Rezultati

Kategorije
10MRekreativni tek (10.400 m) - moški
10ZRekreativni tek (10.400 m) - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZPolmaraton - Ženske skupno
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
Rezultati

18. mali kraški maraton

Sežana, 25.3.2018

21ZD - Polmaraton - Ženske D

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.LRKlub10km17kmRezultat
116Brglez SanjaSLO1975ZDRAVE VREDNOTE0:44:551:18:121:37:00
2357Iervolino DanielaITA1977Fincantieri Atletica Monfalcone0:47:021:20:261:39:23
3129Kropivšek Robinik UrškaSLO1978Widex Slo running team0:49:051:23:591:43:45
4445Čižman KsenjaSLO1975Cekinčice0:49:251:24:521:45:36
5680Kozina Praprotnik JasminaSLO1976Urbani tekači0:48:371:25:191:46:51
61106Jereb Bogataj JanjaSLO1976ETIKETA d.d.0:51:151:27:571:47:51
7860Uršič PetraSLO1978Cekinčice0:49:481:26:551:48:45
8336Malovrh UrškaSLO1976AsicsfrontrunnerSlovenija0:52:331:28:571:49:58
9226Češčut RomiSLO1978 0:52:311:30:301:51:48
10829Prezelj JanaSLO1975 0:53:011:30:281:52:15
11122Valenta LidijaSLO1974Jadran-galenski laboratorij d.o.o. 0:54:271:33:401:54:45
1296Potokar MojcaSLO1977Športno društvo G-FIT0:52:101:32:031:54:49
13907Pokorn TeaSLO1977 0:53:421:32:421:55:32
14234Devetak HelenaSLO1975 0:54:091:33:131:55:42
14798Tilinger PetraSLO1978 0:53:181:32:291:55:42
16733Hudrič BarbaraSLO1975 0:55:101:34:021:55:48
171157Ozbič Zorč BarbaraSLO1978 0:52:521:33:001:56:44
181041Roner ErikaSLO1974 0:55:551:35:201:56:46
19827Strojan TanjaSLO1977 0:55:401:34:451:56:59
20464Mattossovich LuciaITA1975Evinrude0:55:531:35:291:57:19
21781Božič TanjaSLO1977 0:55:441:35:001:57:39
22524Wallas PolonaSLO1974 0:54:141:35:071:57:45
23599Jost MihaelaSLO1977 0:54:361:34:481:57:55
241030Bilban SašaSLO1978ŠKD Team dREAm0:57:281:37:161:59:19
25213Paternoster EvaITA1976GSD VALROSANDRA TRIESTE0:56:211:37:081:59:27
26770Težak MihaelaSLO1974TKD Bela krajina0:57:461:37:592:00:49
27539Novak ŠpelaSLO1978Urbani tekači0:56:451:38:042:01:40
28474Perko AleksandraSLO1976 0:58:211:39:112:01:56
29406Pavlin BarbaraSLO1976 0:57:221:38:412:02:04
30456Velušček RominaSLO1976POČASNI A DRZNI0:59:221:40:262:02:05
31586Komac CvetkaSLO1975Sovica0:56:091:37:192:02:10
321120Pahor DeborahITA1974 0:57:271:38:322:02:22
332570Vovk MajaSLO1976ZDRAVE VREDNOTE0:55:331:37:342:02:23
34209Hribar PetjaSLO1977 0:58:221:39:592:03:01
352752Raztresen MojcaSLO1978Alpina sport team0:58:141:39:542:03:21
36817Marinko VesnaSLO1976 0:58:441:41:302:06:38
37998Stropnik PolonaSLO1974 0:58:111:41:252:07:18
38802Bašin TinaSLO1974POČASNI A DRZNI1:01:261:44:172:07:45
39126Ivačič AnitaSLO1978 1:02:371:45:522:07:54
401023Amežič SuzanaSLO1975ŠD TSsport0:59:471:43:132:08:59
41655Thuma PolonaSLO1976Urbani tekači1:01:561:45:362:09:46
42303Celec BiserkaSLO1977 0:59:091:44:252:11:00
43927Regina NatalijaSLO1976 1:02:461:47:022:12:25
44976Hvalec LucijaSLO1977 1:02:211:46:542:12:33
45380Mayer PolonaSLO1976 1:04:301:47:262:13:49
46805Sedej IrenaSLO1977 1:02:231:48:322:14:42
47566Femc TinaSLO1977Urbani tekači1:03:261:49:212:15:11
48842Kadić SanelaSLO1976Hoteli Bernardin1:05:421:52:042:19:18
49574Valant NinaSLO1976 1:09:082:00:202:30:25
50662Nemet Revinšek AlenkaSLO1976 1:13:572:09:362:42:06