Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

10ZA - 10km - ženske do 30 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1207KRŠINAR NEJA1991KGT Papež0:13:170:36:28
21037CUFER ANA1996 0:14:140:38:26
3383ŠKEDELJ BREDA1993Šentjernej0:14:140:39:15
4989KOZJAK TINA1993EGP0:14:410:39:20
5563MRAK MANCA1993Jesenice0:15:220:42:30
6289POGACAR NEŽA2001 0:15:370:44:26
7399ŠULIGOJ TAJA2002TSK Idrija0:17:230:46:24
8440WOUTERS INE1990 0:16:240:46:29
9360STANONIK URŠA1996 0:18:030:46:37
10389ŠPILAK TINA1991omv0:17:260:47:19
11548BOHINC ANITA1989Hotovlja0:17:570:47:44
12418TRILER LUCIJA2000ŠD pungert0:18:210:47:51
13919BOKAL NINA1991SimptomGym0:18:130:47:52
14404TAVCAR EMA1989 0:17:420:47:56
15914STERMECKI-PUKL MARUŠA1994ASICS Frontrunner Europe0:17:350:48:04
16842KUSTEC MAŠA2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:160:48:19
17258MONETA TARA1997tecemo z nasmehom Klemen Dolenc0:17:420:48:20
18909LIŠKOVÁ BARBORA1988ASICS Frontrunner Europe0:18:460:48:29
1956COTAR SABINA1988Pulz šport0:18:260:48:31
20746HAFNER DAŠA1997Hafnercki0:18:080:48:43
21603CIBEJ ANJA1996Cibej0:18:070:49:02
22235MAROLT ŠPELA1996 0:18:120:49:03
23997PEPERKO TEJA1989 0:17:350:49:58
24798MUŠIC PIA1995Bokal Sport0:18:330:50:02
25494VODNIK ANA2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:18:230:50:10
26785REICHMUTH LUISA1991AMPERTAL RUNNERS0:19:120:50:38
27122HOSTNIK MARJETA1993 0:18:540:50:52
28241MICHALIK KATARZYNA1992Bóbr Tluszcz0:18:390:51:55
29487POKORN AJDA2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:060:52:20
30490RAJŠEK KLARA2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:20:340:52:32
31668WHYTE TESSA1994MATEJA ŠPORT0:18:360:52:42
32778MATOH URŠA1994ZD Škofja Loka0:19:300:52:44
33127IGLICAR VERONIKA1997 0:20:060:53:05
341042ŠETINC KLARA1990 0:19:350:53:06
35491SAJOVIC TEJA2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:050:53:16
36436VODNJOV KAJA1991Filter team0:19:340:53:45
37537MRAK LANA2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:20:530:53:57
38753KOŠIR AJDA1992BKL0:19:580:54:02
39933AHCIN DIANA1994Savcan0:21:160:54:06
40799RADOSAVAC ALEKSANDRA1989Bokal Sport0:19:310:54:12
41172KOBLAR JANJA1988/0:20:420:54:13
42794BOKAL ANA2006Bokal Sport0:19:310:54:21
43567CADEŽ ZOJA2003Sveti Urban0:21:150:54:22
43516VEHAR NELA2003SPORTKA ŽIRI0:21:140:54:22
45737BENEDIK TINKA1991Vrtec Škofja Loka0:20:140:54:29
46349SKOMINA ZALA1989 0:19:160:54:37
47480FLORJANCIC ANA1991GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:20:500:54:39
48400ŠULIGOJ LANA2003t0:21:120:54:45
49822PINTAR KLARA2000ALPLES0:20:080:55:01
5073DOLINAR REBEKA1993 0:19:580:55:05
5136BREZOVAR NEŽA1993 0:19:580:55:08
51529DOLINAR ANA2000GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:20:090:55:08
53576KAVCIC MAJA1994Sveti Urban0:21:140:55:09
54580PODOBNIK JASNA2004Sveti Urban0:21:130:55:10
55804HODNIK KLARA2004ŠD Elektro Gorenjska0:19:360:55:14
56410TOLAR MANCA2003 0:20:400:55:27
57413TRATNIK MANCA1988 0:21:080:55:32
58319PURGAR MAJA2003 0:21:110:55:33
58201KRAMAR IDA1995 0:20:560:55:33
60189KOTAR LANA1996 0:20:380:55:38
61869KOBLAR RADEJ SARA1990LTHAktiv0:21:110:55:49
62307PRELOVEC MATEJA1989 0:20:200:56:00
63489PURGAR TINKARA2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:230:56:01
64482GORIŠEK URŠA2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:22:210:56:08
65544ŠIFRAR ALENKA1991GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:20:150:56:20
6661DEMŠAR NIKA2003 0:18:400:56:22
67348SKOK SARA1992Canifit team0:21:120:56:27
68895ROZANEC MARIANA1989ob chetrtkih0:21:120:56:44
69754KOŠIR ŠPELA1994BKL0:20:110:56:47
7079EGART TAJDA1990 0:21:140:56:56
71303BOBNAR NIKA2003 0:20:440:57:05
71414TRDINA LIA2003 0:21:370:57:05
73775JOVIC SANDRA1988ZD Škofja Loka0:21:370:57:16
7471DOLENC JANJA1993 0:21:460:57:50
75475MRAMOR ZOJA2004MrMr0:21:210:57:55
76994GULAN VANESA1998ROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA0:21:270:58:05
771027KALINŠEK EVA1990 0:21:400:58:18
781028LUŠTREK IRENA1988 0:21:400:58:19
79788JERAJ DOROTEJA2001GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:22:000:58:55
80829CEC LARA1993Lions klub ŠKL DPC0:23:030:59:35
80192KOŽELJ NEŽA1992/0:22:420:59:35
82922METERC TINKARA2001BodFit0:20:551:00:29
83390ŠRAJ PATRICIJA1996 0:22:161:01:07
84493ŠTURM KATJA2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:22:211:01:12
851031LENARCIC ANA1989 0:21:451:02:00
8694FRLIC MAŠA1990 0:21:571:02:04
87143JENKO ŠPELA1993 0:22:331:02:06
88875OBLAK NEŽA1993LTHAktiv0:22:151:02:29
89923METERC MOJCA2004BodFit0:22:181:02:37
90531EMERŠIC NASTJA2002GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:311:02:42
91417TRILER PETRA1991 0:22:391:02:48
92731RAVNIKAR MANCA1996PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:22:561:02:53
93745PADEŽNIK MOJCA1992Vrtec Škofja Loka0:24:011:03:19
94742KALAN PETRA1988Vrtec Škofja Loka0:24:011:03:20
95243MIKELJ PIKA2003 0:23:091:03:46
96810PAVLIC LAURA2003ŠD Elektro Gorenjska0:24:511:04:08
97609JENKO EMA1993S TEAM0:24:311:04:42
98351SNEDEC KLAVDIJA1991ŠKD TEAM dREAm0:23:341:05:35
99790MOCNIK PATRICIJA1992GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:23:321:06:25
100559VALANT INJA2001najboljših 110:23:291:06:32
12