Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

10ZC - 10km - ženske do 41-50 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
1900GODEC ANDREJA1977ASICS Frontrunner Europe0:15:070:41:25
2911MALOVRH URŠKA1976ASICS Frontrunner Europe0:15:240:42:59
3265NOVAK MAGDALENA1972 0:16:210:44:35
4851KOVIC MILENA1976GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:16:350:45:29
5507ERZNOŽNIK MARTINA1972SPORTKA ŽIRI0:17:150:45:46
6691NOVLJAN MOJCA1969FIT KLUB Novo mesto0:17:160:46:19
7402TALJAT ŠULIN NEŽKA1975VZAJEMNA0:17:310:47:20
8801PIPAN NADJA1975AK ŠKOFJA LOKA0:17:170:47:57
9735VINDIŠ ALENKA1969PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:17:210:48:05
1093FRELIH ALEKSANDRA1976 0:18:100:48:10
11498GROHAR MARTINA1970Sindikat BRG-SGS0:18:340:49:11
12156JURANCIC GRAHEK URŠKA1974DR MOL0:18:070:49:13
13191KOVAC KLAVDIJA1974tecemo z nasmehom Klemen Dolenc0:18:140:49:23
14228LUŠINA ANDREJA1969ŠD Dražgoše0:18:190:49:30
15227LUNKA SIMONA1977 0:18:080:49:50
16370STOLLECKER SIMONA1973Tecemo z nasmehom - Klemen Dolenc0:18:400:50:01
17362STANOVNIK ŠPELA1973 0:19:160:50:03
18161KAMIN ANDREJA1975Salming team Kranj0:18:160:50:04
198ARNECIC ALENKA1973ŠKD TEAM dREAm0:19:220:50:30
19142JEMEC OPEKA ROMANA1968TKD Sovica0:19:230:50:30
21918BERTONCELJ HELENA1974SimptomGym0:18:150:50:33
22712BERGANT SUZANA1972PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:18:420:50:42
23384ŠKREBLIN MATEJA19754ever2gedr0:19:480:51:01
24106GRAJŽL TATJANA1968VARUH ZDRAVJA0:18:160:51:03
25510KOŠIR ANICA1970SPORTKA ŽIRI0:18:460:51:07
26301POŽARNIK TATJANA1974 0:18:390:51:14
27803DOLINAR CIRILA1972ŠD Elektro Gorenjska0:19:320:51:39
28162KANC SAŠA1974MONNA LISA0:19:010:51:40
29133JAKOMIN DARJA1973 0:19:250:51:57
30462ŽNIDARŠIC JASNA1971 0:19:500:52:06
31217LANGERHOLC BRIGITA1976 0:19:250:52:40
32109GUCEK ALJA1975 0:19:510:52:54
3377DROL MELITA1973AD Posocje0:20:170:53:03
34826STARE IRENA1971ALPLES0:19:130:53:07
3529BOHINC JERNEJA1972 0:20:340:53:08
36669BERCIC SILVA1968ŠD Partizan Škofja Loka0:19:130:53:24
37447ZEVNIK IRMA1969 0:20:330:53:55
38969TOLAR BREDA1969DOMEL0:19:560:54:17
39975FLAJS MARTINA1973Run4Unity0:19:570:54:20
39247MIKLAVCIC SIMONA1968 0:19:180:54:20
41166KHERMAYER MAJA1977 0:21:510:54:43
421006PRAŠNIKAR IRENA1976ROTARY KLUB ŠKOFJA LOKA0:21:410:55:14
43708STANONIK ROMANA1969OBCINA ŠKOFJA LOKA0:20:400:55:21
442ALIC MAJA1971 0:20:250:55:24
44253MLINAR URŠA1969 0:20:020:55:24
46700KUŽEL DORIS1972OŠ Škofja Loka-Mesto0:20:370:55:29
47291PORENTA KSENIJA1973 0:21:410:55:31
48202KRAMŽAR MAJA1974RONDO TRADE D.O.O.0:20:380:55:38
49136JAMŠEK SIMONA1971 0:20:370:55:41
49488PREVC MEGUŠAR ANA1969GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:220:55:41
51637CAMPA MATEJA1975ŠD EFI0:20:210:56:06
52646ZOR METKA1975ŠD EFI0:20:200:56:08
53961KRAMAR TANJA1969DOMEL0:21:010:56:12
54318PURGAR META1976 0:21:130:56:28
55573JESENKO NATAŠA1976Sveti Urban0:21:120:56:33
56543SVETELJ URŠKA1974GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:20:340:56:34
56437VOGRIC POLONA1973 0:21:320:56:34
58577KAVCIC BARBARA1973Sveti Urban0:21:160:56:42
59732RAVNIKAR STANKA1968PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:20:250:56:47
60468ŠTENKLER SIMONA1968Sindikat Gorenjskih lekarn0:21:070:56:50
61449ZUPAN KARMEN1974Knauf Insulation0:21:200:56:54
62506DOLENC NADJA1972SPORTKA ŽIRI0:21:040:57:01
63328REJC TINA1976 0:25:140:57:08
64442ZAJEC BRIGITA1977Privilegiranci - Salming Team Kranj0:25:140:57:09
64689MODIC TINA1975FIT KLUB Novo mesto0:21:390:57:09
66858DODIC MIRJANA1969LTHAktiv0:21:200:57:15
67774DAGARIN JESENOVEC ANA1971ZD Škofja Loka0:20:410:57:18
68823PIRIH ALENKA1970ALPLES0:22:200:57:32
69476MRAMOR VANJA1971MrMr0:21:210:57:55
70643RAUH MONIKA1970ŠD EFI0:20:430:58:05
71617CIMBALJEVIC FRANCKA1968POCLAIN HYDRAULICS0:21:130:58:07
71550JEREB SONJA1976najboljših 110:21:500:58:07
73644ŠTORGA EUFEMIJA1975ŠD EFI0:20:500:58:24
7462DEMŠAR VANJA1973 0:21:420:58:51
75409TOLAR HELENA1968 0:21:230:58:54
76699BOKAL PETRA1969OŠ Škofja Loka-Mesto0:21:370:59:06
77934KOSTANJEVEC DARJA1971Savcan0:21:370:59:07
78184KORITNIK VERONIKA1971 0:21:480:59:11
79222LIPICAR KOMEL IRENA1975 0:23:320:59:12
80232MALAVAŠIC IRENA1975 0:21:400:59:15
81590HVASTI KATARINA1973SŠ za strojništvo Škofja Loka0:21:440:59:22
82464ŽVAGEN SANDRA1974 0:21:280:59:48
83652POLJANC LIDIJA1976Fit Camp0:22:210:59:50
84145JENKO DREMELJ ANDREJA1974PeakPrint0:22:070:59:58
85555PFAJFAR HABJAN DRAGICA1974najboljših 110:21:211:00:52
86277PFAJFAR MATEJA1973 0:22:221:00:53
87272PARTELI DAŠA1977 0:22:231:01:13
88558TURK EDITA1970najboljših 110:22:361:01:52
89926BOŽIC KATJA1972Svet 240:23:211:01:55
90599ŠTENKLER KATJA1977SŠ za strojništvo Škofja Loka0:21:591:01:56
91965PUNGARŠEK RENATA1968DOMEL0:23:291:02:04
92416TRILAR ŠPELA1977 0:22:231:02:13
9253CERU MAJA1977 0:22:501:02:13
9465DIVJAK ZDENKA1971ŠKD TEAM dREAm0:23:191:02:45
95571CEMAŽAR ANDREJA1973Sveti Urban0:22:361:02:50
96581POTREBUJEŠ SONJA1973Sveti Urban0:23:321:03:14
96568CADEŽ MARTINA1973Sveti Urban0:23:321:03:14
98315PRIMOŽIC DAMIJANA1969Knaufinsulation0:23:161:03:19
98673KOŠIR MOJCA1974ŠD Partizan Škofja Loka0:23:161:03:19
100553KUHAR OLJA1972najboljših 110:22:481:03:25
12