Rezultati

Kategorije
OMOlimpik triatlon - moški skupno
OZOlimpik triatlon - ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
SMSuper sprint triatlon - Moški skupno
SZSuper sprint triatlon - Ženske skupno
OM2Olimpik triatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
OM3Olimpik triatlon - Člani 1 (1989-1998)
OM4Olimpik triatlon - Člani 2 (1979-1988)
OM5Olimpik triatlon - Veterani 1 (1974-1978)
OM6Olimpik triatlon - Veterani 2 (1969-1973)
OM7Olimpik triatlon - Veterani 3 (1964-1968)
OM8Olimpik triatlon - Veterani 4 (1959-1963)
OM9Olimpik triatlon - Veterani 5 (1954-1958)
ORMOlimpik triatlon - moške štafete
ORXOlimpik triatlon - mešane štafete
ORZOlimpik triatlon - ženske štafete
OZ2Olimpik triatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
OZ3Olimpik triatlon - Članice 1 (1989-1998)
OZ4Olimpik triatlon - Članice 2 (1979-1988)
OZ5Olimpik triatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
OZ6Olimpik triatlon - Veteranke 2 (1969-1973)
OZ7Olimpik triatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
OZ8Olimpik triatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
OZ9Olimpik triatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
OM10Olimpik triatlon - Veterani 6 (1949-1953)
OM11Olimpik triatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
OZ10Olimpik triatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
OZ11Olimpik triatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
TM1Sprint triatlon - Mlajši mladinci (2001-2002)
TM2Sprint triatlon - Starejši mladinci (1999-2000)
TM3Sprint triatlon - Člani 1 (1989-1998)
TM4Sprint triatlon - Člani 2 (1979-1988)
TM5Sprint triatlon - Veterani 1 (1974-1978)
TM6Sprint triatlon - Veterani 2 (1969-1973)
TM7Sprint triatlon - Veterani 3 (1964-1968)
TM8Sprint triatlon - Veterani 4 (1959-1963)
TM9Sprint triatlon - Veterani 5 (1954-1958)
TZ1Sprint triatlon - Mlajše mladinke (2001-2002)
TZ2Sprint triatlon - Starejše mladinke (1999-2000)
TZ3Sprint triatlon - Članice 1 (1989-1998)
TZ4Sprint triatlon - Članice 2 (1979-1988)
TZ5Sprint triatlon - Veteranke 1 (1974-1978)
TZ6Sprint triatlon - Veteranke 2 (19689-1973)
TZ7Sprint triatlon - Veteranke 3 (1964-1968)
TZ8Sprint triatlon - Veteranke 4 (1959-1963)
TZ9Sprint triatlon - Veteranke 5 (1954-1958)
TM10Sprint triatlon - Veterani 6 (1949-1953)
TM11Sprint triatlon - Veterani 7 (1948 in starejši)
TZ10Sprint triatlon - Veteranke 6 (1949-1953)
TZ11Sprint triatlon - Veteranke 7 (1948 in starejše)
SM1Super sprint triatlon - Starejši dečki (2005-2006)
SM2Super sprint triatlon - Kadeti (2003-2004)
SM3Triatlon za vsakogar - moški (1979 in mlajši)
SM4Triatlon za vsakogar - moški (1978 in starejši)
SZ1Super sprint triatlon - Starejše deklice (2005-2006)
SZ2Super sprint triatlon - Kadetinje (2003-2004)
SZ3Triatlon za vsakogar - ženske (1979 in mlajše)
SZ4Triatlon za vsakogar - ženske (1978 in starejše)
CM1Cici akvatlon - Cicibani (2009 in mlajši)
CM2Cici akvatlon - Mlajši dečki (2007-2008)
CM3Akvatlon za vsakogar - moški
CZ1Cici akvatlon - Cicibanke (2009 in mlajše)
CZ2Cici akvatlon - Mlajše deklice (2007-2008)
CZ3Akvatlon za vsakogar - ženske
Rezultati

Triatlon za pokal Istre

Koper, 2.6.2018

TZ - Sprint triatlon - ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.KlubČasiRezultat
1200Pluško LanaSLOTK Ljubljana0:12:17 (0:33) 0:34:00 (0:55) 0:20:471:08:34
2207Ahačič AjdaSLOTK Trisport Exoterm0:12:26 (0:32) 0:33:53 (0:57) 0:22:231:10:12
3161Biffis DanielaITALiger team0:16:17 (0:41) 0:33:40 (1:12) 0:21:031:12:55
4165De Marchi JacklinITAPolisportiva Fossaltina0:15:33 (0:53) 0:33:55 (1:11) 0:21:481:13:21
5144Alessandra AlchiniITAC.s.a. Gorizia triathlon0:15:51 (1:03) 0:37:27 (1:27) 0:24:341:20:25
6180Ovnik-Malačič VesnaSLOŠD 3Šport0:18:57 (1:01) 0:35:01 (1:15) 0:25:531:22:10
7209Kompara KarmenSLOTK Eklimas Ajdovščina0:17:57 (1:20) 0:35:34 (1:30) 0:26:051:22:29
8194Blimen Majcen AndrejaSLOŠRK Celje0:16:04 (1:08) 0:37:06 (1:43) 0:26:341:22:36
9208Mikuž Vidmar AlenkaSLOTK Eklimas Ajdovščina0:18:48 (1:11) 0:35:01 (1:23) 0:26:541:23:18
10228Cvar TinaSLO 0:18:30 (1:27) 0:35:04 (1:27) 0:26:511:23:21
11179Grandovec AnjaSLOŠD 3Šport0:17:34 (0:49) 0:40:11 (1:09) 0:23:531:23:38
12134Varesano CaterinaITAASD Bora Multisport Trieste0:16:15 (1:13) 0:36:57 (1:40) 0:27:321:23:39
13244Jamšek MatejaSLO 0:19:17 (1:14) 0:38:32 (1:50) 0:23:071:24:01
14178Katern AnaSLOŠD 3Šport0:18:47 (0:57) 0:35:08 (1:27) 0:27:541:24:16
15203Vukadinović NatašaSLOTK Ljubljana0:18:58 (1:21) 0:38:18 (1:36) 0:24:151:24:30
16175Łukaszewska AnnaPOLSwim2tri 3lggns0:20:39 (1:12) 0:35:01 (1:30) 0:26:181:24:41
17162Pintar RomanaSLOOlimpija triatlon klub0:18:59 (1:33) 0:34:22 (1:14) 0:28:481:24:59
18215Descovich ValentinaITAVenezia triathlon0:18:43 (1:11) 0:38:33 (1:43) 0:24:591:25:12
19185Galina VanesaSLOŠD 3Šport0:17:24 (1:02) 0:40:05 (1:30) 0:28:301:28:33
20158Saffer SamanthaITAGo Tri Team0:18:54 (1:09) 0:38:30 (1:55) 0:30:371:31:07
21183Stopar JernejaSLOŠD 3Šport0:17:46 (1:33) 0:42:17 (1:44) 0:32:571:36:19
22229Balog Kotnik TinaSLO 0:18:52 (1:05) 0:40:54 (1:37) 0:34:151:36:44
23224Rupena EvaSLO 0:18:28 (1:11) 0:43:17 (1:56) 0:33:481:38:42
24225Šušteršič NatašaSLO 0:21:05 (1:27) 0:41:13 (2:23) 0:37:081:43:18
25232Travnik KajaSLO 0:22:15 (2:39) 0:47:53 (1:38) 0:31:071:45:34
26182Makovini MartinaSLOŠD 3Šport0:21:02 (1:08) 0:49:12 (1:27) 0:36:241:49:15
27181Cerič SabinaSLOŠD 3Šport0:27:03 (2:09) 0:48:16 (1:24) 0:35:091:54:02
28184Čeligo NatašaSLOŠD 3Šport0:24:59 (2:06) 0:52:26 (1:44) 0:37:551:59:12