Rezultati

Kategorije
10MRekreativni tek (8.5 km) - Moški skupno
10ZRekreativni tek (8.5 km) - Ženske skupno
21MPolmaraton - Moški skupno
21ZPolmaraton - Ženske skupno
42MMaraton - Moški skupno
42ZMaraton - Ženske skupno
10MBRekreativni tek (8.5 km) - Moški - Bosi tek
10ZBRekreativni tek (8.5 km) - Ženske - Bosi tek
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21MKPolmaraton - Moški - Bosi tek
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
21ZKPolmaraton - Ženske - Bosi tek
42MAMaraton - Moški A
42MBMaraton - Moški B
42MCMaraton - Moški C
42MDMaraton - Moški D
42MEMaraton - Moški E
42MFMaraton - Moški F
42MGMaraton - Moški G
42MHMaraton - Moški H
42MIMaraton - Moški I
42MJMaraton - Moški J
42MKMaraton - Moški - Bosi tek
42ZAMaraton - Ženske A
42ZBMaraton - Ženske B
42ZCMaraton - Ženske C
42ZDMaraton - Ženske D
42ZEMaraton - Ženske E
42ZFMaraton - Ženske F
42ZGMaraton - Ženske G
42ZHMaraton - Ženske H
42ZIMaraton - Ženske I
42ZJMaraton - Ženske J
42ZKMaraton - Ženske - Bosi tek
P_42MOdprto prvenstvo primorske - Maraton - Moški
P_42ZOdprto prvenstvo primorske - Maraton - Ženske
Rezultati

Luka Koper 5. Istrski maraton

Izola, 8.4.2018

21ZC - Polmaraton - Ženske C

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.LRKlub8kmRezultat
12026Pitamic Vojska JasminaSLO1982 0:32:071:19:51
23330Radkovič NatašaSLO1982DRUŠTVO ADDIKO0:39:081:36:22
31356Gregorc SilvaSLO1983SIS team0:37:301:38:04
42932Bajec Korent DašaSLO1983Lažje rečt kot tečt0:39:061:38:30
52533Zrnić AndrejaSLO1983Fitzandrejo0:40:361:42:58
62261Stubelj TanjaSLO1982/0:41:301:44:48
72759Tanko MajaSLO1983Tekači iz hriba0:42:041:45:48
81926Novak MiraSLO1980 0:40:481:46:04
91966Palovšnik AlenkaSLO1981 0:41:561:47:08
102470Vötsch TanjaAUT1980Team Ausdauercoach0:41:561:47:18
112877Šuper BrigitaSLO1981Zdrave vrednote0:42:161:47:24
122668Cör MarinaSLO1983BORISOVA BEŽEČA DECA0:43:171:48:19
133329Dacar DarjaSLO1981DRUŠTVO ADDIKO0:41:091:48:32
142196Sinanović Topolnik IvaSLO1981 0:42:341:48:56
152366Tomažinčič TeaSLO1982 0:41:151:48:59
162127Rehar TanjaSLO1979 0:43:201:49:26
172856Dolinar AljaSLO1982Zdrave vrednote0:44:171:49:29
182672Vidmar MonikaSLO1981BORISOVA BEŽEČA DECA0:43:181:49:34
191120Božnar TanjaSLO1981ŠD Sv. Urban0:44:121:49:57
202992Kavčič Feltrin DanijelaSLO1980Tminski migavci0:43:321:50:10
211807Markowecz JuliaAUT1982Lauftreff Parktherme Bad Radkersburg0:44:531:50:29
226201Krajnik LucijaSLO1982Vražje tekačice0:44:241:52:07
232867Leskošek VidaSLO1980Zdrave vrednote0:42:291:52:30
241999Pestotnik KatjaSLO1979 0:45:301:52:56
252925Prah -Oprešnik KlavdijaSLO1979DMSBZT Celje0:45:141:53:15
262402Ule Mišič NatašaSLO1981TAŠI0:45:401:53:18
271094Blatnik BarbaraSLO1983 0:44:581:54:02
273391Tsolo MajaGBR1983 0:45:401:54:02
292623Brovč AnitaSLO1980Podbrdo Trail Running Festival0:44:181:54:23
301949Omahen MajaSLO1980 0:45:301:54:24
312745Sivec AndrejaSLO1980Urbani tekači0:45:311:55:26
323331Andrejek Kancler AndrejaSLO1979LEGIONARJI0:46:491:55:45
333145Čargo Marinič LauraSLO1980TEKOČE BRIKE0:46:051:55:50
342436Verlič ŠpelaSLO1983 0:46:491:55:54
352016Pintar TinaSLO1979ENDorFIN0:46:021:56:10
362536Zupan NinaSLO1979 0:44:421:57:11
373005Vitez Costantini PetraSLO1981Tminski migavci0:45:391:57:28
381334Gombač LaraSLO1982 0:46:341:57:34
391629Koser TanjaSLO1979 0:46:341:57:40
403301Marčič JanjaSLO1979ŠD 3Šport0:44:411:59:02
411044Barić AnaSLO1980Viharnik0:48:551:59:16
421534Kastelic DarjaSLO1982 0:47:211:59:39
432854Bergant NežaSLO1983Zdrave vrednote0:46:262:00:13
441415Homšak ErnaSLO1979 0:47:432:00:39
451805Marinšek TedejaSLO1981 0:48:042:01:17
463089Furlan Rejc MojcaSLO1980BiSport0:47:242:01:28
47191Podlipnik AnaSLO1979Šilt0:51:522:02:17
481972Pavasović Trošt TamaraSLO1981 0:47:052:02:20
493120Levpušček MarijaSLO1980ŠD SALONIT ANHOVO0:46:502:02:59
502891Mele SimonaSLO1979U Move0:48:012:03:00
513146Tabaj TjašaSLO1980TEKOČE BRIKE0:47:402:03:09
521626Kos HanaSLO1979N/A0:47:192:03:12
531328Golob MojcaSLO1981AK Ormož0:46:072:03:31
541188Černe MasaSLO1979Pocasni a drzni0:50:442:04:11
551324Gojković SanjaSLO1982 0:49:552:04:17
562056Poljanec AnaSLO1982 0:49:002:04:56
573394Mrše AlenkaSLO1982 0:50:072:05:22
582904Fridrih KarmenSLO1980Gamsi Celjski0:47:572:05:26
591263F. Sladič NatašaSLO1981 0:50:272:05:35
601638Koštomaj PolonaSLO1979 0:50:422:06:06
612457Voda JasminaSLO1980Ptuj0:48:582:06:36
623153Jelen SašaSLO1983Viharnik0:51:022:07:05
631332Golubovic MajaSLO1983 0:50:422:07:34
642176Rupnik Kokošínská MartinaSLO1983 0:49:222:08:03
651619Korosec Dervisi KatjaSLO1979 0:50:432:08:06
663291Cerič SabinaSLO1983ŠD 3Šport0:49:562:10:23
671392Hafner AlenkaSLO1980 0:50:412:10:40
683272Mržek-Udovič SabinaSLO1982ŠD ebm-papst0:48:432:11:33
691646Kovač VilmaSLO1982TKD SOVICA0:51:262:11:50
701712Lavrič SantinaSLO1983 0:53:582:12:20
711552Kenda ManjaSLO1980 0:51:112:12:51
721957Oštir MojcaSLO1983 0:51:032:13:18
732141Rober Milavec UrškaSLO1980 0:52:072:13:45
743208Jeraj VanjaSLO1980URBANI TEKAČI KK/ ŠD TEKAČI KK0:50:562:15:05
752861Halilović BegmiraSLO1979Zdrave vrednote0:52:232:15:11
761892Mostar InesSLO1983 0:52:122:15:25
761477Jejcic TeaSLO1981 0:52:302:15:25
782955Markežič IvaSLO1979ŠD TEKAČI Z OBALE0:52:402:15:59
791284Fideršek Bračič VanejaSLO1983 0:51:522:16:14
802275Šantelj UrškaSLO1982 0:55:272:17:10
811569Klavžar PolonaSLO1981Viharnik0:54:592:17:37
822835Žabkar GabrieleSLO1979Hoteli Bernardin0:52:172:19:36
831778Majetić ElzaSLO1982 0:53:092:19:42
842585Horvat KlaraSLO1981ŠILT0:52:362:19:55
851147Bubnič NatašaSLO1979ŠD TEKAČI Z OBALE0:56:262:20:14
861675Krančan LauraSLO1982 0:49:272:20:37
873409Štraser DamijanaSLO1982JUST BE FREE0:53:502:20:52
881581Kmetec BarbaraSLO1982 0:53:202:20:55
881156Celan JanjaSLO1982 0:53:192:20:55
901424Hreščak SašaSLO1982 0:54:072:21:35
911715Lazar ErikaSLO1981 0:55:222:21:59
924386Koradin DanijelaSLO1979-0:55:302:22:50
931885Mljač MajaSLO1980 0:54:292:23:08
943217Gombas JuditHUN1982Achilles Hungary Foundation0:56:122:23:35
952306Škrlj MaruškaSLO1981Triatlon klub Ajdovščina0:56:512:24:12
961019Anžel Filipič MatejaSLO1983 0:55:222:27:20
971564Klaric BarbaraSLO1979ABO running team0:55:342:29:49
982420Valenčič HelenaSLO1980 0:58:502:42:02
993222Matušin AnjaSLO1982oblak group1:01:132:42:23
1003393Stefanovic MilicaSRB1979Outdoor Serbia1:05:592:44:58
12