Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

10MC - 10km - moški do 41-50 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1771KUSTEC GREGOR1971ŠD Osovnikar0:12:160:32:53
2906KOTNIK ROBERT1975ASICS Frontrunner Europe0:12:170:34:20
31040BOŽICNIK GREGA1974 0:12:510:35:31
4294POTOCNIK BOŠTJAN1974Poljski tekaci0:13:560:38:07
5795BOŽNAR ZDRAVC1968Bokal Sport0:13:500:38:16
674DOLINAR MARKO1974Fitness-oprema.com0:14:150:38:18
7274PECEK BORIS1973VARUH ZDRAVJA0:14:190:39:30
8874MRAK MATJAŽ1973LTHAktiv0:14:160:40:00
913MACEK STANKO1970Adergas0:14:280:40:19
10610KOVAC KLEMEN1974S TEAM0:14:400:40:21
1181ERBEŽNIK MITJA1977 0:14:570:40:58
12501POTOCNIK ANDREJ1969Sindikat BRG-SGS0:14:340:41:09
13205KRIŽAJ JANEZ1971šd kondor godešic0:14:230:41:12
14448ZOR BORUT1970 0:15:010:41:14
15314PRIMOŽIC IGOR1974Knaufinsulation0:15:590:41:21
1683ESIH UROŠ1976Vecer #mismoklezaradhrane0:15:140:41:24
17333ROTAR ŽIGA1976Šilt0:15:210:41:38
18114HAFNER BLAŽ1972Pulz šport0:15:420:41:56
19872MERHAR ROBERT1975LTHAktiv0:15:350:42:12
20973DEMŠAR AMBROŽ1976Run4Unity0:15:030:42:16
21817GARTNER MIRKO1976ALPLES0:15:190:42:26
22266NOVLJAN ANDREJ1977/0:15:460:42:43
23777KONCAN DAVID1976ZD Škofja Loka0:15:490:42:47
231017DOLENEC IVAN1971 0:15:120:42:47
25719KALAN DAMIJAN1973PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:15:160:42:52
26455ZUPANIC PATRIK1977Canifit team0:15:530:42:59
27164KAVALIC DAVOR1969 0:15:410:43:03
28105GRAHEK RUDI1972DR MOL0:16:320:43:20
29120HITI TOMAŽ1972 0:16:090:43:34
30226LORBEG MIHAEL1977ŠD Srnjacki0:16:100:43:35
30685LOVRENCIC ROBERT1973FIT KLUB Novo mesto0:16:230:43:35
32502RIHTARŠIC DAMJAN1973Sindikat BRG-SGS0:15:540:43:56
33929RANT DOMEN1969Svet 240:16:070:43:57
34224LOGAR JOŽE1972ŠD Vaitapu0:16:160:44:20
34396ŠTUPNIKAR IGOR19763K Sport0:16:240:44:20
36654BUTALIC TINE1976MATEJA ŠPORT0:16:040:44:28
37690NOVINEC SAŠO1977FIT KLUB Novo mesto0:16:550:44:43
38353SOTLAR SAŠO1973Salming team Kranj0:16:060:44:49
39221LIKOZAR BORUT1975Vitezi dobrega teka0:16:410:44:57
40153JUGOVIC PETER1976AJDAJAN0:16:260:45:00
41856CEHIC JASMIN1972LTHAktiv0:16:530:45:15
42890VOGRIC ANDREJ1970LTHAktiv0:17:080:45:16
43612ŠARDI BOŠTJAN1975S TEAM0:16:300:45:18
44154JUGOVIC IGOR1973KAYALUKA0:16:250:45:24
45295POTOCNIK NIKO1972 0:17:080:45:25
46827TOLAR FRANC1972ALPLES0:16:300:45:29
47630ŠTURM BORUT1975POCLAIN HYDRAULICS0:17:570:45:43
48330RIHTARŠIC PRIMOŽ1971Tecemkmipaše0:17:110:45:54
49320PUST MARKO1969 0:17:320:45:57
50427UŠENICNIK LUKA1977 0:16:450:45:59
51304PRDAN DRAGO1974 0:18:150:46:02
52374SVETEC MATEJ1975 0:17:040:46:08
53976FLAJS DAG1970Run4Unity0:16:580:46:21
54344SETNIKAR SIMEON1970Locani0:15:570:46:23
55886ŠUBIC JANI1970LTHAktiv0:17:220:46:34
56579PODOBNIK DUŠAN1973Sveti Urban0:17:460:46:35
57636CAMPA BOŠTJAN1974ŠD EFI0:17:490:46:37
58175KOMAN PETER1974 0:17:380:46:52
59748KAVCIC BORIS1974ŠD Buldožerji Rudno0:16:580:47:04
60445ZDEŠAR MIHA1976 0:17:440:47:11
61273PAVLIN NEJC1973 0:16:500:47:19
6214BENEDIK PRIMOŽ1974 0:17:400:47:24
63821MOHORIC JERNEJ1973ALPLES0:18:270:47:33
64816DROL ANDRAŽ1971ALPLES0:18:160:47:35
65356SREŠ SIMON1968 0:18:240:47:52
66615LIPICAR RADOŠ1973Warriors0:17:130:47:54
67729MARKELJ DANILO1969PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:17:320:47:56
68249MISLEJ SLAVKO1975Vitezi Dobrega Teka0:17:470:48:08
69157JUSTIN ROBERT1976 0:19:090:48:12
7075DOVŽAN MATJAŽ1972Tecemo z nasmehom - Klemen Dolenc0:18:400:48:15
71533KOSTANJEVEC STOJAN1972GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:17:100:48:18
72167KILER KLEMEN1975 0:17:520:48:20
73104GORŠEK JANEZ1968 0:18:170:48:27
74359STANONIK JURIJ1976 0:18:130:48:53
75819LUŠINA PRIMOŽ1975ALPLES0:17:140:48:56
761024LIVK BOŠTJAN1968 0:19:280:48:57
7750KEŠE MIHA1976 0:18:070:49:15
78331ROBLEK MARKO1976Vitezi Dobrega Teka0:18:000:49:16
79972BURJA MATEJ1974Run4Unity0:18:290:49:18
80395ŠTIBERNIK MILAN1968 0:18:030:49:58
81970TORKAR MATJAŽ1969DOMEL0:22:310:50:06
82377ŠEGA GREGOR1974VARUH ZDRAVJA0:18:540:50:20
83787WITTHAHN RENÉ1975AMPERTAL RUNNERS0:19:550:50:36
8492FRELIH PRIMOŽ1972 0:18:100:50:44
85415TREBEC MARKO19694ever2gedr0:19:470:50:59
86337RUDOLF MATJAŽ1971ŠD POLJANE0:18:560:51:02
87942BENEDICIC BORIS1972DOMEL0:18:420:51:10
88706JURICAN IGOR1971OBCINA ŠKOFJA LOKA0:19:050:51:35
89711BERGANT TOMAŽ1970PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:19:040:51:58
90763RUS BORUT1972Extreme Vital0:20:180:52:09
91860FRANKO GREGOR1973LTHAktiv0:19:070:52:19
92169KNAUS WALTER1969 0:18:570:52:52
93709STRAH ROBERT1976OBCINA ŠKOFJA LOKA0:18:300:52:58
94504THALER ANDRAJ1976Sindikat BRG-SGS0:20:300:53:02
95290POGACNIK PRIMOŽ1974 0:20:210:53:06
96391ŠTAJDUHAR ANDREJ1972 0:20:170:53:07
97980MIHELAK MARKO1977Run4Unity0:20:370:53:10
98792BOKAL MIHA1968Bokal Sport0:18:520:53:12
99871LAJIC BORISLAV1977LTHAktiv0:20:120:53:24
100149JESENOVEC GORAZD1974 0:20:420:53:25
12