Rezultati

Kategorije
OMOlimpik triatlon - moški skupno
OZOlimpik triatlon - ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
OM2Olimpik triatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
OM3Olimpik triatlon - Člani 1 (1989-1998)
OM4Olimpik triatlon - Člani 2 (1979-1988)
OM5Olimpik triatlon - Veterani 1 (1974-1978)
OM6Olimpik triatlon - Veterani 2 (1969-1973)
OM7Olimpik triatlon - Veterani 3 (1964-1968)
OM8Olimpik triatlon - Veterani 4 (1959-1963)
OM9Olimpik triatlon - Veterani 5 (1954-1958)
ORMOlimpik triatlon - moške štafete
ORXOlimpik triatlon - mešane štafete
ORZOlimpik triatlon - ženske štafete
OZ2Olimpik triatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
OZ3Olimpik triatlon - Članice 1 (1989-1998)
OZ4Olimpik triatlon - Članice 2 (1979-1988)
OZ5Olimpik triatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
OZ6Olimpik triatlon - Veteranke 2 (1969-1973)
OZ7Olimpik triatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
OZ8Olimpik triatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
OZ9Olimpik triatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
OM10Olimpik triatlon - Veterani 6 (1949-1953)
OM11Olimpik triatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
OZ10Olimpik triatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
OZ11Olimpik triatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci (2001-2002)
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
TM3Sprint triatlon - Člani 1 (1989-1998)
TM4Sprint triatlon - Člani 2 (1979-1988)
TM5Sprint triatlon - Veterani 1 (1974-1978)
TM6Sprint triatlon - Veterani 2 (1969-1973)
TM7Sprint triatlon - Veterani 3 (1964-1968)
TM8Sprint triatlon - Veterani 4 (1959-1963)
TM9Sprint triatlon - Veterani 5 (1954-1958)
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke (2001-2002)
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
TZ3Sprint triatlon - Članice 1 (1989-1998)
TZ4Sprint triatlon - Članice 2 (1979-1988)
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2 (19689-1973)
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
TM10Sprint triatlon - Veterani 6 (1949-1953)
TM11Sprint triatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki (2005-2006)
SM2Super sprint triatlon - Kadeti (2003-2004)
SM3Triatlon za vsakogar - moški (1979 in mlajši)
SM4Triatlon za vsakogar - moški (1978 in starejši)
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice (2005-2006)
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje (2003-2004)
SZ3Triatlon za vsakogar - ženske (1979 in mlajše)
SZ4Triatlon za vsakogar - ženske (1978 in starejše)
CM1Cici akvatlon - Cicibani (2009 in mlajši)
CM2Cici akvatlon - Mlajši dečki (2007-2008)
CM3Akvatlon za vsakogar - moški
CZ1Cici akvatlon - Cicibanke (2009 in mlajše)
CZ2Cici akvatlon - Mlajše deklice (2007-2008)
CZ3Akvatlon za vsakogar - ženske
Rezultati

Triatlon za pokal Istre

Koper, 2.6.2018

OZ5 - Olimpik triatlon - Veteranke 1 (1974-1978)

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1357Maček MatejaSLOTK 3KM0:31:25 (1:10) 1:11:44 (1:11) 0:44:452:30:17
2251Jereb Bogataj JanjaSLO3K Šport0:35:20 (1:21) 1:05:44 (1:27) 0:48:502:32:43
3342Bertoncelj HelenaSLOTK Trisport Exoterm0:34:24 (1:27) 1:09:15 (1:37) 0:52:002:38:44
4248Bole Breznik MatejaSLO3K Šport0:31:06 (1:39) 1:12:22 (1:54) 0:59:102:46:13
5354Rižnar BarbaraSLOTK 3KM0:34:25 (1:13) 1:18:41 (1:46) 0:59:112:55:18
6353Antonič UrškaSLOTK 3KM0:37:00 (1:18) 1:13:56 (1:45) 1:03:372:57:37