Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

10MA - 10km - moški do 30 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1907KREVS MITJA1989ASICS Frontrunner Europe0:11:400:31:29
2910LLOYD-PERKS SAM1995ASICS Frontrunner Europe0:11:560:32:46
3281PINTAR MARTIN1998 0:12:280:33:48
4663NOVAK IVAN1998MATEJA ŠPORT0:12:560:35:28
5425UŠENICNIK URH2000Mass0:12:520:35:33
6239MEGUŠAR LENART1997 0:13:130:37:00
7499KRAJNIK ALEŠ1989Sindikat BRG-SGS0:13:520:37:56
878EGART GAŠPER1995 0:14:030:38:22
9518HOMEC DEJAN1991VA-MI0:13:580:38:45
10242MIHOVEC JANEZ1998 0:14:000:38:56
11841DOLINAR TOMAŽ2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:13:460:39:03
12215KUŠAR ŠTEFAN1994Športno društvo Pungert0:13:520:39:15
13979JUGOVIC MATIC2001 0:14:370:40:21
14423TRPIN MARKO1988 0:14:590:40:24
15722KANC LUKA1996PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:14:260:40:25
16789KOVAC JURE2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:200:40:33
17662LIPAR ŽIGA1992MATEJA ŠPORT0:15:150:40:35
18894BREZNIKAR TIM2004HOP^20:15:380:40:39
19755URŠIC GAŠPER1989BKL0:14:310:40:45
20916ZAVRL SAMO1993ASICS Frontrunner Europe0:14:400:41:13
21606HIRŠMAN JAKA1989S TEAM0:14:480:41:27
22194KOŽUH TADEJ1998 0:15:340:41:35
23248MIKLAVCIC JON PASCAL2002 0:15:230:41:39
24545TOMC BLAŽ2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:350:41:45
257ARMAN TINE1996 0:14:540:41:52
26521VESEL MATIJA1993VA-MI0:15:330:42:10
27920STANONIK MOHOR2000SimptomGym0:16:210:42:20
27134JAMNIK LUKA1998 0:14:240:42:20
271019GUZELJ JAKA1999 0:14:370:42:20
30956DOLENC ALEŠ1993DOMEL0:15:420:42:28
31967ŠMID TILEN1998DOMEL0:15:590:42:38
32103GORŠEK BLAŽ1991 0:15:440:42:39
3358DAGARIN GAŠPER1999 0:16:410:42:43
34363STANOVNIK LENART2003 0:16:570:42:52
35561DOLENC ANDREJ2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:14:190:43:08
36598PROSEN KRISTJAN1992SŠ za strojništvo Škofja Loka0:15:590:43:09
371010ŠESEK MATEJ1999ROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA0:16:050:43:10
38196KOŽUH DOMEN2001 0:16:020:43:21
39951CADEŽ ŽIGA1993DOMEL0:15:490:43:28
40944BENEDICIC ANDREJ1995DOMEL0:15:360:43:32
41195KOŽUH MARTIN1996 0:16:110:43:41
42592KEMPERLE GAŠPER2001SŠ za strojništvo Škofja Loka0:16:380:44:15
43797MATEK IZAK2006Bokal Sport0:16:150:44:18
44171KOBE ŽIGA1991Druga Violina Lions klub Šk. Loka0:16:130:44:21
45460ŽIBERNA MATEVŽ1991Gorenjska gradbena družba0:16:320:44:22
46197KRAJNIK JAN2002 0:16:320:44:24
47540RIHTARŠIC MARTIN1999GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:17:140:44:25
48996KAVCIC KLEMEN2002ROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA0:16:150:44:33
49532KANC JAKA2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:15:530:44:38
50193KOŽUH JAN2003 0:15:490:44:42
51485MEGUŠAR JAKOB2003GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:290:44:43
52702PROJ MATIC1994OŠ Škofja Loka-Mesto0:16:160:44:47
5359DEBELJAK JURE1997 0:16:490:44:48
541004JEMEC MATIC1999 0:15:290:44:51
55361STANONIK ROK1989 0:16:300:44:52
56848DOLENC JAN1995DIFA0:16:330:44:53
57596POTREBUJEŠ TINE2000SŠ za strojništvo Škofja Loka0:17:230:45:05
58478DRUŽINEC LUKA2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:17:380:45:07
591026OMEJC JAN1991 0:17:550:45:10
6021BEŽEK ANDRAŽ1994 0:17:090:45:24
61584BUTALIC NEJC2002SŠ za strojništvo Škofja Loka0:16:190:45:32
621013MISSON MARCEL2002 0:17:200:45:42
63473MRAMOR ANŽE1999MrMr0:17:530:45:44
64420TRILER GAŠPER1998 0:16:310:45:45
65441ZAJC LUKA1994Športno Društvo Šmartno Tacen0:17:200:45:50
66492ŠTURM JAKOB2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:210:45:51
66589HAFNER GAL2002SŠ za strojništvo Škofja Loka0:16:270:45:51
68635LANGERHOLC MIHA1995 0:15:500:45:53
68203KRIŽAJ ANŽE1998 0:16:160:45:53
70751URH GAŠPER1991ŠD Buldožerji Rudno0:17:320:46:01
71218LAPAJNE MIHA1993 0:18:230:46:02
72756URŠIC TOMAŽ1993BKL0:16:550:46:03
7327BOGATAJ LUKA2003 0:17:000:46:05
74950CUKJATI ALEŠ1993DOMEL0:16:460:46:08
7543CANKAR MATEJ1990 0:16:390:46:13
76632MARKOVIC MATIC2003Bokal Sport0:17:260:46:15
77269OMAN MAJ2002 0:18:060:46:18
78263MUYTERS YVES1988 0:16:230:46:28
79183KORENJAK ŽAN1997 0:16:320:46:38
80350SMAJLOVIC ADMIN1993 0:16:220:46:45
80541STANOVNIK BINE2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:170:46:45
82411TOMAŽIN BLAŽ2003ŠD Partizan0:17:010:46:48
83275PEKLAJ NEJC2003 0:18:140:46:50
84403TAVCAR TIM2000 0:18:150:46:52
85528BOGATAJ KLEMEN2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:440:47:04
85647GREGORC PETER1990Fit Camp0:17:040:47:04
87158JUSTIN TADEJ1988 0:18:260:47:07
88853ALJANCIC ANŽE1993LTHAktiv0:17:010:47:15
89836PRESKAR PRIMOŽ1995Lions klub ŠKL DPC0:18:180:47:29
9063DERLINK GAŠPER2003 0:18:090:47:35
91368STOJANOVIC NEJC1998 0:16:070:47:37
92999DEBELJAK MITJA1999 0:18:120:47:51
931005PINTAR ALJAŽ1998ROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA0:17:570:47:54
94316PRIMOŽIC JAKA1998 0:17:360:47:58
951036KUKOVICA KRISTIJAN2001 0:18:440:48:02
95992MISSON GAL2002ROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA0:18:450:48:02
9799GANTAR TEVŽ2001 0:16:520:48:19
98326RANT LUKA2000 0:18:330:48:20
98405TAVCAR DAVID1989 0:16:330:48:20
1001034KERT ŽIGA1992 0:17:280:48:30
12