Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinke

Ljubljana, 2.6.2018

SKUPNO - 400 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
134516011Meh NeaVEL200257.690,343
22931296Sekavčnik ZalaSLG200359.760,503
332717162Marš MajaTRK20021:00.360,259
411317225Kenda AnaKLC20021:00.700,320
52285928Eržen IzabelaMASS20031:01.010,233
62394082Miklavčič TajdaMASS20021:01.59
711716663Strgaršek LaraKLC20011:01.710,429
82381722Mele KajaMASS20031:01.780,235
91513081Gimpelj AnaKRKA20021:01.890,292
1025517576Dimc EvaNAV20021:01.970,369
11914273Lamprečnik LaraKAM20031:02.05
1211417492Pintarič NinaKLC20011:02.070,260
1329916111Cvitko KristinaŠEN20011:02.360,285
1434616728Podkrižnik TjašaVEL20011:02.430,176
152274085Česen KristinaMASS20011:02.950,651
1633917206Domonkoš NušaVEL20021:03.180,298
172045057Vogrič KarinKRO20021:03.520,424
183241805Lah AljaTRK20021:03.77
192453047Toplak TiaMASS20031:04.200,639
201275490Šlibar LunaKP20021:04.280,189
2123717134Martinšek TjašaMASS20011:04.58
2226116485Pirnat Kopač MiaOL20031:04.82
233286018Okorn GalaTRK20031:06.330,178
2485891Mlinar AnaKAK20021:06.720,697
253554005Schlamberger GajaVRH20021:07.17
26656474Šterban NajaDOM20031:08.480,266
2730717172Rudolf NadjaŠTA20021:09.910,338
267846Janža ZalaPAN2001DNS

po skupinah (1. skupina) - 400 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
125517576Dimc EvaNAV20021:01.970,369
23286018Okorn GalaTRK20031:06.330,178
33554005Schlamberger GajaVRH20021:07.17
4656474Šterban NajaDOM20031:08.480,266

po skupinah (2. skupina) - 400 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
133917206Domonkoš NušaVEL20021:03.180,298
22045057Vogrič KarinKRO20021:03.520,424
32453047Toplak TiaMASS20031:04.200,639
41275490Šlibar LunaKP20021:04.280,189
526116485Pirnat Kopač MiaOL20031:04.82
685891Mlinar AnaKAK20021:06.720,697
730717172Rudolf NadjaŠTA20021:09.910,338
267846Janža ZalaPAN2001DNS

po skupinah (3. skupina) - 400 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
111716663Strgaršek LaraKLC20011:01.710,429
2914273Lamprečnik LaraKAM20031:02.05
311417492Pintarič NinaKLC20011:02.070,260
429916111Cvitko KristinaŠEN20011:02.360,285
534616728Podkrižnik TjašaVEL20011:02.430,176
62274085Česen KristinaMASS20011:02.950,651
73241805Lah AljaTRK20021:03.77
823717134Martinšek TjašaMASS20011:04.58

po skupinah (4. skupina) - 400 m , mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
134516011Meh NeaVEL200257.690,343
22931296Sekavčnik ZalaSLG200359.760,503
332717162Marš MajaTRK20021:00.360,259
411317225Kenda AnaKLC20021:00.700,320
52285928Eržen IzabelaMASS20031:01.010,233
62394082Miklavčič TajdaMASS20021:01.59
72381722Mele KajaMASS20031:01.780,235
81513081Gimpelj AnaKRKA20021:01.890,292