Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

10MD - 10km - moški do 51-60 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1236MAROLT JOŽE1967Žarek upanja0:13:080:36:06
2181KORDIŠ JOŽE1966OŠ Ivana Groharja0:14:210:39:49
315BERCIC ZORAN1962Kejžar Team0:14:340:40:24
4812ROZMAN ALEŠ1963ŠD Elektro Gorenjska0:15:080:40:37
5582BOGATAJ MIRO1959SŠ za strojništvo Škofja Loka0:14:570:40:40
6152JOŠT ROBERT1967Poni0:15:420:42:11
7562MRAK DUŠAN1961Jesenice0:13:080:42:31
8123HRASTOVEC MATJAŽ1962 0:16:540:43:28
9267OBLAK JANEZ1960ŠD Špik Lucine0:16:340:44:50
10768PRIMOŽIC MARKO1960Groharca0:16:330:45:05
11397ŠUBIC ANDREJ1960Rotary klub Škofja Loka0:17:130:46:01
12170KNEŽEVIC ZORAN1958 0:16:470:46:13
1348CARMAN JANEZ1961Kejžar Team0:17:270:46:18
14932AHCIN TOMAŽ1966Savcan0:17:530:46:34
15864GUZELJ ANDREJ1967LTHAktiv0:17:230:46:54
1635BRELIH IZTOK1967 0:17:240:46:58
17551KOSOVEL ERMIN1967najboljših 110:18:330:47:01
18214KUSTEC ŠTEFAN1964Tekaški forum0:18:210:47:31
19229LUŠINA MATJAŽ1967ŠD Dražgoše0:16:490:47:37
20129IVACIC MATJAŽ1963GRS Kranj0:18:070:47:42
21245MIKLAVCIC JOŽE GUŠI1964Karate klub Logatec0:18:160:48:04
22806KRALJ IVAN1966ŠD Elektro Gorenjska0:18:150:48:15
23237MATHERS ADRIAN1966 0:18:290:48:52
24339RUPNIK BRANKO1960 0:18:150:48:57
25619ERZNOŽNIK MATEJ1965POCLAIN HYDRAULICS0:18:370:49:07
26986CARMAN IVO1959EKIPA RADIA SORA0:17:560:49:45
27299POTOKAR ZDRAVKO1963 0:18:240:50:02
289ARNEZ ZORAN1960 0:18:560:50:06
29947BEVK IGOR1967DOMEL0:18:350:50:18
301002COSLOVICH ALESSANDRO1964 0:19:000:50:34
31343SENEGACNIK MARJAN1961Priprave na Ljubljanski maraton0:19:300:51:18
32557TURK BLAŽ1967najboljših 110:20:320:51:20
33358STANONIK FRANCI1964 0:19:230:51:27
34750ŠOLAR ADOLF1958ŠD Buldožerji Rudno0:18:480:51:46
35547BOHINC MATJAŽ1963Hotovlja0:19:200:51:52
3667DOBNIKAR JANEZ1960 0:19:460:51:53
37322RADOSAVLJEVIC MIRO1967 0:19:150:51:58
38717JAZBEC MARIJAN1959PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:19:590:52:15
39595PODOBNIK MARKO1962SŠ za strojništvo Škofja Loka0:19:370:52:20
40720KALAN GORAZD1962PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:18:520:52:35
41752KOŠIR JANEZ1966BKL0:19:430:52:45
41625PROJ MARKO1960POCLAIN HYDRAULICS0:19:570:52:45
4311AVGUŠTIN MARKO1964HK Jelen0:19:240:52:52
44200KRAMAR BORIS1962DR MOL0:18:330:53:00
45463ŽONTAR SIMON1962TKL Telemach0:19:130:53:46
46327RAŠIC DJORDJE1964 0:20:430:53:51
47446ZEVNIK BOJAN1962 0:20:330:53:54
4812BABNIK ROMAN1965 0:20:410:53:57
49165KERN MILOŠ1960ŠD OSOVNIKAR0:19:560:54:04
50456ZVRŽINA BOJAN1958 0:21:460:54:39
511041ŽLEBIC DARKO1960 0:20:050:54:45
52144JENKO TOMAŽ1966Za Bobo-ta0:19:160:54:55
53268OKORN VINKO1967 0:20:370:55:38
54963MEGUŠAR ROMAN1963DOMEL0:21:140:56:14
55574KAVCIC JANEZ1967Sveti Urban0:21:390:56:32
56928HUDOLIN ALOJZ1960Svet 240:21:070:56:50
57471KAVCIC DUŠAN1965Družina Kavcic0:24:260:56:53
58376ŠARIC ŠERIF1960 0:20:420:57:36
5985FERNAU HERIBERT1958 0:21:200:57:40
60784DORN OLIVER1960AMPERTAL RUNNERS0:21:560:58:43
61946BERGANT TOMAŽ1967DOMEL0:21:150:59:03
62438VUJASINOVIC MOMIR1961Slovenske Železnice0:21:580:59:26
63355SRECNIK DRAGO1963GC Tržic0:21:510:59:44
64108GRUM JOSIP1958VARUH ZDRAVJA0:21:401:00:38
651039SERAŽIN MILOŠ1964 0:22:151:00:41
66782BIEDERMANN HELMUTH1960AMPERTAL RUNNERS0:22:411:01:23
67364STARE ANDREJ1967 0:23:441:01:45
68173KOKALJ ROMAN1960 0:22:591:02:34
69857DODIC DUŠAN1961LTHAktiv0:21:191:04:00