Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

10ZD - 10km - ženske do 51-60 let

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlub4kmRezultat
11032KOCJAN TINA1961 0:16:230:44:38
2426JELOVCAN ANA1966 0:16:420:46:17
3254MOCIVNIK ŠKEDELJ BARBKA1960Šentjernej0:17:320:48:12
4721KALAN MARJANA1967PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:18:000:48:23
5378ŠEGA NOVAK VESNA1967 0:17:520:48:27
6238MATHERS VANESSA1966 0:18:290:48:37
7508GANTAR JULIJANA1961SPORTKA ŽIRI0:18:280:49:45
8740HAFNER VIDA1963Vrtec Škofja Loka0:18:400:49:53
9373SUŠNIK ANDREJA1961ŠD Osovnikar0:18:520:50:25
10213KUSTEC DRAGICA1961Kemofarmacija0:19:200:50:44
11505BOGATAJ METKA1963SPORTKA ŽIRI0:18:480:50:57
12733RIHTARŠIC TATJANA1965PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:19:000:51:31
13779ŠINKOVEC JUDITA1958ZD Škofja Loka0:19:030:51:41
14820MEGUŠAR MARINKA1965ALPLES0:18:530:51:49
15549BOHINC GREGORIJA1963Hotovlja0:19:200:51:53
16466LUZNAR JELKA1965Sindikat Gorenjskih lekarn0:18:540:51:55
17769TOLAR JERNEJA1965Groharca0:20:060:52:29
18725KOŠOROK TJAŠA1965PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:19:480:53:05
19713BOGATAJ JANJA1967PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:18:560:53:11
20246MIKLAVCIC ALEKSANDRA1966Karate klub Logatec0:19:340:53:28
21698ZUPANCIC DAMJANA1967FIT KLUB Novo mesto0:20:080:53:41
22163KAPUS KRISTINA1963vegan.si0:20:020:53:45
23564MRAK MARTA1963Jesenice0:19:560:54:10
24718JAZBEC DUŠA1960PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:20:210:54:27
2584FARKAŠ TATJANA1959 0:20:490:54:55
2689FRANKO DARJA1963MONNA LISA0:20:120:55:15
27141JEMEC HELENA1965 0:20:460:55:25
281043RUS IDA1967 0:20:200:55:28
29336ROZMAN ROMANA1966AD OLIMPIK0:19:470:55:44
30481FLORJANCIC IRENA1963GIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:21:060:56:08
31765DOLENC IVANKA1961Groharca0:20:460:56:33
32734ŠIFRAR MOJCA1967PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:21:440:58:26
33728MACEK DARJA1959PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:22:080:59:56
34278PINTAR ROMANA1962 0:21:371:00:00
35112HABJAN DRAGICA1959Habjan Transport0:22:231:00:12
36715DEKLEVA TATJANA1963PRVI IN DRUGI TEKAŠKI KORAK0:22:091:00:17
37552KOSOVEL MARJETKA1962najboljših 110:22:281:00:40
38783BIEDERMANN CHRISTINE1966AMPERTAL RUNNERS0:22:401:01:20
3910ARNEZ JANA1960 0:21:301:01:27
4017BERGANT DARJA1960 0:23:001:02:59
41211KUHAR BREDA1966ŠD Butan plin0:23:071:04:02
42135JAMNIK MAJDA1967 0:23:431:05:43
43150JORDAN MILENA1961ŠD OSOVNIKAR0:24:301:07:04
44392ŠTAJER DANICA1964 0:25:151:08:58