Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinke

Ljubljana, 2.6.2018

FINALE SKUPNO - 100 m , mlajše mladinke, veter: -1,1

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11992790Remškar MancaKRO200412.400,203
212316781Zakošek IzaKLC200312.420,350
323317120Hriberšek LeaMASS200112.450,180
4495531Močan IvaBRE200212.610,224
515316098Grubič SaraKRKA200112.750,195
6201279Škerl NežaKRO200112.760,213
711217570Jakopič TinkaraKLC200112.850,200
8303602Črček MonikaŠTA200112.940,175

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
123317120Hriberšek LeaMASS2001Q12.360,160
21992790Remškar MancaKRO2004Q12.540,224
315316098Grubič SaraKRKA2001Q12.590,166
4201279Škerl NežaKRO2001q12.670,189
5495531Močan IvaBRE2002Q12.790,230
612316781Zakošek IzaKLC2003Q12.800,532
7303602Črček MonikaŠTA2001q12.870,160
811217570Jakopič TinkaraKLC2001Q12.930,192
92737363Kaučič AjdaPMB200312.940,203
10794313Rodman EmaGO200412.960,223
112914647Hovnik Zala KatarinaSLG200212.990,187
123523069Božič EvaVRH200213.110,212
133587245Dolar RimaŽALEC200413.130,187
14816636Vrabec NikaGO200113.190,187
152964216Vovk VitaSLG200213.190,220
16787618Mermolja MajaGO200313.220,315
172855026Šeruga SaraPT200413.230,238
183306776Rus AnaTRK200313.33
191583107Rajšel KajaKRKA200213.360,212
20274577Kralj NikaPMB200313.450,229
212256828Belič Sara MiaMASS200413.540,532
221965683Logar ŠpelaKRO200313.620,223
233193994Bešter GeaTRK200113.630,203
24904866Ahlin NikaKAM200213.680,412
25228920*Vereš NikaAKR200112.900,171
2635716620*Agrež HanaŽALEC200312.930,201
2737620*Gradnik KatarinaBLED200313.120,164
2834216953*Jenko NikaVEL200213.130,146
29145254*Breznik NinaAKR200313.290,273
303604456*Štorman TejaŽALEC200313.30
3127517314*Kšela LizaPMB200313.370,178
322724545*Gašperut NejaPMB200113.410,156
332305538*Franetič TajaMASS200113.45
343264557*Likar Nina AnaTRK200413.460,189
351937111*Kostanjšek KatrinKRO200113.480,176
36614352*Hasanagić EvaDOM200413.610,567
3734116654*Hrovat LauraVEL200213.640,202
381187301*Šegota AnaKLC200213.640,234
393443472*Magrič TeaVEL200313.670,209
401541641*Korasa NikaKRKA200313.690,290
413535940*Krisper KatarinaVRH200213.760,509
421974799*Longar Lina MarijaKRO200313.86
433545939*Romih Tina ElizabetaVRH200213.910,356
44272088*Ipšek ŠpelaAKŠ200413.910,403
452922346*Jelen Križovnik NežaSLG200213.980,379
4624316439*Škulj AnaMASS200314.160,555
47263082*Fajs EvaAKŠ200114.180,359
481285892*Žajdela EneaKP200214.330,259
49282566*Kolar EvaAKŠ200314.360,383
2815722*Cafuta MelaniPT2002DQ
3596605*Kugler KarinŽALEC2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m , mlajše mladinke, veter: +0,6

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1228920*Vereš NikaAKR200112.900,171
235716620*Agrež HanaŽALEC200312.930,201
33604456*Štorman TejaŽALEC200313.30
427517314*Kšela LizaPMB200313.370,178
51937111*Kostanjšek KatrinKRO200113.480,176
63443472*Magrič TeaVEL200313.670,209

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m , mlajše mladinke, veter: -0,1

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
134216953*Jenko NikaVEL200213.130,146
22305538*Franetič TajaMASS200113.45
3272088*Ipšek ŠpelaAKŠ200413.910,403
4282566*Kolar EvaAKŠ200314.360,383
2815722*Cafuta MelaniPT2002DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m , mlajše mladinke, veter: -1,1

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
137620*Gradnik KatarinaBLED200313.120,164
22724545*Gašperut NejaPMB200113.410,156
33264557*Likar Nina AnaTRK200413.460,189
4614352*Hasanagić EvaDOM200413.610,567
53545939*Romih Tina ElizabetaVRH200213.910,356
624316439*Škulj AnaMASS200314.160,555
7263082*Fajs EvaAKŠ200114.180,359
81285892*Žajdela EneaKP200214.330,259

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m , mlajše mladinke, veter: -1,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1145254*Breznik NinaAKR200313.290,273
234116654*Hrovat LauraVEL200213.640,202
31187301*Šegota AnaKLC200213.640,234
41541641*Korasa NikaKRKA200313.690,290
53535940*Krisper KatarinaVRH200213.760,509
61974799*Longar Lina MarijaKRO200313.86
72922346*Jelen Križovnik NežaSLG200213.980,379
3596605*Kugler KarinŽALEC2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m , mlajše mladinke, veter: -0,7

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
123317120Hriberšek LeaMASS2001Q12.360,160
215316098Grubič SaraKRKA2001Q12.590,166
3201279Škerl NežaKRO2001q12.670,189
4303602Črček MonikaŠTA2001q12.870,160
53587245Dolar RimaŽALEC200413.130,187
6787618Mermolja MajaGO200313.220,315
72855026Šeruga SaraPT200413.230,238
8274577Kralj NikaPMB200313.450,229

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 100 m , mlajše mladinke, veter: -1,8

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11992790Remškar MancaKRO2004Q12.540,224
211217570Jakopič TinkaraKLC2001Q12.930,192
32737363Kaučič AjdaPMB200312.940,203
4794313Rodman EmaGO200412.960,223
52914647Hovnik Zala KatarinaSLG200212.990,187
63306776Rus AnaTRK200313.33
71583107Rajšel KajaKRKA200213.360,212
82256828Belič Sara MiaMASS200413.540,532

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 100 m , mlajše mladinke, veter: -3,0

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1495531Močan IvaBRE2002Q12.790,230
212316781Zakošek IzaKLC2003Q12.800,532
33523069Božič EvaVRH200213.110,212
4816636Vrabec NikaGO200113.190,187
52964216Vovk VitaSLG200213.190,220
61965683Logar ŠpelaKRO200313.620,223
73193994Bešter GeaTRK200113.630,203
8904866Ahlin NikaKAM200213.680,412