37:50
253241Bradeško DejanSLO1980 0:47:191:19:501:37:50
27946Vodlan MatjažSLO1980Fuzbalobsredah0:46:581:19:461:38:05
28604Džafić ArminSLO1980Tekaška skupina Jesenice0:47:241:20:261:38:07
29699Štuklek GregorSLO1979 0:47:341:20:561:38:39
30492Trebše MatjažSLO1980 0:45:121:19:021:39:25
31154Murkovič AndražSLO1983 0:47:161:20:501:39:30
321017Ćulibrk MilanSLO1980mcsoftware.net0:46:431:20:231:39:57
33895Žerjav DavidSLO1983 0:47:371:20:331:40:04
34179Marinič LukaSLO1979A1 Slovenija0:46:361:20:551:40:08
35236Mežnarčič AndrejSLO1981ŠD Trenert0:47:531:21:311:40:09
36344Rejc RokSLO1982 0:47:391:21:131:40:24
37145Panić SergejSLO1980 0:47:531:21:311:40:29
38283Štoka AlešSLO1982 0:49:151:22:141:40:55
391067Muratović VladimirSLO1983 0:46:301:20:321:41:03
4090Kobe ŽigaSLO1982AK Satler Kranj - Živa voda0:51:121:24:111:42:12
41318Benedičič ŽigaSLO1980ŠD Suhadole0:47:261:22:201:42:52
42161Frantar PrimožSLO1981TK TRISPORT KAMNIK0:49:511:23:381:42:58
43607Rozman DenisSLO1983 0:47:261:22:121:43:01
443Hvala TomažSLO1983 0:50:091:24:051:43:13
45330Marcen MatejSLO1983 0:50:091:24:461:43:18
46962Zavrl SamoSLO1979 0:49:311:24:281:43:43
47938Curk DavidSLO1981ZAVOD ZA ŠPORT SEŽANA0:49:111:24:001:44:38
48132Lužar LukaSLO1982 0:49:561:25:091:45:02
49816Frank AndrejSLO1983 0:48:051:23:431:45:14
5056Gustin MartinSLO1980MKM VIP0:49:301:25:281:45:43
511076Šprajc JureSLO1980KD Trenča0:49:591:25:361:45:47
52626Grošelj UrošSLO1983 0:49:261:25:081:46:04
5395Stražar Dr. PeterSLO1981 0:50:211:26:281:46:06
54873Lovenjak DamirSLO1981Vesca rulz!0:48:341:23:501:46:57
55325Pipan BoštjanSLO1981 0:50:411:27:181:47:10
56715Kastelec BorutSLO1979 0:51:201:26:271:47:38
57638Bizaj MartinSLO1982 0:52:411:28:481:49:08
58888Kokelj DenisSLO1979 0:52:321:28:571:49:58
591095Pirnat RokSLO1979SD STRAHOVICA0:50:151:27:121:49:59
60455Avbelj MatejSLO1980Publius0:50:541:28:091:50:00
61768Bundalo UrošSLO1979A1 Slovenija0:52:331:29:201:50:14
62490Ukmar IvanSLO1983 0:51:491:28:251:50:26
63313Dolenec AndrejSLO1979 0:54:281:31:191:51:08
63235Manfreda MarjanSLO1983 0:53:111:29:331:51:08
65489Cvišić DraganSLO1979Tektonik0:53:401:30:521:52:16
6610Redek JurijSLO1980Triatlonski klub Novo mesto 0:52:471:30:381:52:26
671154Gall AdrianoSLO1979Fincantieri Wartsila0:52:571:29:081:53:21
68958Krebelj MarjanSLO1981 0:53:571:31:241:53:34
69101Šetar AlenSLO1981Team Sprehajalna0:53:221:31:551:54:14
701012Kranjc PrimožSLO1981 0:53:481:32:581:54:54
71918Kavčič JanezSLO1981ŠD Elektro Ljubljana0:53:331:32:461:55:16
72361Štebal AndrejSLO1983A1 Slovenija0:54:091:33:301:56:25
73722Šekoranja MatejSLO1981 0:56:271:37:121:56:44
741015Šešek PrimožSLO1979 0:59:041:36:291:56:49
757Kosmač GašperSLO1983SV VZE0:58:461:36:091:57:30
76189Grgič JanITA1980 0:57:221:37:092:01:11
77727Marenk JanezSLO1979Marg0:57:371:38:222:02:13
77683Vižintin JureSLO1979Ekipca0:58:101:38:322:02:13
79995Smrke IgorSLO1983SIQ Ljubljana0:58:371:39:372:02:20
80760Janičijevič UrošSLO1980 0:55:041:37:132:03:34
80836Zečiri SimonSLO1980 0:55:051:37:142:03:34
82988Zupančič BorutSLO1982 0:56:451:38:492:03:53
831126Jerman DevanITA1983Trieste Atletica0:54:591:38:562:03:58
841004Magrič GregorSLO1981 0:59:551:42:092:04:47
85208Ferfila TineSLO1982Grupa obupa1:00:121:41:492:05:08
86664Gudnason Karl JohannDEN1981 0:58:431:42:072:05:44
871000Krajnc MitjaSLO1980 0:56:351:40:482:06:27
88747Kirjakovic DanijelSLO1979ŠD Lama1:02:221:44:462:09:32
89886Eler RobertoSLO1979 1:01:381:46:492:12:24
90893Štrubelj LukaSLO1980ŠD GEN1:02:581:48:322:12:58
9140Dremelj SimonSLO1982LIVAR, d.d.1:00:021:45:352:13:31
92764Bubbi StefanoITA1981Run4Fia1:03:421:48:492:14:37
93652Podgornik MartinSLO1979 1:00:531:51:492:21:32
94721Leben JureSLO1981 1:06:591:56:002:25:42
9531Bole SimonSLO1980 1:10:142:00:032:29:20
961109Kurilin AlexanderSLO1983 1:10:302:01:452:30:53
9767Kržič MatejSLO1979Viharnik1:15:382:09:202:37:51