Rezultati

Kategorije
SMSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
SZSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM1Cici triatlon - mlajši cicibani
CM2Cici triatlon - cicibani
CM3Cici triatlon - mlajši dečki
CZ1Cici triatlon - mlajše cicibanke
CZ2Cici triatlon - cicibanke
CZ3Cici triatlon - mlajše deklice
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
VM1Triatlon za vsakogar - starejši mladinci
VM2Triatlon za vsakogar - člani 1
VM3Triatlon za vsakogar - veterani 1
VM4Triatlon za vsakogar - veterani 2
VZ1Triatlon za vsakogar - starejše mladinke
VZ2Triatlon za vsakogar - članice 1
VZ3Triatlon za vsakogar - veteranke 1
VZ4Triatlon za vsakogar - veteranke 2
TM1Sprint triatlon - mlajši mladinci
TM10Sprint triatlon - veterani 6
TM11Sprint triatlon - veterani 7
TM2Sprint triatlon - starejši mladinci
TM3Sprint triatlon - člani 1
TM4Sprint triatlon - člani 2
TM5Sprint triatlon - veterani 1
TM6Sprint triatlon - veterani 2
TM7Sprint triatlon - veterani 3
TM8Sprint triatlon - veterani 4
TM9Sprint triatlon - veterani 5
TZ1Sprint triatlon - mlajše mladinke
TZ10Sprint triatlon - veteranke 6
TZ11Sprint triatlon - veteranke 7
TZ2Sprint triatlon - starejše mladinke
TZ3Sprint triatlon - članice 1
TZ4Sprint triatlon - članice 2
TZ5Sprint triatlon - veteranke 1
TZ6Sprint triatlon - veteranke 2
TZ7Sprint triatlon - veteranke 3
TZ8Sprint triatlon - veteranke 4
TZ9Sprint triatlon - veteranke 5
Rezultati

Ambrož Triatlon Kamnik

Kamnik, 24.6.2018

SM2 - Super sprint triatlon - kadeti

Uvr.Št.Priimek in imeKlubČasiRezultat
146MAMIČ JakobTK Telemach Ljubljana04:21 (0:22) 16:32 (0:40) 09:350:31:32
239TOMŠIČ StašTK Inles Riko Ribnica04:21 (0:24) 16:27 (0:40) 09:400:31:34
334PREGELJ MarkŠD 3Šport04:07 (0:28) 16:47 (0:37) 09:590:32:00
455MARADIN JanTK Trisport Exoterm04:37 (0:24) 16:27 (0:38) 09:550:32:02
565PODGORŠEK ŽigaTK Utrip04:34 (0:23) 16:32 (0:44) 10:010:32:15
664PAVLIN David Aljoša TK Utrip05:08 (0:41) 17:46 (0:40) 10:090:34:27
770KOKOT Jan  04:12 (0:45) 17:54 (0:46) 10:520:34:32
848RIHAR MaiTK Telemach Ljubljana04:44 (0:27) 17:35 (0:49) 10:550:34:33
944JURČEK JureTK Telemach Ljubljana05:22 (0:26) 17:41 (0:39) 10:440:34:54
1042DENŠA UlTK Telemach Ljubljana04:56 (0:25) 17:24 (0:46) 11:340:35:07
1166PODGORŠEK NejcTK Utrip04:38 (0:24) 16:24 (0:44) 13:340:35:45
1268VERBIČ ČrtTK Utrip05:02 (0:30) 19:07 (0:47) 12:060:37:35
1338ČOP AljažTK Inles Riko Ribnica04:52 (0:36) 19:12 (0:35) 12:330:37:51
1453ČERNELIČ MaksTK Trisport Exoterm05:23 (0:29) 18:43 (0:42) 13:260:38:45
1533MUŽINA NikŠD 3Šport05:02 (0:45) 22:48 (0:38) 16:540:46:09