Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

10MB - 10km - moški do 31-40 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1905KOBE PRIMOŽ1981ASICS Frontrunner Europe0:11:480:32:28
21033CEBIN BOJAN1986 0:11:570:33:33
3862GRBIC DINO1987LTHAktiv0:12:520:35:01
4190KOTNIK MIHA1978 0:13:090:36:19
5180KOPRIVEC TOMAŽ1986 0:13:090:36:41
6661KRIŽNAR KLEMEN1982MATEJA ŠPORT0:14:020:37:30
7666ROBNIK DEJAN1984MATEJA ŠPORT0:13:270:38:06
7952CESEN GREGA1980DOMEL0:14:190:38:06
9419TRILER MATIJA1985 0:14:050:38:17
10991PRIMOŽIC BOŠTJAN1985EGP0:14:440:38:33
11519HOMEC MATEJ1980VA-MI0:14:070:38:41
12818KAVCIC JURE1980ALPLES0:13:580:38:48
13912MILINKOVIC IVAN1983ASICS Frontrunner Europe0:14:140:39:07
14855CARMAN MATEJ1983LTHAktiv0:14:220:39:32
15514POLJANŠEK KLEMEN1980SPORTKA ŽIRI0:14:120:40:14
16450ZUPAN MITJA1979ZVEZDE Gorje0:14:590:40:18
17684KRALJ MARTIN1980FIT KLUB Novo mesto0:15:110:40:24
18678MRVAR DARKO1979Fit Camp0:15:160:40:38
19692SELJAK GREGOR1984FIT KLUB Novo mesto0:15:110:40:57
20993TEHOVNIK ANDRAŽ1981 0:15:430:41:02
21897PIVK MIHA1984ŠD Utrip0:14:520:41:11
22125HRIBAR DEJAN1985Slikopleskarstvo Hribar0:15:140:41:16
23828ZUPANC KLEMEN1982ALPLES0:14:410:41:19
2433BRATUŠA KLEMEN1984SelectBox0:15:090:41:28
25346SINKOVIC DAVID1980Arrigoni Izola0:15:280:42:09
26422JEMEC MATEJ1987 0:15:380:42:39
27815DEMŠAR MARKO1979ALPLES0:15:140:42:54
2832BRACIC PETER1978ŠD Osovnikar0:15:380:43:21
28312PRIMOZIC MATJAZ1985 0:14:560:43:21
30743KREK GAŠPER1979Vrtec Škofja Loka0:15:490:43:28
31621GURDULIC DRAGAN1982POCLAIN HYDRAULICS0:16:050:43:33
32388ŠPERNJAK DAVID1984SARS0:15:520:43:45
33340SAMARDŽIC MARKO1984VARUH ZDRAVJA0:15:550:43:49
34660KOKALJ MATIC1984MATEJA ŠPORT0:16:300:43:50
34880REŽEN SIMON1978LTHAktiv0:15:560:43:50
36100GOLI ROK1978Vitezi Dobrega Teka0:15:350:43:57
37675PETERNELJ MATEJ1979ŠD Partizan Škofja Loka0:16:300:44:19
371007REBEC NEJC1983ROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA0:16:150:44:19
39160KALTAK ALJAŽ1981Montai0:15:360:44:37
40937ŠALKOVIC IGOR1984Savcan0:16:360:44:40
41664NOVAK SANDI1983MATEJA ŠPORT0:15:350:44:47
42451ZUPANC TONE1980 0:16:060:44:50
431001KASTELIC MIHA1982 0:16:480:44:56
44694SINUR BLAŽ1985FIT KLUB Novo mesto0:16:080:44:59
45347SKALEC SAŠO1982 0:17:470:45:01
46139JAZBIC KLEMEN1984 0:17:230:45:03
47656CUDERMAN JURE1984MATEJA ŠPORT0:15:380:45:08
47680PAVEC BOŠTJAN1979Fit Camp0:16:450:45:08
49522ZIHERL GREGA1986VA-MI0:16:110:45:25
50957ERŽEN MARTIN1982DOMEL0:16:310:45:37
51311PREVODNIK GREGA1982 0:17:160:45:43
52371STRMOLE ALEŠ1979Knauf Insulation0:17:110:45:54
53945BENEDIK BLAŽ1984DOMEL0:17:160:45:56
5490FRAS BLAZ1980Kofra team0:16:270:46:02
55620GROF DARJAN1986POCLAIN HYDRAULICS0:17:240:46:14
56896BERCIC ROK1984ŠD Utrip0:16:360:46:20
57432VIDIC TADEJ1985 0:17:290:46:23
58459ŽELEZNIK TOMAŽ1984 0:18:090:46:34
58876OMAN TOMAŽ1983LTHAktiv0:16:450:46:34
60902JESENOVEC ALEKSANDER1979ASICS Frontrunner Europe0:17:260:46:43
61958HRIBERNIK BLAŽ1983DOMEL0:17:340:46:44
62255OBOLNAR GREGOR1985 0:17:570:46:50
63985ŠVAB JERNEJ1982Run4Unity0:17:460:46:53
64883ŠMID JANEZ1987LTHAktiv0:17:030:47:03
65901HANDANOVIC SAMIR1984ASICS Frontrunner Europe0:17:330:47:12
66888TROBEC MIHA1979LTHAktiv0:17:110:47:25
67800KOŽUH JERNEJ1981AK ŠKOFJA LOKA0:18:060:47:44
68334ROTAR FEDJA1979 0:17:150:47:52
69995JEKOVEC ANDRAŽ1983ROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA0:17:570:48:17
701035CEBAŠEK KLEMEN1981 0:18:380:48:25
71908LIŠKA RADEK1983ASICS Frontrunner Europe0:18:460:48:29
72629ŠTUKELJ MATIJA1980POCLAIN HYDRAULICS0:17:540:48:31
73369STOJCEVIC GORAN1979Knaufinsulation0:18:090:48:55
73796MATEK JAKA1978Bokal Sport0:17:270:48:55
75113HAFNER TOMO1982Lacni Franc0:19:120:49:05
76297POTOCNIK ANDREJ1981 0:17:480:49:06
77159KACAR GAŠPER1978 0:19:210:49:08
78527RIBNIKAR MATJAŽ1983Opal 4ever0:18:210:49:15
7972DOLENEC ANDREJ1979 0:18:500:49:21
80873MORE JURE1985LTHAktiv0:18:410:49:56
811029DANEU KLEMEN1986 0:17:290:49:58
82759JALOVEC KLEMEN1979Extreme Vital0:20:010:50:05
831020OBLAK DAVID1985 0:19:280:50:10
84306PRELOVEC MARJAN1981Bicikel.com0:18:020:50:16
85118HAFNER MITJA1979Vitezi Dobrega Teka0:20:550:50:23
85960KLOBUCAR LUKA1983DOMEL0:17:410:50:23
87524LOGAR DANIJEL1982Opal 4ever0:18:210:50:30
88321RADINJA TINE1980Obcina Škofja Loka0:18:520:50:34
89936PILAR MATEJ1981Savcan0:18:120:50:36
901025BOGATAJ JANEZ1979 0:19:000:50:40
91693SIMON VURUŠIC1982FIT KLUB Novo mesto0:18:190:50:52
92212KUMER MARKO1980 0:19:190:50:53
93444ZAMLJEN MATEJ1985 0:20:000:51:14
9455CEŠAREK BLAŽ1981 0:17:390:51:17
95408TITAN JERNEJ1983ŠKD TEAM dREAm0:18:510:51:22
96931SLAPŠAK MATIC1980Svet 240:19:360:51:33
97657FURLAN JAŠA1980MATEJA ŠPORT0:19:300:51:49
9844COSTANTINI MITJA1980VZAJEMNA0:19:470:51:50
99261MRAK VASJA1982 0:19:480:51:51
100174KOKALJ UROŠ1983šd poljane0:19:280:51:53
12