Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinke

Ljubljana, 2.6.2018

FINALE SKUPNO - 200 m , mlajše mladinke, veter: +0,0

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11992790Remškar MancaKRO200425.04
212316781Zakošek IzaKLC200325.26
375686Maradin TjašaAKK200325.57
423317120Hriberšek LeaMASS200125.80
534516011Meh NeaVEL200225.89
62964216Vovk VitaSLG200226.16
72274085Česen KristinaMASS200126.41
82914647Hovnik Zala KatarinaSLG200226.46

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
112316781Zakošek IzaKLC2003Q25.280,273
223317120Hriberšek LeaMASS2001Q25.630,114
31992790Remškar MancaKRO2004Q25.710,186
475686Maradin TjašaAKK2003Q25.71
534516011Meh NeaVEL2002Q26.070,161
62964216Vovk VitaSLG2002Q26.210,392
72274085Česen KristinaMASS2001q26.470,275
82914647Hovnik Zala KatarinaSLG2002q26.500,252
9217564Kocjančič PiaADP200326.650,217
102526257Strojin AnaMED200326.84
111583107Rajšel KajaKRKA200226.900,193
122394082Miklavčič TajdaMASS200226.91
13816636Vrabec NikaGO200126.940,439
141844212Cerlini BrinaKRO200427.080,255
15303602Črček MonikaŠTA200127.290,170
163254711Likar AjdaTRK200327.300,603
17145254Breznik NinaAKR200327.31
1823717134Martinšek TjašaMASS200127.580,525
1934616728Podkrižnik TjašaVEL200127.590,208
201541641Korasa NikaKRKA200328.040,315
211275490Šlibar LunaKP200228.320,181
2235514Vouk LuanaADP200428.59
23272088Ipšek ŠpelaAKŠ200428.670,543
242285928*Eržen IzabelaMASS200326.780,569
252216840*Vereš NikaAKR200126.970,234
263306776*Rus AnaTRK200326.990,232
27904866*Ahlin NikaKAM200227.460,296
2818116981*Avbelj NežaKRO200127.650,233
291187301*Šegota AnaKLC200227.690,242
3025517576*Dimc EvaNAV200227.710,420
313223564*Hegler EmaTRK200127.750,283
322267163*Bergant GajaMASS200227.940,248
332305538*Franetič TajaMASS200127.960,193
34914273*Lamprečnik LaraKAM200328.040,267
352855026*Šeruga SaraPT200428.060,245
3611716663*Strgaršek LaraKLC200128.170,465
3734116654*Hrovat LauraVEL200228.290,263
382494753*Bertoncelj LinaMED200128.300,596
39149148*Fabjan PatriciaKRKA200228.400,543
4030717172*Rudolf NadjaŠTA200228.410,275
412845173*Stanovnik Gaja ElenaPT200228.660,256
4226116485*Pirnat Kopač MiaOL200328.67
4333917206*Domonkoš NušaVEL200228.790,229
442401532*Mrak LanaMASS200228.930,619
451974799*Longar Lina MarijaKRO200329.090,269
463816047*Melihen BarbiBOV200229.140,294
471285892*Žajdela EneaKP200229.250,243
201279*Škerl NežaKRO2001DNF0,244
806656*Skočaj MetaGO2002DQ
3472406*Šikonija AnaVEL2003DNS
694065Matotek UršaDTO2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m , mlajše mladinke, veter: -1,2

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13306776*Rus AnaTRK200326.990,232
226116485*Pirnat Kopač MiaOL200328.67
333917206*Domonkoš NušaVEL200228.790,229
806656*Skočaj MetaGO2002DQ
3472406*Šikonija AnaVEL2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m , mlajše mladinke, veter: -0,4

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12216840*Vereš NikaAKR200126.970,234
218116981*Avbelj NežaKRO200127.650,233
32305538*Franetič TajaMASS200127.960,193
434116654*Hrovat LauraVEL200228.290,263
53816047*Melihen BarbiBOV200229.140,294
61285892*Žajdela EneaKP200229.250,243

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m , mlajše mladinke, veter: -1,7

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12285928*Eržen IzabelaMASS200326.780,569
225517576*Dimc EvaNAV200227.710,420
3914273*Lamprečnik LaraKAM200328.040,267
42855026*Šeruga SaraPT200428.060,245
511716663*Strgaršek LaraKLC200128.170,465
62845173*Stanovnik Gaja ElenaPT200228.660,256
71974799*Longar Lina MarijaKRO200329.090,269
201279*Škerl NežaKRO2001DNF0,244

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 200 m , mlajše mladinke, veter: +0,1

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1904866*Ahlin NikaKAM200227.460,296
21187301*Šegota AnaKLC200227.690,242
33223564*Hegler EmaTRK200127.750,283
42267163*Bergant GajaMASS200227.940,248
52494753*Bertoncelj LinaMED200128.300,596
6149148*Fabjan PatriciaKRKA200228.400,543
730717172*Rudolf NadjaŠTA200228.410,275
82401532*Mrak LanaMASS200228.930,619

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 200 m , mlajše mladinke, veter: +1,5

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11992790Remškar MancaKRO2004Q25.710,186
275686Maradin TjašaAKK2003Q25.71
32274085Česen KristinaMASS2001q26.470,275
41583107Rajšel KajaKRKA200226.900,193
52394082Miklavčič TajdaMASS200226.91
634616728Podkrižnik TjašaVEL200127.590,208
71275490Šlibar LunaKP200228.320,181
694065Matotek UršaDTO2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 200 m , mlajše mladinke, veter: +0,8

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
112316781Zakošek IzaKLC2003Q25.280,273
22964216Vovk VitaSLG2002Q26.210,392
3217564Kocjančič PiaADP200326.650,217
42526257Strojin AnaMED200326.84
5816636Vrabec NikaGO200126.940,439
61844212Cerlini BrinaKRO200427.080,255
723717134Martinšek TjašaMASS200127.580,525
8272088Ipšek ŠpelaAKŠ200428.670,543

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 200 m , mlajše mladinke, veter: +0,8

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
123317120Hriberšek LeaMASS2001Q25.630,114
234516011Meh NeaVEL2002Q26.070,161
32914647Hovnik Zala KatarinaSLG2002q26.500,252
4303602Črček MonikaŠTA200127.290,170
53254711Likar AjdaTRK200327.300,603
6145254Breznik NinaAKR200327.31
71541641Korasa NikaKRKA200328.040,315
835514Vouk LuanaADP200428.59