Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinke

Ljubljana, 2.6.2018

FINALE SKUPNO - 100 m , mlajši mladinci, veter: +0,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
129016573Kordež MitjaSLG200110.930,193
21464957Šuštaršič MatevžKRKA200111.080,157
3726752Kocina RokGO200111.190,226
41395441Novak TilenKRKA200211.360,224
51017478Jazbec ŽanKLC200311.520,603
61042629Plevčak GašperKLC200111.530,169
733717268Šalamon TimotejVEL200111.660,276
81006770Janežič Ivan JanezKLC200311.770,245

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1726752Kocina RokGO2001Q11.170,214
21464957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q11.350,165
31006770Janežič Ivan JanezKLC2003q11.580,194
433717268Šalamon TimotejVEL2001Q11.670,362
51042629Plevčak GašperKLC2001Q11.670,165
61017478Jazbec ŽanKLC2003q11.710,192
721915905Šarman Mark AleksanderMASS200311.87
82537191Grmovšek NejcNAV200211.930,165
910816680Zdovc RokKLC200112.070,187
101455944Slak JanKRKA200212.130,166
112802404Zelenjak FilipPT200112.130,165
122665335Kuzma LukaPAN200112.140,343
1217717259Ulčar MaksKRO200212.140,169
1413216099Durjava AndražKRKA200112.280,158
152684883Rozman Marinčič RokPMB200312.330,192
161254597Šenekar TadejKP200112.410,521
172216825Trošt TomiMASS200212.970,188
18322827*Veilguni AnejASB200211.760,201
192583860*Rifelj Tričkovič AnžeOL200111.800,165
201064111*Šuster JašaKLC200111.890,179
211794669*Vujić StefanKRO200311.940,159
221755484*Rigler VidKRO200112.050,136
232694732*Švajncer JanPMB200312.110,201
243106509*Čerin OžbejTRK200312.120,200
25556809*Kovačič AnžeDOM200112.220,180
26571453*Povše NejcDOM200112.480,304
272644692*Horvat PatrikPAN200312.530,309
28546824*Košorok DavidDOM200112.810,247
291697074*Kotar JureKRO200413.030,560
29016573Kordež MitjaSLG2001QNM
1395441Novak TilenKRKA2002QNM
1306135Barbo NejcKRKA2003DNF0,198
1372659Kogovšek BenKRKA2003DNS
3156684*Redžematović BenjaminTRK2003DNS
3165084*Rozman MaticTRK2002DNS
27016570Vrhovšek LucijPMB2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m , mlajši mladinci, veter: +0,9

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11794669*Vujić StefanKRO200311.940,159
2571453*Povše NejcDOM200112.480,304
32644692*Horvat PatrikPAN200312.530,309
4546824*Košorok DavidDOM200112.810,247
51697074*Kotar JureKRO200413.030,560
3165084*Rozman MaticTRK2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m , mlajši mladinci, veter: -0,5

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1322827*Veilguni AnejASB200211.760,201
22583860*Rifelj Tričkovič AnžeOL200111.800,165
31064111*Šuster JašaKLC200111.890,179
41755484*Rigler VidKRO200112.050,136
52694732*Švajncer JanPMB200312.110,201
63106509*Čerin OžbejTRK200312.120,200
7556809*Kovačič AnžeDOM200112.220,180
3156684*Redžematović BenjaminTRK2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m , mlajši mladinci, veter: -0,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1726752Kocina RokGO2001Q11.170,214
233717268Šalamon TimotejVEL2001Q11.670,362
31017478Jazbec ŽanKLC2003q11.710,192
42537191Grmovšek NejcNAV200211.930,165
51455944Slak JanKRKA200212.130,166
62665335Kuzma LukaPAN200112.140,343
72216825Trošt TomiMASS200212.970,188
1372659Kogovšek BenKRKA2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m , mlajši mladinci, veter: +0,1

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11006770Janežič Ivan JanezKLC2003q11.580,194
210816680Zdovc RokKLC200112.070,187
32802404Zelenjak FilipPT200112.130,165
29016573Kordež MitjaSLG2001QNM
1395441Novak TilenKRKA2002QNM
1306135Barbo NejcKRKA2003DNF0,198
27016570Vrhovšek LucijPMB2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m , mlajši mladinci, veter: -1,1

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11464957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q11.350,165
21042629Plevčak GašperKLC2001Q11.670,165
321915905Šarman Mark AleksanderMASS200311.87
417717259Ulčar MaksKRO200212.140,169
513216099Durjava AndražKRKA200112.280,158
62684883Rozman Marinčič RokPMB200312.330,192
71254597Šenekar TadejKP200112.410,521