Rezultati

Kategorije
10MTek na 10 km - moški
10ZTek na 10 km - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21ZPolmaraton - Ženske skupno
42MMaraton - Moški skupno
42ZMaraton - Ženske skupno
10MATek na 10km -moški do 40
10MBTek na 10km -moški nad 40
10ZATek na 10km -ženske do 35
10ZBTek na 10km -ženske nad 35
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
42MAMaraton - Moški A
42MBMaraton - Moški B
42MCMaraton - Moški C
42MDMaraton - Moški D
42MEMaraton - Moški E
42MFMaraton - Moški F
42MGMaraton - Moški G
42MHMaraton - Moški H
42MIMaraton - Moški I
42MJMaraton - Moški J
42ZAMaraton - Ženske A
42ZBMaraton - Ženske B
42ZCMaraton - Ženske C
42ZDMaraton - Ženske D
42ZEMaraton - Ženske E
42ZFMaraton - Ženske F
42ZGMaraton - Ženske G
42ZHMaraton - Ženske H
42ZIMaraton - Ženske I
42ZJMaraton - Ženske J
5MTek na 5,5 km - moški
5ZTek na 5,5 km - ženske
DMCLDP Slovenije v maratonu - Člani
DZCLDP Slovenije v maratonu - Članice
NHMNordijska hoja - moški
NHMANordijska hoja - moški A
NHMBNordijska hoja - moški B
NHMCNordijska hoja - moški C
NHMDNordijska hoja - moški D
NHMENordijska hoja - moški E
NHMFNordijska hoja - moški F
NHMGNordijska hoja - moški G
NHMHNordijska hoja - moški H
NHZNordijska hoja - ženske
NHZANordijska hoja - ženske A
NHZBNordijska hoja - ženske B
NHZCNordijska hoja - ženske C
NHZDNordijska hoja - ženske D
NHZENordijska hoja - ženske E
NHZFNordijska hoja - ženske F
NHZGNordijska hoja - ženske G
NHZHNordijska hoja - ženske H
Rezultati

38. Maraton treh src - Prvenstvo Slovenije v maratonu

Radenci, 19.5.2018

21M - Polmaraton - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub8km16kmRezultatK/#
11003Kimaiyo Hillary Kiptum MaiyoKEN 0:24:280:47:151:05:08A/1
21005Cherutich Nelson KipkogeiKEN 0:24:280:48:201:06:52A/2
31004Matheka Benard MuindeKEN 0:25:090:48:501:07:39B/1
41356Poteko UrhSLOSvet team0:28:220:53:511:13:03A/3
51046Povšič MihaSLOAK Sevnica0:29:220:56:411:17:05A/4
61435Florjanič MarkoSLOŠD Suhadole0:29:240:56:431:17:18C/1
72219Papić NiksaSRBActive Traveling0:29:240:56:421:17:47B/2
81064Magdič DaniloSLOAtletski klub Ormož0:30:010:57:231:18:50C/2
91137Marolt JožeSLODruštvo Žarek upanja0:30:140:58:261:20:09F/1
101257Letonja MatejSLOodelo Slovenija0:31:220:59:231:20:28A/5
111293Hozjan TomažSLOPropad Engineering0:30:080:58:351:20:34C/3
121518Božičnik GregaSLOTekaški forum0:29:240:58:221:21:00D/1
131072Vozlič BojanSLOAtletski klub Ormož0:30:210:59:201:21:02D/2
141110Miklavžin PrimožSLODijaški dom Bežigrad Ljubljana0:30:270:59:421:22:50E/1
151042Vilhar KlemenSLOAK Olimpija0:31:160:59:591:23:03A/6
161500Cipot BoštjanSLOTeam Turbo Tropovci0:30:331:00:091:23:15C/4
17106Bastl LukaSLOŠD MAKSIM0:32:231:01:591:24:39C/5
182092Smolko LukaSLO 0:31:581:02:151:24:50A/7
191748Barna TamasHUN 0:31:491:01:571:24:56D/3
202101Starc AndražSLO 0:31:391:01:571:25:22A/8
211410Oblak FranciSLOŠD LAN0:32:291:02:401:26:04F/2
221218Kejžar RomanSLOMASS LJUBLJANA0:32:191:02:571:26:17F/3
221219Novak SandiSLOMDSS KRANJ0:32:191:02:571:26:17E/2
241994Novina SašoSLO 0:33:411:04:141:26:35D/4
251746Banovič TadejSLO 0:32:241:02:571:26:57A/9
262098Sporar RobertSLO 0:32:381:04:061:27:24E/3
271411Malek Kuzmič SimonSLOŠD Majstri Lenart0:30:061:02:151:27:25A/10
281438Zajšek JakobSLOŠD T.E.A.M.0:32:231:03:341:27:39C/6
291355Balek BorisSLOSV LOGBR0:33:341:04:261:27:40F/4
301333Kovič BojanSLOSlovenska vojska0:33:171:04:081:27:46E/4
311320Sever SandiSLOSAVA turizem d.d.0:32:131:04:021:28:29E/5
32107Bastl SimonSLOŠD MAKSIM0:33:241:04:511:28:42D/5
331259Tremolada RobertoSLOodelo Slovenija0:33:311:04:231:28:49E/6
341457Bajec HermanSLOŠKD MEKINJE0:32:571:04:211:28:52F/5
351546Lehner BrankoSLOTS RADENSKA0:33:141:04:131:28:55H/1
361395Rejc AlenSLOŠD Elektro Primorska0:34:051:05:371:29:23A/11
371542Klemenčič ZdenkoSLOTS RADENSKA0:32:481:04:211:29:41C/7
381859Idič JožeSLO 0:32:421:04:461:29:47F/6
391467Gabrovec MarkoSLOŠportno društvo Juršinci 0:34:571:07:011:29:50A/12
402127Šoštarič EvgenSLO 0:33:231:05:351:30:05D/6
411006Novak AlešSLOAleš Novak0:34:101:05:411:30:06E/7
421007Šelih AlešSLO 0:34:111:05:441:30:07C/8
4373Gleich DušanSLOMariborski tekači0:34:061:06:001:30:26E/8
432182Vojska MarkoSLO 0:34:061:05:481:30:26D/7
451095Hartman AljošaSLObrez0:34:171:06:191:30:43C/9
461450Žinkovič BoštjanSLOŠD Videm0:34:501:07:061:30:53C/10
471988Nagy MiklósHUN 0:34:391:06:551:30:57F/7
481779Ciglarič AntonSLO 0:33:491:06:101:31:04E/9
491384Kozan ŽanSLOŠD Danfoss Trata0:32:091:05:431:31:17A/13
501063Lovrec LukaSLOAtletski klub Ormož0:34:571:07:011:31:18A/14
511058Bratuša MarkoSLOAtletski klub Ormož0:33:491:05:431:31:28B/3
521458Potočnik UrošSLOškd Mekinje0:35:151:07:401:32:02B/4
521482Kržan ViljemSLOŠRD OMEGA AIR0:34:071:06:251:32:02F/8
541327Červ KlemenSLOSladki powhi0:35:181:08:071:32:04A/15
551519Babić DejanSLOTekaško društvo Savinjčan0:34:121:06:211:32:05C/11
561015Hercog MarkoSLOAD OLIMPIK0:34:341:07:341:32:13A/16
571387Košnjek ToneSLOŠD divji zajci0:35:021:07:391:32:26H/2
582080Shaw ConorSLO 0:35:031:07:401:32:27A/17
591191Zupanc IgorSLOKD HRASTNIK0:34:121:06:461:32:33F/9
601130Petrinjak DaliborSLODruštvo za športno rekreacijo Gorenje0:35:221:08:141:33:12C/12
611125Hrustl GoranSLODruštvo za športno rekreacijo Gorenje0:35:231:08:141:33:13D/8
622155Trantura MatjažSLO 0:34:191:07:371:33:25E/10
631099Sedej DejanSLOCerkno0:33:481:06:411:33:51D/9
641407Trstenjak BrankoSLOŠD Kranjska Gora0:34:291:08:231:33:54F/10
651839Grošelj AljažSLO 0:37:141:09:451:33:57B/5
661767Brdnik MitjaSLO 0:36:131:09:481:34:02C/13
671598Žerjav DavidSLOUrbani tekači0:36:331:09:171:34:06C/14
681019Turnes Perez RamonSLOAK Krim0:36:201:09:121:34:13E/11
691718Vukelič MarjanSLOZPT0:35:031:08:451:34:18G/1
701615Plavčak GregorSLOVaruh zdravja0:34:021:08:211:34:28D/10
711297Benedičič ŽigaSLORadenska0:34:411:08:241:34:37C/15
721388Omar PatricijSLOŠD DOBEL Rankovci0:34:311:08:201:34:38B/6
731558Turek VojkoSLOTS Sport0:34:461:08:381:34:55F/11
741606Gjerek JernejSLOVaruh zdravja0:35:131:08:571:34:56B/7
751973Mertik MatejSLO 0:35:111:08:461:34:57B/8
761723Ličen IgorSLOŽelezničarsko športno društvo Slovenije0:35:421:09:301:34:59E/12
771488Vinkler MilanSLOŠRKD Savčan0:35:581:09:311:35:08D/11
771023Črnjak MarioCROAK Međimurje0:34:401:08:311:35:08C/16
792014Pavšič BoštjanSLO 0:34:081:07:541:35:09D/12
801559Kožar PeterSLOTŠD Lončar0:33:151:07:231:35:10A/18
811591Smerdelj AlešSLOUrbani tekači0:34:541:08:311:35:13C/17
821198Kavas BojanSLOKK Prekmurje Beltinci0:35:161:09:331:35:15D/13
832250Škrijelj RedžaSLO 0:34:311:08:201:35:22G/2
841795Črep SrečoSLO 0:36:201:10:081:35:23F/12
852131Špes MitjaSLO 0:35:441:09:211:35:28B/9
862008Pavčnik MaticSLO 0:38:571:12:231:35:40A/19
861446Hrastnik IgorSLOŠD Tinje0:34:561:08:521:35:40C/18
881887Kavalič DavorSLO 0:35:361:09:381:35:44E/13
891204Senica RudiSLOKŠD Peče0:35:181:08:361:35:53C/19
901614Peček BorisSLOVaruh zdravja0:34:271:09:221:36:01E/14
911052Jakeljic DejanBIHARK Gradiska0:34:251:09:421:36:08A/20
921553Soklič MatjažSLOTS RADENSKA0:36:011:11:261:36:12B/10
921025Dodlek TomicaCROAK Međimurje0:35:141:09:061:36:12C/20
941030Miller RobertCROAK Međimurje0:37:051:10:091:36:17D/14
952005Pajek MitjaSLO 0:34:411:08:281:36:20D/15
961971Meklav EvgenSLO 0:36:141:09:471:36:30C/21
971703Rattay HaraldAUTZdravilišče Radenci 0:35:561:09:271:36:31F/13
981636Štern MitjaSLOVitezi dobrega teka0:36:441:10:531:36:34D/16
991328Čufer MatijaSLOSladki powhi0:35:411:09:381:36:35A/21
1001722Kastelic SlavkoSLOŽelezničarsko športno društvo Slovenije0:35:361:10:011:36:37E/15
12345678