Rezultati

Kategorije
10MRekreativni tek (10.400 m) - moški
10ZRekreativni tek (10.400 m) - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZPolmaraton - Ženske skupno
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
Rezultati

18. mali kraški maraton

Sežana, 25.3.2018

21ZE - Polmaraton - Ženske E

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.LRKlub10km17kmRezultat
1735Klančnik BarbaraSLO1969ZDRAVE VREDNOTE0:46:191:19:191:38:21
21115Stržinar MarjetaSLO1970REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ 0:46:281:20:541:41:14
3743Trček MajdaSLO1970ŠD Poljane0:50:341:26:141:46:44
4262Comino AdrejaSLO1973Tek.si0:50:571:26:301:47:00
51124Šuligoj DavorinaSLO1969MKM VIP0:49:531:26:561:48:43
6692Videmšek MatejaSLO1970AK DOMŽALE0:51:301:28:061:48:53
7989Romih MajaSLO1969Tek.si0:51:401:28:011:49:01
8972Rozman NatašaSLO1971Trenert0:51:321:29:111:50:51
9460Jazbar Čefarin MartinaSLO1973 0:52:271:29:561:51:21
10787Dražić KatarinaSLO1970 0:52:211:30:531:52:52
11162Cristante BarbaraITA1973 0:54:281:31:551:53:07
1281Markun BarbaraSLO1970Jadran-galenski laboratorij d.o.o. 0:54:251:33:401:54:45
131118Mavrič TinaSLO1970Primorski Gorski Teki0:53:551:32:231:54:58
14496Medved SandraITA1971ASD San Giacomo0:54:461:33:201:55:33
15212Šraj BernardaSLO1973SV VZE0:56:231:35:011:56:02
161Umek PolonaSLO1971 0:53:331:33:411:57:18
17910Dobrovoljc AndrejaSLO1972Tek.si0:56:301:36:031:57:40
18450Miklavčič HelenaSLO1973ŠD TEKAČI Z OBALE0:56:141:36:061:57:50
19622Košuta KlavdijaSLO1970 0:54:371:35:181:58:44
20401Cic ErikaSLO1970 0:55:561:36:121:58:45
212509Roškar Pristovnik NatalijaSLO1970 0:54:231:35:041:58:57
22151Furlan Štakolič BarbaraSLO1972 0:55:551:36:141:59:15
232861Vrabl MojcaSLO1972Triatlon klub 3km0:55:571:36:261:59:26
24391Grašič DunjaSLO1973KinVital0:56:581:36:401:59:47
25390Žnidaršič JasnaSLO1971 0:56:571:37:392:00:02
26362Miklošič JanjaSLO1969 0:56:311:37:112:00:35
27556Raner MojcaSLO1969KinVital0:56:381:37:272:00:54
2898Zakrajšek MartinaSLO1972 0:56:091:37:192:02:09
291021Krajnc DorotejaSLO1972Grupa T.N.T.0:57:121:38:472:02:39
30890Dugon DarjaSLO1972VITEZI DOBREGA TEKA0:55:451:38:432:03:14
31422Kramer JanaSLO1973najs0:58:011:39:032:03:30
32647Čopar UrškaSLO1972 0:57:411:39:352:04:00
3317Kočevar Helga BrigitaSLO1970Kočevarčki0:59:331:41:052:04:10
34661Erjavec DoloresSLO1969 0:58:471:40:482:06:12
35670Bajželj Papler JanaSLO1969 0:59:121:41:532:06:36
36832Volk MajaSLO1970Trenert0:59:091:42:252:07:04
37596Planinšek MojcaSLO1971 0:59:561:43:202:08:31
38668Stevanović GoricaSLO1969Tečemo z nasmehom - Klemen Dolenc1:01:251:46:312:11:34
391014Ovnik-Malačič VesnaSLO1973Ekipca1:01:141:46:252:12:01
40340Pecman NatašaSLO1972Tek.si1:03:161:47:102:12:07
41467Vlitvan PirosaSLO1970 0:59:291:44:392:12:18
421079Breznikar NatašaSLO1969LJ tekači0:59:391:45:052:13:22
43306Glavina BarbaraSLO1970Olimpija TK1:03:281:48:542:14:03
442644Andres Bibic FlorenceSLO1970Fraport Slovenija, d.o.o.1:02:521:47:582:15:29
4599Avsenek MatejaSLO1969 1:03:261:48:532:16:12
461080Rajhar GordanaSLO1971MKM VIP1:03:121:50:052:16:56
47750Zver RenataSLO1972 1:02:571:50:052:19:08
481071Mavrič LolitaSLO1971ŠD TEKAČI Z OBALE1:05:421:52:042:19:18