Rezultati

Rezultati

18. Mednarodni miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva

Slovenska Bistrica, 26.5.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m , člani, veter: +0,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1170Huseinbašić SaitBIH199110.730,140
21514192Rakić LukaSLO199110.890,130
312116573Kordež MitjaSLO200110.900,151
410Grill BenjaminAUT198510.940,152
513714722Marolt LukaSLO199310.950,132
6340Dotlić MarinoCRO199711.520,170

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m , člani, veter: +0,5

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
1400Kuprešak LukaCRO200010.960,142
214116065Ovniček TilenSLO199811.080,137
3610Vrhovec StašaCRO199411.130,129
41114632Jamnik MaksSLO199711.190,154
51704957Šuštaršič MatevžSLO200111.240,151
1285227Leban ŽigaSLO1999DNF0,192

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1170Huseinbašić SaitBIH1991q10.900,174
210Grill BenjaminAUT1985q10.950,161
3340Dotlić MarinoCRO1997q11.010,173
413714722Marolt LukaSLO1993q11.020,144
512116573Kordež MitjaSLO2001q11.040,201
61514192Rakić LukaSLO1991q11.060,164
714116065Ovniček TilenSLO1998q11.140,153
8400Kuprešak LukaCRO2000q11.170,142
91285227Leban ŽigaSLO1999q11.240,188
101114632Jamnik MaksSLO1997q11.260,151
111704957Šuštaršič MatevžSLO2001q11.280,150
12610Vrhovec StašaCRO1994q11.350,173
13150Bikić HarisBIH199911.370,213
14380Hudoletnjak DraženCRO199311.380,186
15540Šakota LukaCRO199411.390,168
16943275Brulc BlažSLO199211.420,176
17500Prpić MatijaCRO199711.460,197
18520Siljan DavidCRO199411.520,117
19370Guštin DominikCRO199811.560,171
2015817275Skalar JanSLO200011.620,188
2118211722Zupanc JakobSLO199511.660,151
22490Prebeg SvenCRO199811.820,210
2340Roser NickAUT199611.840,178
24113847Janža MajSLO200311.890,183
251482629Plevčak GašperSLO200111.910,167
261664869Šinkovec TajSLO199911.920,180
2716415905Šarman Mark AleksanderSLO200311.970,170
281606542Slak BenjaminSLO200112.030,238
29220Zijadić MirzaBIH199312.030,230
301275335Kuzma LukaSLO200112.090,216
311551979Rolih TadejSLO200012.100,168
329916099Durjava AndražSLO200112.170,155
331836773Zupanič VitoSLO200212.300,244
341564883Rozman Marinčič RokSLO200312.320,178
35914668Avdibašić DinoSLO200212.370,164
361182659Kogovšek BenSLO200312.500,184
371044250Fugina Luka GalSLO199712.590,205
381332750Lorenčič DenisSLO198812.630,205
13916873Murn BlažSLO1996DQ0,000
620Vujević IvanCRO1998DNS
12514713Kramberger JanSLO1995DNS
1732827Veilguni AnejSLO2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m , člani, veter: -1,0

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
113714722Marolt LukaSLO1993q11.020,144
2400Kuprešak LukaCRO2000q11.170,142
3500Prpić MatijaCRO199711.460,197
4520Siljan DavidCRO199411.520,117
5113847Janža MajSLO200311.890,183
61044250Fugina Luka GalSLO199712.590,205

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m , člani, veter: +0,0

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1170Huseinbašić SaitBIH1991q10.900,174
21704957Šuštaršič MatevžSLO2001q11.280,150
3490Prebeg SvenCRO199811.820,210
41664869Šinkovec TajSLO199911.920,180
51332750Lorenčič DenisSLO198812.630,205
13916873Murn BlažSLO1996DQ0,000

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m , člani, veter: -0,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
114116065Ovniček TilenSLO1998q11.140,153
2380Hudoletnjak DraženCRO199311.380,186
3540Šakota LukaCRO199411.390,168
418211722Zupanc JakobSLO199511.660,151
51836773Zupanič VitoSLO200212.300,244
61564883Rozman Marinčič RokSLO200312.320,178

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m , člani, veter: -1,1

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
112116573Kordež MitjaSLO2001q11.040,201
21514192Rakić LukaSLO1991q11.060,164
340Roser NickAUT199611.840,178
4220Zijadić MirzaBIH199312.030,230
5914668Avdibašić DinoSLO200212.370,164
620Vujević IvanCRO1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m , člani, veter: -0,6

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
110Grill BenjaminAUT1985q10.950,161
2150Bikić HarisBIH199911.370,213
3370Guštin DominikCRO199811.560,171
41606542Slak BenjaminSLO200112.030,238
59916099Durjava AndražSLO200112.170,155
1732827Veilguni AnejSLO2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 100 m , člani, veter: -0,2

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1340Dotlić MarinoCRO1997q11.010,173
21114632Jamnik MaksSLO1997q11.260,151
315817275Skalar JanSLO200011.620,188
41275335Kuzma LukaSLO200112.090,216
51551979Rolih TadejSLO200012.100,168
12514713Kramberger JanSLO1995DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 100 m , člani, veter: -1,0

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11285227Leban ŽigaSLO1999q11.240,188
2610Vrhovec StašaCRO1994q11.350,173
3943275Brulc BlažSLO199211.420,176
41482629Plevčak GašperSLO200111.910,167
516415905Šarman Mark AleksanderSLO200311.970,170
61182659Kogovšek BenSLO200312.500,184