Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TRMSprint triatlon - štafete
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM0Cici akvatlon - Cicibani (2011 in mlajši)
CM1Cici akvatlon - Cicibani (2009-2010)
CM2Cici akvatlon - Mlajši dečki (2007-2008)
CZ0Cici akvatlon - Cicibanke (2011 in mlajše)
CZ1Cici akvatlon - Cicibanke (2009-2010)
CZ2Cici akvatlon - Mlajše deklice (2007-2008)
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki (2005-2006)
SM2Super sprint triatlon - Kadeti (2003-2004)
SM3Triatlon za vsakogar - moški
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice (2005-2006)
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje (2003-2004)
SZ3Triatlon za vsakogar - ženske
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci (2001-2002)
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
TM3Sprint triatlon - Člani 1 (1989-1998)
TM4Sprint triatlon - Člani 2 (1979-1988)
TM5Sprint triatlon - Veterani 1 (1974-1978)
TM6Sprint triatlon - Veterani 2 (1969-1973)
TM7Sprint triatlon - Veterani 3 (1964-1968)
TM8Sprint triatlon - Veterani 4 (1959-1963)
TM9Sprint triatlon - Veterani 5 (1954-1958)
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke (2001-2002)
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
TZ3Sprint triatlon - Članice 1 (1989-1998)
TZ4Sprint triatlon - Članice 2 (1979-1988)
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2 (1969-1973)
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
TM10Sprint triatlon - Veterani 6 (1949-1953)
TM11Sprint triatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
USMDržavno univerzitetno prvenstvo - Študenti - Moški
USZDržavno univerzitetno prvenstvo - Študenti - Ženske
UZMDržavno univerzitetno prvenstvo - Zaposleni - Moški
UZZDržavno univerzitetno prvenstvo - Zaposleni - Ženske
Rezultati

Triatlon Ankaran

Ankaran, 26.5.2018

TM3 - Sprint triatlon - Člani 1 (1989-1998)

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1149MEDEN Matija SLOTK 3KM0:10:20 (0:22) 0:27:15 (0:23) 0:16:480:55:09
2164KLENOVŠEK UrhSLOTK Telemach Ljubljana0:10:22 (0:20) 0:27:15 (0:22) 0:18:000:56:22
3174BOJANC KlemenSLOTK Trisport Exoterm0:15:17 (0:42) 0:24:46 (0:24) 0:18:430:59:55
4182PODBEVŠEK ŽigaSLOTK Trisport Exoterm0:12:06 (0:23) 0:28:48 (0:24) 0:18:521:00:35
5217Krašek MartinSLOTK Ljubljana0:13:13 (0:28) 0:30:08 (0:33) 0:19:451:04:09
6179LIPOVŠEK JanSLOTK Trisport Exoterm0:15:01 (0:27) 0:29:37 (0:22) 0:18:531:04:21
7175GERIČ JakaSLOTK Trisport Exoterm0:11:59 (0:31) 0:32:41 (0:27) 0:21:561:07:37
8218FUK AndreaITAPool Sport Trieste0:15:14 (0:45) 0:32:02 (0:39) 0:19:051:07:46
9177KOTNIK GregorSLOTK Trisport Exoterm0:14:24 (0:40) 0:32:31 (0:43) 0:19:381:07:57
10161ROZMAN MarkoSLOTK Novo mesto0:14:23 (0:40) 0:31:54 (0:27) 0:22:081:09:34
11112SAKOPARNIG MarcelAUTAC Donau Chemie St. Veit an der Glan0:15:07 (0:42) 0:34:25 (0:40) 0:20:051:11:01
12124GRADIŠEK AljošaSLOFakulteta za farmacijo0:11:57 (0:29) 0:35:05 (0:35) 0:26:021:14:09
13168MOHORIČ JanSLOTK Telemach Ljubljana0:16:29 (1:31) 0:34:40 (0:51) 0:23:421:17:16
14123KUGONIČ BlažSLOFakulteta za elektrotehniko, računalništvo in inf.0:13:18 (0:42) 0:41:22 (0:29) 0:26:021:21:55