Rezultati

Kategorije
10MRekreativni tek (10.400 m) - moški
10ZRekreativni tek (10.400 m) - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZPolmaraton - Ženske skupno
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
Rezultati

18. mali kraški maraton

Sežana, 25.3.2018

21Z - Polmaraton - Ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.LRKlub10km17kmRezultatK/#
1746Pitamic Vojska JasminaSLO1982 0:38:371:05:491:21:11C/1
2801Zorman EvaSLO1997AK Slovenj Gradec0:39:371:08:141:24:52A/1
3451Škrlj MajaSLO1989Ljudstvo tekačev0:40:061:10:141:27:46A/2
48Martinšek KatjaSLO1979Inergija0:41:391:12:331:29:53C/2
5441Ferlin KatarinaSLO1991 0:44:571:16:281:34:09A/3
6149Pišotek KatarinaSLO1994 0:45:231:17:111:34:35A/4
716Brglez SanjaSLO1975ZDRAVE VREDNOTE0:44:551:18:121:37:00D/1
81056Kavcic NezkaSLO1986Trenert0:46:351:19:271:37:19B/1
9271Kozjek MajdaSLO1964ŠRD OMEGA AIR0:45:101:18:131:37:36F/1
10143Vavkman KarmenSLO1979Cekinčice0:46:491:19:411:37:49C/3
11810Skube NivesSLO1996 0:47:371:20:481:38:17A/5
12735Klančnik BarbaraSLO1969ZDRAVE VREDNOTE0:46:191:19:191:38:21E/1
131141Biacca MichelaITA1982Trieste Atletica0:46:471:20:071:38:40C/4
141050Čelesnik TamaraSLO1989Športno društvo mz0:45:131:19:411:39:06A/6
15241Ivanušič MartaSLO19813k šport0:46:551:19:511:39:16C/5
16357Iervolino DanielaITA1977Fincantieri Atletica Monfalcone0:47:021:20:261:39:23D/2
17119Rot SašaSLO1986TK UTRIP0:46:571:21:261:40:45B/2
181115Stržinar MarjetaSLO1970REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ 0:46:281:20:541:41:14E/2
19666Prašnikar NatašaSLO1967hervis0:47:011:21:381:41:25F/2
2091Tušar MihaelaSLO1966ŠD Nanos Podnanos0:47:301:22:141:41:58F/3
21894Bratina ŠpelaSLO1983 0:47:431:21:571:42:02C/6
222787Vukadinović NatašaSLO1990 0:48:391:22:471:42:09A/7
221051Šebenik MinkaSLO1968atletski klub Domžale0:48:241:22:491:42:09F/4
24588Gluhodedov IrenaSLO1981Alpina sport team0:48:061:22:521:42:22C/7
25902Bučan TatjanaSLO1962Cekinčice0:48:291:23:361:43:28G/1
2672Petrovčič RebekaSLO1994AK Pivka0:48:511:24:001:43:33A/8
27129Kropivšek Robinik UrškaSLO1978Widex Slo running team0:49:051:23:591:43:45D/3
28545Babič NikaSLO1984Sanolabor sport0:50:081:24:241:44:07B/3
291096Dvorjak SimonaSLO1986 0:48:221:23:331:44:40B/4
3094Zvir BernardaSLO1958Podkrižnik d.o.o.0:49:111:25:011:45:27H/1
31445Čižman KsenjaSLO1975Cekinčice0:49:251:24:521:45:36D/4
321161Fischer InesSLO1992 0:50:451:26:041:45:51A/9
3315Ivanež PolonaSLO1968SV POV LOGBR0:50:011:25:391:46:02F/5
34743Trček MajdaSLO1970ŠD Poljane0:50:341:26:141:46:44E/3
35680Kozina Praprotnik JasminaSLO1976Urbani tekači0:48:371:25:191:46:51D/5
361089Ghizdavcich ManuelaGBR1979 0:51:251:27:191:46:54C/8
37262Comino AdrejaSLO1973Tek.si0:50:571:26:301:47:00E/4
3836Kočar VesnaSLO1980 0:49:451:25:471:47:01C/9
39257Cvetrežnik ŠpelaSLO1979 0:50:081:26:291:47:10C/10
40929Pavlič MarySLO1982Najin svet0:50:301:27:001:47:47C/11
411106Jereb Bogataj JanjaSLO1976ETIKETA d.d.0:51:151:27:571:47:51D/6
42627Levstek BojanaSLO1980 0:49:421:26:161:47:55C/12
421074Rojič MarijaSLO1968PERUTNINA PTUJ0:49:341:26:311:47:55F/6
441119Vojska MartinaSLO1965 0:51:301:28:061:48:27F/7
451124Šuligoj DavorinaSLO1969MKM VIP0:49:531:26:561:48:43E/5
46860Uršič PetraSLO1978Cekinčice0:49:481:26:551:48:45D/7
47692Videmšek MatejaSLO1970AK DOMŽALE0:51:301:28:061:48:53E/6
48688Kavar Svete KlavdijaSLO1981 0:51:261:28:051:48:57C/13
48767Danojević SuzanaSLO1984 0:50:461:27:481:48:57B/5
50989Romih MajaSLO1969Tek.si0:51:401:28:011:49:01E/7
51363Marjetič AlenkaSLO1981TKNM0:51:321:27:571:49:25C/14
5238Uršič AndrejaSLO1988 0:51:431:28:491:49:33B/6
531151Amenta AntonellaITA1979Trieste Atletica0:50:421:28:071:49:38C/15
542475Božnar TanjaSLO1981ŠD Sv. Urban0:51:521:29:031:49:48C/16
55336Malovrh UrškaSLO1976AsicsfrontrunnerSlovenija0:52:331:28:571:49:58D/8
56769Petraš SlavkaSLO1959Urbani tekači0:52:261:29:041:50:00G/2
57268Novak MiraSLO1980 0:51:121:28:231:50:07C/17
582197Ukmar EvaSLO1985 0:51:411:28:181:50:22B/7
59658Šega-Novak VesnaSLO1967 0:52:181:29:321:50:26F/8
60259Juvan ErikaSLO1963 0:52:121:29:241:50:30G/3
6150Demsar PolonaSLO1979KKK ANKARAN HRVATINI0:52:041:28:501:50:31C/18
62695Brajkovec MelitaSLO1988KinVital0:53:181:30:231:50:34B/8
6377Podlipnik AnaSLO1979Šilt0:53:101:30:011:50:43C/19
64314Kamenšek RenataSLO1982 0:51:301:29:011:50:47C/20
651086Stopar KatjaSLO1986 0:55:131:31:061:50:51B/9
65972Rozman NatašaSLO1971Trenert0:51:321:29:111:50:51E/8
67698Gregorič AstaSLO1979Šujiske srnce0:52:141:29:461:50:57C/21
68649Duh MatejaSLO1968 0:52:031:29:441:51:12F/9
69460Jazbar Čefarin MartinaSLO1973 0:52:271:29:561:51:21E/9
70226Češčut RomiSLO1978 0:52:311:30:301:51:48D/9
71829Prezelj JanaSLO1975 0:53:011:30:281:52:15D/10
72563Vrhovec ErikaSLO1963Urbani tekači0:52:181:30:301:52:23G/4
7373Zupan NinaSLO1979 0:52:371:30:251:52:34C/22
74734Ordinanovich ClaraITA1967GSD Val Rosandra0:52:341:30:291:52:40F/10
75787Dražić KatarinaSLO1970 0:52:211:30:531:52:52E/10
76294Špilak TinaSLO1991 0:52:291:30:531:53:03A/10
77162Cristante BarbaraITA1973 0:54:281:31:551:53:07E/11
78980Birsa DamjanaSLO1980 0:52:181:31:011:53:18C/23
791153Padovese ElenaSLO1980Fincantieri Wartsila0:52:131:30:541:53:21C/24
802335Alič MancaSLO1996BOŽNAR-ALIČ0:52:581:32:061:53:43A/11
81803Mikuž BetiSLO1991 0:54:291:32:531:54:45A/12
8181Markun BarbaraSLO1970Jadran-galenski laboratorij d.o.o. 0:54:251:33:401:54:45E/12
81122Valenta LidijaSLO1974Jadran-galenski laboratorij d.o.o. 0:54:271:33:401:54:45D/11
84224Mezgec VandaSLO1958Športno društvo Grive0:53:131:32:161:54:46H/2
8596Potokar MojcaSLO1977Športno društvo G-FIT0:52:101:32:031:54:49D/12
861118Mavrič TinaSLO1970Primorski Gorski Teki0:53:551:32:231:54:58E/13
87552Štrukelj LjubaSLO1955Triatlon klub 3KM0:52:471:31:561:55:05H/3
88907Pokorn TeaSLO1977 0:53:421:32:421:55:32D/13
89496Medved SandraITA1971ASD San Giacomo0:54:461:33:201:55:33E/14
90234Devetak HelenaSLO1975 0:54:091:33:131:55:42D/14
90798Tilinger PetraSLO1978 0:53:181:32:291:55:42D/14
92733Hudrič BarbaraSLO1975 0:55:101:34:021:55:48D/16
93212Šraj BernardaSLO1973SV VZE0:56:231:35:011:56:02E/15
94848Urevc JanjaSLO1967 0:54:081:33:361:56:19F/11
95931Rašl NatalijaSLO1987 0:53:061:32:511:56:32B/10
96581Bolka AnkaSLO1960 0:54:291:34:081:56:36G/5
971157Ozbič Zorč BarbaraSLO1978 0:52:521:33:001:56:44D/17
981041Roner ErikaSLO1974 0:55:551:35:201:56:46D/18
99827Strojan TanjaSLO1977 0:55:401:34:451:56:59D/19
1005Renčelj Škedelj SašaSLO1979 0:54:261:34:131:57:07C/25
123