Rezultati

Kategorije
DMDijaki
DZDijakinje
OMObčani
OZObčanke
SMŠtudenti
SZŠtudentke
Rezultati

25 študentski tek na grad

Ljubljana, 22.5.2018

SM - Študenti

Uvr.Št.PriimekImeKlubRezultat
1151BečanTimotejFŠ - Fakulteta za šport0:08:21
2739KramerJanNTF - Naravoslovno tehniška fakulteta0:08:35
3364CebinBojanFA - Fakulteta za arhitekturo0:08:38
4304CimermančičDavorinFS - Fakulteta za strojništvo0:08:46
5625NavodnikSimonZF - Zdravstvena fakulteta0:08:59
645StanonikSimonFS - Fakulteta za strojništvo0:09:07
7764BožičAljažFKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo0:09:09
847HvalaGregorNTF - Naravoslovno tehniška fakulteta0:09:25
9401IskraSimonFŠ - Fakulteta za šport0:09:26
10175VadnuMartinFS - Fakulteta za strojništvo0:09:29
11272KramerVidZF - Zdravstvena fakulteta0:09:31
12360PugeljRokUPR - Univerza na Primorskem0:09:37
13873ŽelimorskiLukaFŠ - Fakulteta za šport0:09:42
14525ČervKlemenNTF - Naravoslovno tehniška fakulteta0:09:45
1577LovenjakBlažFŠ - Fakulteta za šport0:09:53
16161TušarPeter TFS - Fakulteta za strojništvo0:09:56
17789TronteljŽigaFRI - Fakulteta za računalništvo in informatiko0:09:58
18747HvalaNejcFŠ - Fakulteta za šport0:10:00
19271JocićMilanFMF - Fakulteta za matematiko in fiziko0:10:04
19330RepaVojtechFS - Fakulteta za strojništvo0:10:04
21332PeklenikMihaEF - Ekonomska fakulteta0:10:07
21403GašparičNande 0:10:07
23164LavričRokFS - Fakulteta za strojništvo0:10:12
24249PezdircMatjažFŠ - Fakulteta za šport0:10:13
25687BolkoMatijaFMF0:10:16
25436PurićDikoFS - Fakulteta za strojništvo0:10:16
27500GajšekJakobMF - Medicinska fakulteta0:10:17
28183PraznikMitjaNTF - Naravoslovno tehniška fakulteta0:10:18
2991TovornikGalPF - Pravna fakulteta0:10:21
29539KočevarJankoBF - Biotehniška fakulteta0:10:21
29727VolaričTomažFE - Fakulteta za elektrotehniko0:10:21
32526ČuferMatijaPEF - Pedagoška fakulteta0:10:26
3343FlanderAndražFS - Fakulteta za strojništvo0:10:27
34763HomanGregorEF - Ekonomska fakulteta0:10:32
35832BožičŽigaFE - Fakulteta za elektrotehniko0:10:34
36644PapičMihaFMF - Fakulteta za matematiko in fiziko0:10:36
37766Robnik KračunMihaFŠ - Fakulteta za šport0:10:38
37565VanturŽanFŠ - Fakulteta za šport0:10:38
39260AndrejcŽigaFE0:10:41
40440PlesníkVítFS - Fakulteta za strojništvo0:10:42
40633ŠrajAlenFGG - Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo0:10:42
4279BoričAljažFŠ - Fakulteta za šport0:10:44
4374OmeradžičSandiFŠ - Fakulteta za šport0:10:45
44380KosinMatijaFE - Fakulteta za elektrotehniko0:10:48
45621KrižnarPavelFS - Fakulteta za strojništvo0:10:49
46735KopačTomažBF - Biotehniška fakulteta0:10:54
47733PavšekGregorEF - Ekonomska fakulteta0:10:56
48119MesojedecMatejFS - Fakulteta za strojništvo0:10:59
49286GrašičRokFS - Fakulteta za strojništvo0:11:00
50503SvetLukaBF - Biotehniška fakulteta0:11:01
51497BrusAnžeFKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo0:11:07
52268KavčičŽanFE - Fakulteta za elektrotehniko0:11:09
5359TronteljPrimožPEF - Pedagoška fakulteta0:11:11
54256PinterUrošFŠ - Fakulteta za šport0:11:13
54504GolobOžbejUPR - Univerza na Primorskem0:11:13
56417IvićAljažFS - Fakulteta za strojništvo0:11:14
57203OmulecMaticBF - Biotehniška fakulteta0:11:16
58653BonceljJureFS - Fakulteta za strojništvo0:11:17
58654PorentaLukaFS - Fakulteta za strojništvo0:11:17
60645MedicLukaFMF - Fakulteta za matematiko in fiziko0:11:18
60416LovšinMatejFS - Fakulteta za strojništvo0:11:18
62473VoglarJureFS - Fakulteta za strojništvo0:11:19
63488GulinMartin RafaelFKKT - Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo0:11:20
63435PermeRokFA - Fakulteta za arhitekturo0:11:20
63620MugerliAljazFS - Fakulteta za strojništvo0:11:20
63267OgrincAljažFE - Fakulteta za elektrotehniko0:11:20
67253LongarŽigaFF - Filozofska fakulteta0:11:24
67549MilosheskiStefanFŠ - Fakulteta za šport0:11:24
69422PortUrhFŠ - Fakulteta za šport0:11:28
69423PrejacMajFŠ - Fakulteta za šport0:11:28
71482DonavalNejcFŠ - Fakulteta za šport0:11:29
72377KosmačJureFS - Fakulteta za strojništvo0:11:30
73327CvejokiMilanMF - Medicinska fakulteta0:11:31
74215BožičŽigaUM - Univerza v Mariboru0:11:35
75544ZidarnRokFRI - Fakulteta za računalništvo in informatiko0:11:37
76170DoklGašperBF - Biotehniška fakulteta0:11:39
7742ČrvMatijaFS - Fakulteta za strojništvo0:11:42
78786PetelinekMihaBF - Biotehniška fakulteta0:11:45
7946PavšičAljažNTF - Naravoslovno tehniška fakulteta0:11:46
80487GolobDavidFŠ - Fakulteta za šport0:11:47
80803ŽujičDejanFŠ - Fakulteta za šport0:11:47
82931ZavrlSamoFŠ - Fakulteta za šport0:11:48
82736HribernikKlemenFF - Filozofska fakulteta0:11:48
82648SandaŽigaBF - Biotehniška fakulteta0:11:48
8244HadalinAnžeFS - Fakulteta za strojništvo0:11:48
86515SokličVidEF - Ekonomska fakulteta0:11:49
87707IsteničEnejFS - Fakulteta za strojništvo0:11:50
87373FonollosaOscar 0:11:50
89862JakšaMatejFS - Fakulteta za strojništvo0:11:52
90359KropivšekLukaMF - Medicinska fakulteta0:11:53
91808KlincRokFŠ - Fakulteta za šport0:11:54
92668ZupančičMihaFMF0:11:55
93716ZupančičJureFGG - Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo0:11:56
93847ZupancAlesFE - Fakulteta za elektrotehniko0:11:56
95472MaršMatevžFS - Fakulteta za strojništvo0:11:57
9653PršaAlešFS - Fakulteta za strojništvo0:11:58
97251ŽarnKristianFRI - Fakulteta za računalništvo in informatiko0:11:59
97734PobolšarNejcEF - Ekonomska fakulteta0:11:59
99320VinalsEnricFS - Fakulteta za strojništvo0:12:00
100419SrakaRokFA - Fakulteta za arhitekturo0:12:02
1234