Rezultati

Kategorije
10MRekreativni tek (10.400 m) - moški
10ZRekreativni tek (10.400 m) - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZPolmaraton - Ženske skupno
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
Rezultati

18. mali kraški maraton

Sežana, 25.3.2018

21ZF - Polmaraton - Ženske F

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.LRKlub10km17kmRezultat
1271Kozjek MajdaSLO1964ŠRD OMEGA AIR0:45:101:18:131:37:36
2666Prašnikar NatašaSLO1967hervis0:47:011:21:381:41:25
391Tušar MihaelaSLO1966ŠD Nanos Podnanos0:47:301:22:141:41:58
41051Šebenik MinkaSLO1968atletski klub Domžale0:48:241:22:491:42:09
515Ivanež PolonaSLO1968SV POV LOGBR0:50:011:25:391:46:02
61074Rojič MarijaSLO1968PERUTNINA PTUJ0:49:341:26:311:47:55
71119Vojska MartinaSLO1965 0:51:301:28:061:48:27
8658Šega-Novak VesnaSLO1967 0:52:181:29:321:50:26
9649Duh MatejaSLO1968 0:52:031:29:441:51:12
10734Ordinanovich ClaraITA1967GSD Val Rosandra0:52:341:30:291:52:40
11848Urevc JanjaSLO1967 0:54:081:33:361:56:19
12818Prezelj ŠpelaSLO1968 0:55:201:35:121:58:22
131104Šumandl ZdenkaSLO1967 0:56:321:37:031:58:49
141093Miklavc BernardaSLO1968 0:55:481:35:541:59:10
151033Vidmar IrenaSLO1966 0:54:521:35:461:59:35
16994Merkun MojcaSLO1965 0:55:471:36:011:59:57
17771Sekavčnik AlenkaSLO1968 0:56:111:36:402:00:13
18481Lampret MatejaSLO1968ZDRAVE VREDNOTE0:56:211:37:262:00:33
19246Pavlič KarmenSLO1968Ekipca0:58:101:38:332:02:13
201108Marfoglia SusannaITA1965Us Bormiese0:56:421:38:502:03:50
21106Berčič SilvaSLO1968 0:58:321:40:542:07:06
22788Murovec AlenkaSLO1966 0:59:111:42:472:07:42
23440Cafuta BarbaraSLO1968AKTIVNI ŠOLNIKI-ŠŠD 4.JULIJ1:01:161:44:502:09:13
24844Pavlič NatašaSLO1967 1:00:461:45:252:10:44
25400Krizman MilenaSLO1964 1:01:301:45:042:10:56
26221Jemec Opeka RomanaSLO1968Urbani tekači1:01:551:45:372:11:43
27358Brečko SimonaSLO1967Urbani tekači1:01:131:46:482:11:47
281137Bussignac RobertaITA1967Trieste Atletica1:03:231:47:412:13:09
29731Vrčkovnik KsenijaSLO1964ŠD Tekači z Obale1:03:101:47:372:13:12
30205Podkoritnik JelkaSLO1965URBANI TEKAČI1:01:331:47:532:13:47
3124Bizjak LilijanaSLO1966 1:01:491:47:542:15:20
321130Marinucci Maria RosariaITA1964Trieste Atletica1:03:201:49:122:15:23
331072Jemec HelenaSLO1965 0:59:331:47:022:15:28
34936Jurcan NivesSLO1965 1:02:521:49:512:19:46
35674Mrzelj IrmaSLO1967 1:06:511:54:182:19:49
36289Zorko DanicaSLO1966Vitezi dobrega teka1:06:081:53:522:22:26
37808Šmuc KatarinaSLO1968 1:10:312:00:512:30:00
382948Peterle MarijaSLO1968DRI1:09:072:00:202:30:25