Rezultati

Kategorije
SMSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
SZSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM1Cici triatlon - mlajši cicibani
CM2Cici triatlon - cicibani
CM3Cici triatlon - mlajši dečki
CZ1Cici triatlon - mlajše cicibanke
CZ2Cici triatlon - cicibanke
CZ3Cici triatlon - mlajše deklice
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
VM1Triatlon za vsakogar - starejši mladinci
VM2Triatlon za vsakogar - člani 1
VM3Triatlon za vsakogar - veterani 1
VM4Triatlon za vsakogar - veterani 2
VZ1Triatlon za vsakogar - starejše mladinke
VZ2Triatlon za vsakogar - članice 1
VZ3Triatlon za vsakogar - veteranke 1
VZ4Triatlon za vsakogar - veteranke 2
TM1Sprint triatlon - mlajši mladinci
TM10Sprint triatlon - veterani 6
TM11Sprint triatlon - veterani 7
TM2Sprint triatlon - starejši mladinci
TM3Sprint triatlon - člani 1
TM4Sprint triatlon - člani 2
TM5Sprint triatlon - veterani 1
TM6Sprint triatlon - veterani 2
TM7Sprint triatlon - veterani 3
TM8Sprint triatlon - veterani 4
TM9Sprint triatlon - veterani 5
TZ1Sprint triatlon - mlajše mladinke
TZ10Sprint triatlon - veteranke 6
TZ11Sprint triatlon - veteranke 7
TZ2Sprint triatlon - starejše mladinke
TZ3Sprint triatlon - članice 1
TZ4Sprint triatlon - članice 2
TZ5Sprint triatlon - veteranke 1
TZ6Sprint triatlon - veteranke 2
TZ7Sprint triatlon - veteranke 3
TZ8Sprint triatlon - veteranke 4
TZ9Sprint triatlon - veteranke 5
Rezultati

Ambrož Triatlon Kamnik

Kamnik, 24.6.2018

CM2 - Cici triatlon - cicibani

Uvr.Št.Priimek in imeKlubČasiRezultat
131NAVODNIK GregaTK Velenje01:04 (0:36) 04:37 (0:40) 01:240:08:24
232ROTOVNIK Bor TK Velenje01:01 (0:41) 04:36 (0:42) 01:330:08:34
312SELIŠKAR LovroTK Novo mesto01:11 (0:33) 04:50 (0:49) 01:340:08:59
410LOVRENČIČ MarkoTK Novo mesto01:24 (0:40) 04:49 (0:47) 01:340:09:15
5126ŠTEBE LiamTK Utrip01:16 (0:42) 04:49 (0:48) 01:560:09:33
628PAJEK Ažbe TK Utrip01:27 (0:51) 04:57 (0:59) 01:350:09:50
717RIHAR ValTK Telemach Ljubljana01:28 (0:45) 05:09 (0:54) 01:480:10:07
822ROK UršičTK Trisport Exoterm01:58 (0:36) 05:37 (0:52) 01:490:10:53
96DOLINAR UrbanTK Ljubljana01:33 (0:57) 06:10 (0:53) 01:550:11:32
1024SMOLE MartinTK Trisport Exoterm01:40 (0:59) 06:13 (0:55) 01:460:11:34
115KAUČIČ TimotejTK Inles Riko Ribnica02:25 (0:58) 06:19 (1:00) 01:550:12:38