Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint duatlon - Moški skupno
SZSuper sprint duatlon - Ženske skupno
TMSprint duatlon - moški skupno
TZSprint duatlon - ženske skupno
CM1Cici duatlon - Cicibani (2009 in mlajši)
CM2Cici duatlon - Mlajši dečki (2007-2008)
CZ1Cici duatlon - Cicibanke (2009 in mlajše)
CZ2Cici duatlon - Mlajše deklice (2007-2008)
SM1Super sprint duatlon - Starejši dečki (2005-2006)
SM2Super sprint duatlon - Kadeti (2003-2004)
SM3Duatlon za vsakogar - moški
SZ1Super sprint duatlon - Starejše deklice (2005-2006)
SZ2Super sprint duatlon - Kadetinje (2003-2004)
SZ3Duatlon za vsakogar - ženske
TM1Sprint duatlon - Mlajši mladinci (2001-2002)
TM2Sprint duatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
TM3Sprint duatlon - Člani 1 (1989-1998)
TM4Sprint duatlon - Člani 2 (1979-1988)
TM5Sprint duatlon - Veterani 1 (1974-1978)
TM6Sprint duatlon - Veterani 2 (1969-1973)
TM7Sprint duatlon - Veterani 3 (1964-1968)
TM8Sprint duatlon - Veterani 4 (1959-1963)
TM9Sprint duatlon - Veterani 5 (1954-1958)
TZ1Sprint duatlon - Mlajše mladinke (2001-2002)
TZ2Sprint duatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
TZ3Sprint duatlon - Članice 1 (1989-1998)
TZ4Sprint duatlon - Članice 2 (1979-1988)
TZ5Sprint duatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
TZ6Sprint duatlon - Veteranke 2 (1969-1973)
TZ7Sprint duatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
TZ8Sprint duatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
TZ9Sprint duatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
TM10Sprint duatlon - Veterani 6 (1949-1953)
TM11Sprint duatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
TZ10Sprint duatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
TZ11Sprint duatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
Rezultati

Duatlon Dobrna

Dobrna, 14.4.2018

CM2 - Cici duatlon - Mlajši dečki (2007-2008)

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
124DENŠA TianSLOTK Telemach Ljubljana0:01:38 (0:31) 0:02:30 (0:31) 0:01:060:06:18
230DEŽMAN LukaSLOTK Trisport Exoterm0:01:49 (0:27) 0:02:23 (0:27) 0:01:160:06:23
325JURMAN SamoSLOTK Telemach Ljubljana0:01:41 (0:28) 0:02:31 (0:29) 0:01:130:06:24
440PAVLIN MarcelSLOTK Utrip0:01:42 (0:45) 0:02:29 (0:27) 0:01:080:06:33
521STRNIŠA LovroSLOTK Novo Mesto0:01:56 (0:32) 0:02:22 (0:32) 0:01:150:06:40
623ŠPOLJAR MarkoSLOTK Novo Mesto0:01:54 (0:31) 0:02:31 (0:32) 0:01:160:06:47
729ČERNELIČ MaticSLOTK Trisport Exoterm0:01:51 (0:30) 0:02:44 (0:24) 0:01:230:06:54
8133MLAKAR NaceSLOTK Utrip0:01:48 (0:35) 0:02:40 (0:36) 0:01:170:06:59
928VERBIČ MihaSLOTK Telemach Ljubljana0:01:49 (0:48) 0:02:44 (0:27) 0:01:110:07:02
1035ŠPORN MarkSLOTK Trisport Exoterm0:02:00 (0:33) 0:02:49 (0:29) 0:01:150:07:09
1136ZUPANČIČ IzakSLOTK Trisport Exoterm0:02:07 (0:30) 0:02:45 (0:29) 0:01:260:07:19
1216LOVRENČIČ JurijSLOTK Novo Mesto0:02:10 (0:38) 0:02:48 (0:39) 0:01:160:07:33
1333PREZELJ JakaSLOTK Trisport Exoterm0:02:07 (0:31) 0:02:49 (0:31) 0:01:340:07:34
1438GAŠPERIČ JakobSLOTK Utrip0:02:07 (0:38) 0:02:57 (0:34) 0:01:170:07:36
1514ČAMPA MatevžSLOTK Novo Mesto0:02:11 (0:43) 0:03:06 (0:45) 0:01:210:08:07
1613BARTELJ MihaSLOTK Novo Mesto0:02:19 (0:42) 0:03:08 (0:42) 0:01:230:08:16
176KORITNIK AleksanderSLOTK Inles Riko Ribnica0:02:24 (0:37) 0:03:15 (0:36) 0:01:380:08:31