Rezultati

Kategorije
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TRMSprint triatlon - štafete
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM0Cici akvatlon - Cicibani (2011 in mlajši)
CM1Cici akvatlon - Cicibani (2009-2010)
CM2Cici akvatlon - Mlajši dečki (2007-2008)
CZ0Cici akvatlon - Cicibanke (2011 in mlajše)
CZ1Cici akvatlon - Cicibanke (2009-2010)
CZ2Cici akvatlon - Mlajše deklice (2007-2008)
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki (2005-2006)
SM2Super sprint triatlon - Kadeti (2003-2004)
SM3Triatlon za vsakogar - moški
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice (2005-2006)
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje (2003-2004)
SZ3Triatlon za vsakogar - ženske
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci (2001-2002)
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
TM3Sprint triatlon - Člani 1 (1989-1998)
TM4Sprint triatlon - Člani 2 (1979-1988)
TM5Sprint triatlon - Veterani 1 (1974-1978)
TM6Sprint triatlon - Veterani 2 (1969-1973)
TM7Sprint triatlon - Veterani 3 (1964-1968)
TM8Sprint triatlon - Veterani 4 (1959-1963)
TM9Sprint triatlon - Veterani 5 (1954-1958)
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke (2001-2002)
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
TZ3Sprint triatlon - Članice 1 (1989-1998)
TZ4Sprint triatlon - Članice 2 (1979-1988)
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2 (1969-1973)
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
TM10Sprint triatlon - Veterani 6 (1949-1953)
TM11Sprint triatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
USMDržavno univerzitetno prvenstvo - Študenti - Moški
USZDržavno univerzitetno prvenstvo - Študenti - Ženske
UZMDržavno univerzitetno prvenstvo - Zaposleni - Moški
UZZDržavno univerzitetno prvenstvo - Zaposleni - Ženske
Rezultati

Triatlon Ankaran

Ankaran, 26.5.2018

TZ6 - Sprint triatlon - Veteranke 2 (1969-1973)

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1176GRADIŠAR AndrejaSLOTK Trisport Exoterm0:16:55 (0:44) 0:38:11 (0:38) 0:26:471:23:17
2219Juričič AnaSLOŠD TURBO M0:19:14 (1:01) 0:36:45 (0:50) 0:27:041:24:56
393MAREGA DanielaITAA.S.D. Eastside Triathlon Gorizia0:19:44 (0:43) 0:39:16 (0:37) 0:26:131:26:35
491COLLA CristinaITAA.S.D. Eastside Triathlon Gorizia0:18:21 (0:55) 0:39:56 (0:41) 0:29:541:29:48
5105MEDVED SandraITAA.S.D. Federclub Trieste0:19:30 (0:57) 0:45:10 (0:38) 0:27:251:33:42
6206VENTURINI DonatellaITABoramultisport B0:26:13 (1:12) 0:48:38 (0:58) 0:38:451:55:47