Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

10Z - 10km - Ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1207KRŠINAR NEJA1991KGT Papež0:13:170:36:28
252CERNIC BARBARA1987 0:13:560:38:04
31037CUFER ANA1996 0:14:140:38:26
4383ŠKEDELJ BREDA1993Šentjernej0:14:140:39:15
5989KOZJAK TINA1993EGP0:14:410:39:20
6913NJOKI GEORGINAH1983ASICS Frontrunner Europe0:14:410:40:34
7900GODEC ANDREJA1977ASICS Frontrunner Europe0:15:070:41:25
8563MRAK MANCA1993Jesenice0:15:220:42:30
9701POTOCNIK TANJA1980OŠ Škofja Loka-Mesto0:15:270:42:32
10716FRANKO LUCIJA1983PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:15:480:42:51
11911MALOVRH URŠKA1976ASICS Frontrunner Europe0:15:240:42:59
12283PIVK MAJA1980 0:15:460:43:13
13270OSOVNIKAR NEŽA1981ŠD Osovnikar0:16:120:43:29
1423BIRSA DAMJANA1980TK Ronda team0:15:560:43:32
15744KRMELJ PETRA1984Vrtec Škofja Loka0:15:500:43:36
16289POGACAR NEŽA2001 0:15:370:44:26
17367STOIMENOVSKA ANDREJA1979Habjan Transport0:17:040:44:31
18641OMEJC JANA1978ŠD EFI0:16:210:44:34
19265NOVAK MAGDALENA1972 0:16:210:44:35
201032KOCJAN TINA1961 0:16:230:44:38
21586CENCIC BARBARA1979SŠ za strojništvo Škofja Loka0:16:430:44:50
22509GLUHODEDOV IRENA1981SPORTKA ŽIRI0:16:450:45:07
23851KOVIC MILENA1976GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:350:45:29
24507ERZNOŽNIK MARTINA1972SPORTKA ŽIRI0:17:150:45:46
25977JENSTERLE MONIKA1978Run4Unity0:17:190:45:55
26426JELOVCAN ANA1966 0:16:420:46:17
27691NOVLJAN MOJCA1969FIT KLUB Novo mesto0:17:160:46:19
28399ŠULIGOJ TAJA2002TSK Idrija0:17:230:46:24
29440WOUTERS INE1990 0:16:240:46:29
30360STANONIK URŠA1996 0:18:030:46:37
31389ŠPILAK TINA1991omv0:17:260:47:19
31658HABJANIC MATEJA1982MATEJA ŠPORT0:17:150:47:19
33402TALJAT ŠULIN NEŽKA1975VZAJEMNA0:17:310:47:20
34300POZNIC JERCA1987 0:17:410:47:24
35465DOLINAR ALJA1982Sindikat Gorenjskih lekarn0:17:180:47:41
36548BOHINC ANITA1989Hotovlja0:17:570:47:44
37407TIKVIC URŠULA1984 0:17:410:47:49
38418TRILER LUCIJA2000ŠD pungert0:18:210:47:51
39919BOKAL NINA1991SimptomGym0:18:130:47:52
40404TAVCAR EMA1989 0:17:420:47:56
41801PIPAN NADJA1975AK ŠKOFJA LOKA0:17:170:47:57
42914STERMECKI-PUKL MARUŠA1994ASICS Frontrunner Europe0:17:350:48:04
43735VINDIŠ ALENKA1969PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:17:210:48:05
44421TRILLER ŠPELA1986 0:19:120:48:07
4593FRELIH ALEKSANDRA1976 0:18:100:48:10
46254MOCIVNIK ŠKEDELJ BARBKA1960Šentjernej0:17:320:48:12
47726KREK ANITA1981PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:17:300:48:17
48842KUSTEC MAŠA2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:160:48:19
49258MONETA TARA1997tecemo z nasmehom Klemen Dolenc0:17:420:48:20
50721KALAN MARJANA1967PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:18:000:48:23
51378ŠEGA NOVAK VESNA1967 0:17:520:48:27
52909LIŠKOVÁ BARBORA1988ASICS Frontrunner Europe0:18:460:48:29
5356COTAR SABINA1988Pulz šport0:18:260:48:31
54238MATHERS VANESSA1966 0:18:290:48:37
55746HAFNER DAŠA1997Hafnercki0:18:080:48:43
56603CIBEJ ANJA1996Cibej0:18:070:49:02
57235MAROLT ŠPELA1996 0:18:120:49:03
58659HAUPTMAN META1980MATEJA ŠPORT0:19:250:49:04
59332ROPRET PETRA19813k-sport0:18:210:49:07
60683KOBE NINA1983FIT KLUB Novo mesto0:18:440:49:10
61498GROHAR MARTINA1970Sindikat BRG-SGS0:18:340:49:11
6116BERGANT NEŽA1983 0:18:010:49:11
63156JURANCIC GRAHEK URŠKA1974DR MOL0:18:070:49:13
64191KOVAC KLAVDIJA1974tecemo z nasmehom Klemen Dolenc0:18:140:49:23
65566BOŽNAR TANJA1981Sveti Urban0:18:540:49:26
66228LUŠINA ANDREJA1969ŠD Dražgoše0:18:190:49:30
67739HAFNER TATJANA1987Vrtec Škofja Loka0:18:040:49:38
68508GANTAR JULIJANA1961SPORTKA ŽIRI0:18:280:49:45
69227LUNKA SIMONA1977 0:18:080:49:50
70740HAFNER VIDA1963Vrtec Škofja Loka0:18:400:49:53
71997PEPERKO TEJA1989 0:17:350:49:58
72370STOLLECKER SIMONA1973Tecemo z nasmehom - Klemen Dolenc0:18:400:50:01
73798MUŠIC PIA1995Bokal Sport0:18:330:50:02
74362STANOVNIK ŠPELA1973 0:19:160:50:03
75161KAMIN ANDREJA1975Salming team Kranj0:18:160:50:04
7526BLATNIK BARBARA1983Druga Violina Lions klub Šk. Loka0:18:320:50:04
77758BENEDICIC ANJA1985Extreme Vital0:20:010:50:05
78186KOS ALENKA1978 0:18:530:50:07
79494VODNIK ANA2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:230:50:10
8096GABROVŠEK TADEJA1984 0:18:430:50:11
81354SOVDAT PETRA1980#MiSmoKleZaradHrane #LokaRepublika0:17:510:50:16
82373SUŠNIK ANDREJA1961ŠD Osovnikar0:18:520:50:25
8322BILBAN SAŠA1978ŠKD TEAM dREAm0:19:220:50:29
848ARNECIC ALENKA1973ŠKD TEAM dREAm0:19:220:50:30
84142JEMEC OPEKA ROMANA1968TKD Sovica0:19:230:50:30
86918BERTONCELJ HELENA1974SimptomGym0:18:150:50:33
87785REICHMUTH LUISA1991AMPERTAL RUNNERS0:19:120:50:38
88712BERGANT SUZANA1972PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:18:420:50:42
89213KUSTEC DRAGICA1961Kemofarmacija0:19:200:50:44
90122HOSTNIK MARJETA1993 0:18:540:50:52
91433VITEZ COSTANTINI PETRA1981VZAJEMNA0:18:550:50:56
92505BOGATAJ METKA1963SPORTKA ŽIRI0:18:480:50:57
93384ŠKREBLIN MATEJA19754ever2gedr0:19:480:51:01
94106GRAJŽL TATJANA1968VARUH ZDRAVJA0:18:160:51:03
95510KOŠIR ANICA1970SPORTKA ŽIRI0:18:460:51:07
96301POŽARNIK TATJANA1974 0:18:390:51:14
97733RIHTARŠIC TATJANA1965PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:19:000:51:31
98803DOLINAR CIRILA1972ŠD Elektro Gorenjska0:19:320:51:39
99162KANC SAŠA1974MONNA LISA0:19:010:51:40
100779ŠINKOVEC JUDITA1958ZD Škofja Loka0:19:030:51:41
1234