Rezultati

Rezultati

18. Mednarodni miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva

Slovenska Bistrica, 26.5.2018

SKUPNO - 200 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1200Redžepagić DamirBIH199521.540,220
22980Bojanić StjepanSRB199621.920,177
31514192Rakić LukaSLO199121.930,187
41842567Žumer JanSLO198222.080,179
5400Kuprešak LukaCRO200022.090,157
63020Marković IvanSRB199522.190,213
713873Možina NejcSLO199622.270,245
81291562Lindič MatejSLO199322.350,203
91263824Kumar GalSLO199922.440,265
10934174Benko ŽigaSLO199822.450,170
111704957Šuštaršič MatevžSLO200122.480,169
12150Bikić HarisBIH199922.690,283
131176752Kocina RokSLO200122.690,249
141285227Leban ŽigaSLO199922.700,245
15380Hudoletnjak DraženCRO199322.730,194
161114632Jamnik MaksSLO199722.810,151
1715817275Skalar JanSLO200023.030,193
18570Široki TrpimirCRO199823.060,280
191673663Štupar UrhSLO199123.210,198
20370Guštin DominikCRO199823.270,220
21320Čulina MateoCRO199423.340,197
22113847Janža MajSLO200323.420,181
2314216165Pajalič ŽakSLO199523.510,161
241694111Šuster JašaSLO200123.660,169
2516415905Šarman Mark AleksanderSLO200323.750,207
261326939Lorenci LeonSLO200223.850,243
271543860Rifelj Tričkovič AnžeSLO200123.860,156
28470Poje MartinCRO199923.870,245
291664869Šinkovec TajSLO199923.970,240
301606542Slak BenjaminSLO200123.980,231
31160Fazlić AdnanBIH199124.030,316
3240Roser NickAUT199624.200,214
331275335Kuzma LukaSLO200124.240,360
341551979Rolih TadejSLO200024.330,175
351182659Kogovšek BenSLO200324.710,182
36914668Avdibašić DinoSLO200225.390,175
440Novosel NikolaCRO1999DNS
420Marković JanCRO1994DNS
13714722Marolt LukaSLO1993DNS
1732827Veilguni AnejSLO2002DNS
1836773Zupanič VitoSLO2002DNS

po skupinah (1. skupina) - 200 m , člani, veter: +0,4

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11326939Lorenci LeonSLO200223.850,243
240Roser NickAUT199624.200,214
31182659Kogovšek BenSLO200324.710,182
4914668Avdibašić DinoSLO200225.390,175
1732827Veilguni AnejSLO2002DNS

po skupinah (2. skupina) - 200 m , člani, veter: +0,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11176752Kocina RokSLO200122.690,249
21543860Rifelj Tričkovič AnžeSLO200123.860,156
31664869Šinkovec TajSLO199923.970,240
41275335Kuzma LukaSLO200124.240,360
51551979Rolih TadejSLO200024.330,175
1836773Zupanič VitoSLO2002DNS

po skupinah (3. skupina) - 200 m , člani, veter: +0,2

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1113847Janža MajSLO200323.420,181
21694111Šuster JašaSLO200123.660,169
316415905Šarman Mark AleksanderSLO200323.750,207
41606542Slak BenjaminSLO200123.980,231
5160Fazlić AdnanBIH199124.030,316
420Marković JanCRO1994DNS

po skupinah (4. skupina) - 200 m , člani, veter: +0,4

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1150Bikić HarisBIH199922.690,283
2570Široki TrpimirCRO199823.060,280
31673663Štupar UrhSLO199123.210,198
4320Čulina MateoCRO199423.340,197
5470Poje MartinCRO199923.870,245
440Novosel NikolaCRO1999DNS

po skupinah (5. skupina) - 200 m , člani, veter: +0,6

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1934174Benko ŽigaSLO199822.450,170
21704957Šuštaršič MatevžSLO200122.480,169
31285227Leban ŽigaSLO199922.700,245
41114632Jamnik MaksSLO199722.810,151
515817275Skalar JanSLO200023.030,193
614216165Pajalič ŽakSLO199523.510,161

po skupinah (6. skupina) - 200 m , člani, veter: +1,2

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1400Kuprešak LukaCRO200022.090,157
23020Marković IvanSRB199522.190,213
31291562Lindič MatejSLO199322.350,203
41263824Kumar GalSLO199922.440,265
5380Hudoletnjak DraženCRO199322.730,194
6370Guštin DominikCRO199823.270,220

po skupinah (7. skupina) - 200 m , člani, veter: +0,9

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1200Redžepagić DamirBIH199521.540,220
22980Bojanić StjepanSRB199621.920,177
31514192Rakić LukaSLO199121.930,187
41842567Žumer JanSLO198222.080,179
513873Možina NejcSLO199622.270,245
13714722Marolt LukaSLO1993DNS