Rezultati

Rezultati

15. Atletski miting Šentjur 2018

Šentjur, 5.5.2018

SKUPNO - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
102787Tušek NoaASB200543.48
204456Štorman TejaŽALEC200343.50
3028Knez MajaRAD200443.85
401678Spahič AnaKAM200443.93
504297Kanalec HanaKOB200445.26
602860Tomše LaraŠL200645.76
700Topler DenisaMuta200346.03
804538Kuzmin Delgiusto JulijaADP200546.14
900Metinger TinaVuzen200346.50
1001207Tomše NajaŠL200347.21
1101256Kamenik AjdaKAK200447.32
12017343Artnak NežaAKŠ200347.98
1305283Mager MajaKAK200648.64
1407392Brezovnik ZalaKAK200649.83
1504973Rovšnik TjašaAKŠ200450.14
1602910Dolar NikaAKŠ200450.29
1707622Korent NežaŽALEC200450.44
1800Rudolf AljaVuzen200350.49
1900Fraühaus SaraVuzen200352.40
2005303Kotnik VesnaKAK200553.62
2100Komerički MartinaPodče200454.19
2200Martini EvitaRadl200755.21
2300Ošlak NenaRadl200755.52
2400Žvikart AnaVuzen200857.52
2500Peruš LaraRadl20081:01.63
2600Martini ElenaRadl20081:03.65
07401Mori TjašaSLG2004DNF
01427Haler LeaSEV2003DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1028Knez MajaRAD200443.85
207392Brezovnik ZalaKAK200649.83
305303Kotnik VesnaKAK200553.62
07401Mori TjašaSLG2004DNF

po skupinah (2. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100Topler DenisaMuta200346.03
200Metinger TinaVuzen200346.50
302910Dolar NikaAKŠ200450.29
400Komerički MartinaPodče200454.19

po skupinah (3. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
107622Korent NežaŽALEC200450.44
200Rudolf AljaVuzen200350.49
300Fraühaus SaraVuzen200352.40
400Martini EvitaRadl200755.21

po skupinah (4. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
100Ošlak NenaRadl200755.52
200Žvikart AnaVuzen200857.52
300Peruš LaraRadl20081:01.63
400Martini ElenaRadl20081:03.65

po skupinah (5. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
104297Kanalec HanaKOB200445.26
2017343Artnak NežaAKŠ200347.98
305283Mager MajaKAK200648.64
404973Rovšnik TjašaAKŠ200450.14

po skupinah (6. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
102860Tomše LaraŠL200645.76
204538Kuzmin Delgiusto JulijaADP200546.14
301256Kamenik AjdaKAK200447.32
01427Haler LeaSEV2003DNS

po skupinah (7. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
102787Tušek NoaASB200543.48
204456Štorman TejaŽALEC200343.50
301678Spahič AnaKAM200443.93
401207Tomše NajaŠL200347.21