Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za člane in članice

Celje, 14.7.2018

FINALE SKUPNO - 100 m , člani, veter: -1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
14214722Marolt LukaDOM199310.830,143
21572567Žumer JanMASS198210.960,156
315412281Vrhunec EnejMASS199611.080,151
412573Možina NejcKRO199611.090,213
5515227Leban ŽigaGO199911.190,199
6496752Kocina RokGO200111.220,190
71464192*Rakić LukaMASS199111.230,144
10216065Ovniček TilenKRKA1998DQ-,004

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12280*Kijanović AleksaSRB199710.630,146
24214722Marolt LukaDOM1993Q10.690,144
310216065Ovniček TilenKRKA1998Q10.800,139
41572567Žumer JanMASS1982Q10.820,182
512573Možina NejcKRO1996Q10.910,219
615412281Vrhunec EnejMASS1996Q10.920,162
71464192*Rakić LukaMASS1991Q10.940,163
8515227Leban ŽigaGO1999q11.020,178
9496752Kocina RokGO2001q11.030,204
10604174Benko ŽigaKLC199811.080,167
1114944Skok AljošaMASS200011.150,153
12923275Brulc BlažKRKA199211.220,177
1321113305Pavlovič GregaPT199811.250,196
141224632Jamnik MaksKRO199711.300,177
1521216015*Viher ŽanPT199911.370,162
1624217275Skalar JanTRK200011.470,175
171015441Novak TilenKRKA200211.500,180
1899494Pernek Acker ReneASB200011.660,189
191095944Slak JanKRKA200212.010,181
202024869Šinkovec TajPMB199912.100,205
219416099Durjava AndražKRKA200112.230,181
221071979Rolih TadejKRKA200012.260,159
2326617385*Drame MihaŽALEC200012.350,200
1103663Štupar UrhKRKA1991DNS
5016613Leban EnejGO1996DNS
6312203Janežič LukaKLC1995DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1103663Štupar UrhKRKA1991DNS
5016613Leban EnejGO1996DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m , člani, veter: +0,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11572567Žumer JanMASS1982Q10.820,182
212573Možina NejcKRO1996Q10.910,219
3496752Kocina RokGO2001q11.030,204
4604174Benko ŽigaKLC199811.080,167
521113305Pavlovič GregaPT199811.250,196
624217275Skalar JanTRK200011.470,175
79416099Durjava AndražKRKA200112.230,181
826617385*Drame MihaŽALEC200012.350,200

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m , člani, veter: +1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
14214722Marolt LukaDOM1993Q10.690,144
215412281Vrhunec EnejMASS1996Q10.920,162
3515227Leban ŽigaGO1999q11.020,178
414944Skok AljošaMASS200011.150,153
51015441Novak TilenKRKA200211.500,180
699494Pernek Acker ReneASB200011.660,189
71071979Rolih TadejKRKA200012.260,159
6312203Janežič LukaKLC1995DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m , člani, veter: +1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12280*Kijanović AleksaSRB199710.630,146
210216065Ovniček TilenKRKA1998Q10.800,139
31464192*Rakić LukaMASS1991Q10.940,163
4923275Brulc BlažKRKA199211.220,177
51224632Jamnik MaksKRO199711.300,177
621216015*Viher ŽanPT199911.370,162
71095944Slak JanKRKA200212.010,181
82024869Šinkovec TajPMB199912.100,205