Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
Kategorije
M
Men - Total
Z
Women - Total
MA
Men A
MB
Men B
MC
Men C
ZA
Women A
ZB
Women B
ZC
Women C
Rezultati
Kronometer Izola - Korte
Izola, 23. 06. 2018
ZA - Women A
Rang
Bib
Surname
Name
Country
Club
Result
1
163
SZANTAI
Anita
HUN
CIB Bank Zrt.
0:32:21.7
2
189
HLAVAČKOVÁ
Romana
SVK
VUB Banka
0:37:14.1
3
204
REBROŠOVÁ
Veronika
SVK
VUB Banka
0:37:54.2
4
210
SERTIĆ
Iva
CRO
PBZ
0:38:34.9
5
186
KOSAKOVA
Hana
SVK
VUB Banka
0:40:36.9
6
185
DURAŇOVÁ
Zuzana
SVK
VUB Banka
0:43:36.8
7
179
PETROVÁ
Veronika
SVK
VUB Banka
0:43:47.9
8
213
BARICADA
Chiara
ITA
ISP
0:44:18.8
9
190
KAČEROVÁ
Anežka
SVK
VUB Banka
0:45:49.5
10
191
JANIC
Tijana
SRB
BIB
0:46:58.8
11
173
FOČIĆ
Maja
CRO
PBZ
0:49:43.5
12
188
BARBORIAKOVÁ
Jana
SVK
VUB Banka
0:50:09.4
13
187
IVANOVIC
Ksenija
SRB
BIB
0:50:09.5
14
174
IVANOVÁ
Barbora
SVK
VUB Banka
0:50:58.8
15
165
BEČKEROVÁ
Lucia
SVK
VUB Banka
0:51:01.8
16
169
ELIAŠOVÁ
Zuzana
SVK
VUB Banka
0:51:32.7
17
178
KYTASOVÁ
Kristína
SVK
VUB Banka
0:51:57.7
18
203
KOSTIĆ
Marina
CRO
PBZ
0:52:18.6
19
183
STANKOVIC
Milkica
SRB
BIB
0:52:44.1
20
206
TISMA
Dragana
SRB
BIB
0:53:25.0
21
175
ŠPERKOVÁ
Viktória
SVK
VUB Banka
0:53:57.1
22
167
HALAMOVÁ
Mária
SVK
VUB Banka
0:57:57.9
23
164
SUČEVIĆ
Mateja
CRO
PBZ
0:58:49.2
24
197
KLARIĆ
Barbara
CRO
PBZ
0:59:20.7
25
172
NOVOTNA
Barbora
ITA
DBE
1:01:27.2
26
181
VANEKOVÁ
Monika
SVK
VUB Banka
1:01:32.2
27
209
MANDIC
Zorica
SRB
BIB
1:01:42.3
28
194
DJURDJEVIC
Jelena
SRB
BIB
1:02:40.7
29
171
MÁJKOVÁ
Michaela
SVK
VUB Banka
1:04:12.8
30
177
VÝBOŠTEKOVÁ
Adriana
SVK
VUB Banka
1:04:54.7
31
170
HRDINOVÁ
Martina
SVK
VUB Banka
1:05:02.3
32
207
KOPÁČIKOVÁ
Petra
SVK
VUB Banka
1:05:08.2
33
176
DADIC
Jovana
SRB
BIB
1:07:36.7
34
198
HADZIMOVÁ
Stanislava
SVK
VUB Banka
1:11:05.6
35
166
ĎURIŠOVÁ
Dominika
SVK
VUB Banka
1:14:56.8
36
193
DAMJANOVIĆ
Sandra
SRB
BIB
1:16:26.1
37
205
JANKOV
Mirjana
SRB
BIB
1:23:22.0
38
196
SADILE
Roberta
ITA
DBE
1:30:05.7
39
192
VRANJES
Matea
ITA
DBE
1:32:46.0
40
184
PRALJAK
Svjetlana
ITA
DBE
1:39:14.5
41
182
ANTIC
Ana
SRB
BIB
DNF
41
208
ALEKSIC
Dragana
SRB
BIB
DNF