Rezultati

Kategorije
10M10km - Moški skupno
10Z10km - Ženske skupno
10MA10km - moški do 30 let
10MB10km - moški do 31-40 let
10MC10km - moški do 41-50 let
10MD10km - moški do 51-60 let
10ME10km - moški do 61-70 let
10MF10km - moški nad 71 let
10SM10km - moške štafete
10SX10km - mešane štafete
10SZ10km - ženske štafete
10ZA10km - ženske do 30 let
10ZB10km - ženske do 31-40 let
10ZC10km - ženske do 41-50 let
10ZD10km - ženske do 51-60 let
10ZE10km - ženske do 61-70 let
10ZF10km - ženske nad 71 let
O67MUcenci 6. in 7. razred
O67ZUcenke 6. in 7. razred
O89MUcenci 8. in 9. razred
O89ZUcenke 8. in 9. razred
Rezultati

Tek 4 mostov

Škofja Loka, 16.6.2018

O67M - Ucenci 6. in 7. razred

Uvr.Št.Priimek in imeLRKlubRezultatKAt.
13181KAVCIC JAKOB2006OŠ Železniki0:05:38O67M
23030JUVAN MATIC2005OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:05:47O67M
33125PREZELJ TILEN2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:05:48O67M
43167PETERNEL PETER2006OŠ Škofja Loka Mesto0:05:49O67M
53094VOGRIN MARK2005OŠ Horjul0:05:54O67M
63105GRAŠIC MARTIN2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:05:57O67M
73109JENKO FILIP2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:05:58O67M
83117KRIŽAJ ŽIGA2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:00O67M
93102FLORJANCIC JAKOB2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:01O67M
103006SLEMENŠEK DAVID2006OŠ Blanca0:06:02O67M
113008STARIC VIK2006OŠ Blanca0:06:04O67M
113185KRAJNIK CIRIL2005OŠ Škofja Loka Mesto0:06:04O67M
133126RANT NACE2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:09O67M
143116KRIŽAJ LENART2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:10O67M
153007SLEMENŠEK URBAN2006OŠ Blanca0:06:11O67M
163145BOŽNAR ENEJ2005OŠ Škofja Loka Mesto0:06:12O67M
163182PFAJFAR OŽBEJ2006OŠ Železniki0:06:12O67M
183093KOMEL JUŠ2005OŠ Fran Ejavec, Nova Gorica0:06:24O67M
193115KOVACIC MATEVŽ2005OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:36O67M
203184ŠINKOVEC URBAN2006OŠ Železniki0:06:38O67M
213189GASSER TEVŽ 2006OŠ ŽELEZNIKI0:06:40O67M
223002DOLMOVIC GAL2006OŠ Blanca0:06:43O67M
233171POSNJAK JUŠ2006OŠ Škofja Loka Mesto0:06:45O67M
233172RAVNIKAR GAL2006OŠ Škofja Loka Mesto0:06:45O67M
233186MAROLT JAN2005OŠ Škofja Loka Mesto0:06:45O67M
263111KARLIN ANDREJ2006OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:06:47O67M
273140ALIC NEJC2005OŠ Škofja Loka Mesto0:06:49O67M
283051LUKIC LEON2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:50O67M
283192KLEMENCIC VID2005OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:50O67M
303168PLATIŠA PATRIK2006OŠ Škofja Loka Mesto0:06:54O67M
313050LIPICAR TIAN2005OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:06:58O67M
323014BENEDIK JAKOB2005OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:17O67M
333049LIPICAR NAL2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:18O67M
343110JENKO LOVRO2006OŠ Ivana Groharja Škofja Loka0:07:40O67M
353023CEGNAR NEJC2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:47O67M
363045KRIŽNAR ŽIGA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:48O67M
373089ZUPANC TADEJ2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:07:52O67M
383069RAKOVEC IZIDOR2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:04O67M
393018BIZJAK ŽIGA2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:08:12O67M
403147CERNEVŠEK MATEJ2006OŠ Škofja Loka Mesto0:08:36O67M
413013BENEDICIC VID2006OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka0:09:43O67M