Rezultati

Rezultati

Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke

Velenje, 6.5.2018

SKUPNO - 200 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
134016573Kordež MitjaSLG200121.940,18112,0
22082275Tinta TadejKRO200122.410,15611,0
31724957Šuštaršic MatevžKRKA200122.700,15010,0
4805530Kobal LenartGO200123.240,1979,0
526115905Šarman Mark AleksanderMASS200323.620,1688,0
63175347Šterman JurePAN200123.730,1667,0
71901769Alijagic EdinKRO200223.850,1746,0
820917259Ulcar MaksKRO200223.900,1555,0
9616607Dowhyj ValentinAKR200124.000,1604,0
101706542Slak BenjaminKRKA200124.080,1753,0
111204111Šuster JašaKLC200124.120,2342,0
123254410Smiljan AlenPT200224.160,1781,0
132062761Primc LovrencKRO200224.330,1910
141936941Bartol ErazemKRO200324.520,2460
151921825Arnuš MatjažKRO200224.790,2720
161474597Šenekar TadejKP200125.110,1800
171576135Barbo NejcKRKA200325.150,1660
181642659Kogovšek BenKRKA200325.180,1880
191015035Petek ŽigaKAŠ200125.350,2330
201715944Slak JanKRKA200225.510,2140
213437198Pušnik JoštSLG200425.600,2050
22535125Dacar LukaDOM200325.680,3000
231564668Avdibašic DinoKRKA200225.740,1850
241464981Budan KarloKP200325.810,1550
252573888Potocki JakobMASS200426.550,1890
3716644Pucihar SamoTRK2002DNS0
35616101Jakše DavidŠEN2001DNS0
3095534Hriberšek MajMED2003DNS0

po skupinah (1. skupina) - 200 m , mlajši mladinci, veter: -0,4

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
126115905Šarman Mark AleksanderMASS200323.620,1688,0
21706542Slak BenjaminKRKA200124.080,1753,0
32062761Primc LovrencKRO200224.330,1910
41936941Bartol ErazemKRO200324.520,2460
51576135Barbo NejcKRKA200325.150,1660
63437198Pušnik JoštSLG200425.600,2050
3095534Hriberšek MajMED2003DNS0

po skupinah (2. skupina) - 200 m , mlajši mladinci, veter: -1,7

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
13254410Smiljan AlenPT200224.160,1781,0
21474597Šenekar TadejKP200125.110,1800
31642659Kogovšek BenKRKA200325.180,1880
41715944Slak JanKRKA200225.510,2140
52573888Potocki JakobMASS200426.550,1890
3716644Pucihar SamoTRK2002DNS0

po skupinah (3. skupina) - 200 m , mlajši mladinci, veter: -2,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
11901769Alijagic EdinKRO200223.850,1746,0
220917259Ulcar MaksKRO200223.900,1555,0
31921825Arnuš MatjažKRO200224.790,2720
41015035Petek ŽigaKAŠ200125.350,2330
5535125Dacar LukaDOM200325.680,3000
61564668Avdibašic DinoKRKA200225.740,1850
71464981Budan KarloKP200325.810,1550

po skupinah (4. skupina) - 200 m , mlajši mladinci, veter: -1,0

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
134016573Kordež MitjaSLG200121.940,18112,0
22082275Tinta TadejKRO200122.410,15611,0
31724957Šuštaršic MatevžKRKA200122.700,15010,0
4805530Kobal LenartGO200123.240,1979,0
53175347Šterman JurePAN200123.730,1667,0
6616607Dowhyj ValentinAKR200124.000,1604,0
71204111Šuster JašaKLC200124.120,2342,0
35616101Jakše DavidŠEN2001DNS0